logo 3Com

3Com výrazně posiluje svou pozici ve zdravotnictví

Stále větší počet nemocnic, zdravotnických zařízení a výrobců medicínských potřeb využívá síťových a bezpečnostních řešení 3Com Corporation.

Již více než jeden milion switchů je nasazeno ve zdravotnictví s cílem vylepšit komunikaci, chránit důvěrné informace o pacientech a dosáhnout lepší ochrany jejich soukromí, což nařizuje stále se zpřísňující legislativa. Mezi projekty 3Comu v oblasti zdravotnictví se v České republice řadí například: Nemocnice České Budějovice, Nemocnice Písek, Nemocnice Na Františku, Nemocnice Havířov a Krajská zdravotní (Nemocnice Ústí nad Labem).

I spousta jiných významných projektů v Evropě přispívá k růstu tržního podílu 3Comu ve zdravotnictví - Jung Stilling Hospital a Diakoniekrankenhaus v Německu, Comitas ve Španělsku, nebo NHS Walsall ve Velké Británii. "Stále více nemocnic si uvědomuje výkon, bezpečnost, ale také cenovou výhodnost našich řešení," řekl Richard Šedivý, Key Account Manager 3Com. "Jako většina soukromých firem, ani nemocnice nemohou tolerovat přerušení provozu sítě, nebo slabá místa v jejím zabezpečení. Naše portfolio je kompletně uzpůsobeno pro potřeby zdravotnictví a je energeticky nejefektivnější ve svém oboru. Vyvinuli jsme jej během posledních čtyř let a zdravotnictví si toho prakticky ihned všimlo," dodal Šedivý.

Další články k tématům - 3Com - nemocnice - zdravotnictví - Richard Šedivý

Článek 3Com ze dne 10. dubna 2009 - pátek

Další články od 3Com