share itpoint.cz

Školení RIS a TOP-RIS pro rok 2015

logo Saul IS spol. s r.o.
3. prosince 2014 - středa / 53 dnů

Společnost Saul IS vydává katalog školení na rok 2015. Naleznete v něm jak školení na podnikový informační systém RIS, tak i na manažerský informační systém TOP-RIS.

Black Diamond Zero Edge - projekční plocha, které nevadí světlo

logo AUDIOPRO s.r.o.
3. prosince 2014 - středa / 53 dnů

Dokonalou projekci s Black Diamond Zero Edge lze uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti zatemňování místnosti. Tyto projekční plochy jsou mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80 palců.

Skype 7.2 pro Mac

logo Skype Czech Republic s.r.o.
2. prosince 2014 - úterý / 54 dnů

Nejnovější verze Skype 7.2 pro Mac byla opět vytvořena na základě zpětné vazby uživatelů. Ti se mohou těšit na nový design klientských účtů nebo větší barevný kontrast pro lepší čitelnost.

Implementace strategie digitálního vzdělávání pomůže vytvořit nová pracovní místa

logo ITPOINT.CZ
2. prosince 2014 - úterý / 54 dnů

Česko potřebuje strategii rozvoje digitálních dovedností, která se bude skutečně implementovat - zaznělo mimo jiné v tématické debatě Velká koalice pro digitální pracovní místa, pořádané v rámci projektu Zastoupení EK v ČR a Informační kanceláře Evropského parlamentu v ČR.

IP SIP kamery WELL Milesight

logo JOYCE ČR, s.r.o.
1. prosince 2014 - pondělí / 55 dnů

Od listopadu 2014 zařazuje společnost Joyce ČR do svého sortimentu IP SIP/VoIP kamery WELL Milesight - přesvědčte se o jejich unikátnosti. Kamery jsou skvělým pomocníkem pro přehled o bezpečnosti své domácnosti či firmy ve dne v noci.

Firemní videokonference s LifeSize Cloud

logo AUDIOPRO s.r.o.
1. prosince 2014 - pondělí / 55 dnů

Lifesize Cloud je cloudová služba umožňující vést jednoduše živá jednání odkudkoli bez nutnosti pořizovat další zařízení. Videokonference LifeSize Cloud šetří náklady, má nejvyšší kvalitu a připojit se lze i z pevné linky.

Jak na vánoční osvětlení zahrady

logo Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
1. prosince 2014 - pondělí / 55 dnů

Venkovním vánočním osvětlením si můžete ozdobit dům a jeho částí, zahradu i prvky, které se na ní nachází. Typická je proto instalace světel na keře, stromy, ale také na zahradní nábytek, balkony, rámy oken, dveře či altány. Fantazii se meze nekladou.

Velký cluster se jmenuje Salomon

logo IT4Innovations
1. prosince 2014 - pondělí / 55 dnů

Ostravský superpočítač - dosud nazývaný Velký cluster, ponese jméno šachty a bankéře - Salomon. Stroj, který dodá renomovaná americká společnost Silicon Graphics International Corp. v první polovině roku 2015, bude patřit mezi 100 nejvýkonnějších superpočítačů na světě.

ERP HELIOS Orange pomáhá řídit firemní procesy ocelářské společnosti Acerostar

logo Asseco Solutions, a.s.
1. prosince 2014 - pondělí / 55 dnů

Informační systém HELIOS Orange pomáhá od letošního listopadu zaměstnancům i managementu v každodenní práci. Acerostar patří mezi nejvýznamnější dodavatele nástrojových a rychlořezných ocelí v České republice i v zahraničí.

Základní registry veřejné správy s dalším napojením ČTÚ

logo Český telekomunikační úřad
1. prosince 2014 - pondělí / 55 dnů

Český telekomunikační úřad pokračuje v realizaci projektu Napojení needitačních agendových informačních systémů ČTÚ na Informační systém základních registrů. Hlavním cílem je snížení administrativní zátěže pro občany a podnikatele.

ICT UNIE vítá vznik Rady vlády pro informační společnost

logo ICT UNIE o.s.
28. listopadu 2014 - pátek / 58 dnů

Podle ICT UNIE je zřízení Rady vlády pro informační společnost pozitivním krokem. V zájmu úspěšného fungování tohoto poradního a koordinačního orgánu, o jehož vzniku rozhodla vláda na svém jednání 24. 11. 2014, bude zapojení širokého spektra odborníků z oblasti ICT.