Cloud P2 Cast - řešení pro profesionální TV vysílání a filmovou tvorbu

logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka
20. dubna 2015 - pondělí / 40 dnů

Společnost Panasonic představila na veletrhu NAB 2015 nový produkt P2 Cast - produkční systém založený na cloudové technologii, který využívá síťovou funkci kamer P2 HD.

LUTO Automotive CZ a FINPAM využívají RIS a TOP-RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
17. dubna 2015 - pátek / 43 dnů

Novými uživateli ekonomického informačního systému RIS a jeho nadstavby TOP-RIS od společnosti Saul IS jsou společnosti LUTO Automotive CZ a FINPAM.

O2 má podle průzkumu Ipsos nejlepší mobilní internet

logo ITPOINT.CZ
17. dubna 2015 - pátek / 43 dnů

Výzkum byl realizován agenturou Ipsos on-line metodou v průběhu dubna 2015 na reprezentativním vzorku dospělé internetové populace. Velikost základního souboru byla 1004 respondentů.

Nová verze Sophos Mobile Control 5

logo Sophos
17. dubna 2015 - pátek / 43 dnů

Sophos pžedstavuje novou verzi řešení pro správu podnikové mobility - Sophos Mobile Control 5, které nabízí ochranu založenou na uživatelských datech, správu v cloudu i širší podporu platforem iOS 8 a Windows Phone 8.1.

Kolik a jak investovat do informačního systému?

logo VZNESME SE!
16. dubna 2015 - čtvrtek / 44 dnů

Na tuto otázku samozřejmě nelze obecně jednoznačně odpovědět. Informační systém v dimenzi, o jaké se zde hovoří, tedy jako součást informační technologie, je určen vždy k podpoře podnikatelských aktivit.

ICT bezpečnost a důvěryhodná elektronická archivace na konferenci ISeA

logo SEFIRA spol. s r.o.
16. dubna 2015 - čtvrtek / 44 dnů

Tématem 3. ročníku konference ISeA je problematika světa elektronických dokumentů. Akce se koná 29.4. 2015 ve Vile Grébovka, Praha 2 a je určena pro management, vedoucí informatiky, ICT architekty a specialisty.

Ness BI Factory má ocenění Microsoft Awards 2015

logo NESS Czech s.r.o.
15. dubna 2015 - středa / 45 dnů

Společnost Ness Technologies získala prestižní ocenění pro vítěze Microsoft Awards 2015 v kategorii Projekty datové analytiky a business intelligence za projekt BI Factory pro Essox s.r.o.

Zájem o technologické služby pro B2B segment trhu roste

logo Neogenia s.r.o.
14. dubna 2015 - úterý / 46 dnů

Společnosti Neogenia se na veletrzích Mobile World Congress, CeBIT, Jobfair a Amper podařilo vzbudit mimořádný zájem. Zejména jde o novinky Neogenia Voice a Spothill, které otevírají cestu pro hromadný sběr informací a chytré cílené oslovení a navigování.

APC SurgeArrest - levná a účinná ochrana proti přepětí

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
14. dubna 2015 - úterý / 46 dnů

Snadná, levná a účinná ochrana proti přepětí - Schneider Electric představuje novou produktovou řadu přepěťových ochran značky APC by Schneider Electric v novém designu a s novými funkcemi.

CzechInvest přešel na cloudové řešení Office 365

logo S&T CZ s.r.o.
13. dubna 2015 - pondělí / 47 dnů

CzechInvest se rozhodl komunikaci přemístit do cloudového řešení Office 365 kvůli získání vyšší kvality, stability a dostupnosti komunikačních služeb bez dalších investic do IT infrastruktury.

Východiska výběru IT v kontextu strategie a řízení podniku

logo VZNESME SE!
10. dubna 2015 - pátek / 50 dnů

Informační technologie jsou vnímány v podnikatelské sféře jako naprostá nezbytnost a dnes už si nikdo provoz společnosti bez IT neumí představit. Je však užitečné zamyslet se nad jejich primárním účelem a smyslem.