logo 3M Česko s.r.o.

Natural View: ochranné fólie a filtry 3M pro iPhone a iPad

Ideální ochranou proti zvědavcům jsou privátní filtry, které 3M začíná na českém trhu nově nabízet i na rozměry displejů chytrých mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad. Filtry na iPhone a iPad nijak neomezují dotykovou funkci přístroje a udržují čistý a jasný obraz displeje.

Každý, kdo pracuje s citlivými informacemi, by si měl chránit nejen monitor svého přenosného notebooku, ale i displeje v současné době velmi rozšířených mobilních přístrojů jako je smartphone či tablet. Zvědavé oči spolusedících v kavárně, restauraci, v dopravních prostředcích, na veřejných prostranstvích či v otevřených kancelářích si mohou během chvilky na displeji snadno přečíst citlivá data a následně je jakkoliv zneužít.

Fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože obraz mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez jakéhokoliv zkreslení či jiného omezení. Ochranné fólie 3M Natural View, které 3M začíná také dodávat na český trh, zabraňují poškrábání displeje a udržují jej stále jako nový.

Privátní filtry na mobilní zařízení plní stejnou funkci jako již velmi dobře známé privátní filtry na monitory PC a notebooků. Jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří často cestují a chtějí nerušeně zpracovávat zadané úkoly nebo si prohlížet pracovní nebo soukromé dokumenty, aniž by měli strach, že jejich displej někdo přes rameno pozoruje.

Filtry se velice jednoduše aplikují i odstraňují, aniž by zanechávali stopy lepidla na displeji. V balení filtrů pro iPady je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno očistíte displej před aplikací filtru. Privátní filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

Modely pro iPhone:

Modely pro iPad:

Další články k tématům - 3G - displej - filtr - iPad - iPhone - monitor - notebook - PC - SmartPhone - telefon

Článek 3M Česko s.r.o. ze dne 14. prosince 2011 - středa

Další články od 3M Česko s.r.o.

Trápí vás kvasinková infekce? Co vám může pomoci?
Fakturace, EET, zakázky, objednávky atd pro spediční firmy, přepravce, prodejce.
Hledáte dovolenou? Najděte nejlevnější! Nabídka zájezdů přímo od CK.