logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Integrace 2N produktů a služeb přes internet

S novou službou 2N Partner API snadno vytvoříte vlastní aplikace pro přijímání videohovorů z 2N IP interkomů na mobilní telefon s možností otevřít dveře nebo pomocí vašeho systému správy budov spravujte uživatele a jejich přístupové údaje. Využijte integraci přes API a nabídněte svým zákazníkům více!

Videohovory na mobilní telefon, otevírání dveří přes Bluetooth nebo vzdálená konfigurace produktů integrovaná ve vašich stávajících softwarech a mobilních aplikacích, pod vaší značkou - to vše vám umožní nová služba 2N Partner API. S využitím API dokumentace můžete snadno konfigurovat 2N zařízení přímo ze svého softwaru správy budov, CRM a dalších. Stačí mít pouze zařízení připojená k internetu.

Služby 2N Partner API je poskytována cloudovým portálem My2N využívajícího služeb Amazon AWS. Pro využívání 2N Partner API je potřeba uzavřít s 2N smlouvu, která ošetřuje právní náležitosti týkající se GDPR a stanovuje podmínky využívání služby včetně SLA.

Nová služba 2N Partner API se vyznačuje vysokým standardem kyberbezpečnosti a detailním popisem, což při integraci ocení zejména vaši vývojáři.

2N Partner API - přehled základních vlastností:

Další články k tématům - Amazon AWS - API - bezpečnost - Bluetooth - cloud - CRM - GDPR - integrace - interkom - monitoring - SLA - synchronizace - telefon - videohovor

Článek 2N TELEKOMUNIKACE a.s. ze dne 4. března 2019 - pondělí

Další články od 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Nabídka zaměstnání 2N TELEKOMUNIKACE a.s.