logo 2N Telekomunikace a.s.

2N NetStar IP s instalací zdarma

INSTALACE ZDARMA - akce platí do 31.12. 2009. 2N NetStar je první čistě IP řešení postavené na platformě 2N NetStar, které v sobě snoubí jak tradici, tak inovativní přístup, který dovedl 2N NetStar IP až na špičku v oblasti IP komunikačních řešení pro malé a střední podniky.

Výhody 2N® NetStar IP :

Spolu s uvedením ústředny 2N® NetStar IP na trh jsme pro vás připravili zcela novou nabídku kompatibilních IP telefonů řady 2N Starpoint IP.

IP telefony 2N StarPoint představují moderní a vysoce profesionální zařízení. Na výběr máte ze čtyř modelů, které uspokojí požadavky uživatelů hledajících kvalitní IP telefony za přijatelné ceny.

2N StarPoint IP T20

2N StarPoint IP T20

VoIP telefon IP T20 je vybaven dvouřádkovým displejem. Má českou lokalizaci displeje i web managementu a velmi atraktivní design. Jednoduchým otočením podstavce lze telefon postavit na stůl nebo zavěsit na zeď.

Telefon 2N StarPoint IP T20 disponuje dvěmi programovatelnými tlačítky. Telefon má podporu QoS, auto-provisioning, vynikající hlasovou kvalitu HD Voice a podporuje 2 SIP účty. Telefon podporuje funkci XML. Nepodporuje PoE napájení. Podpora krátkých textových zpráv.

Další články k tématům - 2N - CRM - ip - netstar - zdarma

Článek 2N Telekomunikace a.s. ze dne 4. listopadu 2009 - středa

Další články od 2N Telekomunikace a.s.

Nabídka zaměstnání 2N Telekomunikace a.s.