logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

2N představuje nové logo a chystá se na veletrh ISE Amsterdam 2018

Logo v sobě nese předchozí zobrazení značky, nově se v něm objevuje jméno vlastníka - jedničky na trhu IP kamer, švédské společnosti AXIS Communications AB. Na veletrhu 2N představí novinky z portfolia IP interkomů a přístupových systémů v řešeních pro kancelářské budovy, rodinné i bytové domy.

Začátkem roku 2018 se můžete spolu s námi těšit na uvedení nového firemního loga, které zřetelněji komunikuje fakt, že jsme součástí Axis Communications, a jeho použití je pro nás v komunikaci s našimi distributory, partnery a zákazníky klíčové.

logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Podobně jako v uplynulých letech i letos budeme jedním z vystavovatelů na nadcházejícím veletrhu Integrated Systems Europe, který se koná ve dnech 6. - 9.2. 2017 v Amsterdamu. Návštěvníkům výstavy představíme novinky z našeho portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů v řešeních navržených pro rodinné a bytové domy, i pro kancelářské budovy.

Na stánku 5-V110 návštěvníky netradiční formou seznámíme s výhodami našich produktů, ať už se jedná o využití Bluetooth, RFID, biometrie, dotykového displeje či HD kamery. Naprosto klíčovou výhodou našich produktů, kterou oceňuje neustále rostoucí počet našich zákazníků, je jejich snadná integrace s řešeními předních světových hráčů v oblasti domácí automatizace, jako je například Crestron, Control4 či Savant.

Díky tomu se 2N řešení mohou stát součástí prakticky každé inteligentní budovy či domácnosti. A slyšeli už jste o službě 2N® Mobile Video, kterou jsme nedávno uvedli na trh?

Navštivte nás na stánku 5-V110 a seznamte se s našimi novinkami na vlastní oči!

Článek 2N TELEKOMUNIKACE a.s. ze dne 4. ledna 2018 - čtvrtek

Další články od 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Acronis True Image 2019