share itpoint.cz

PAPCEL inovuje svůj informační systém řešením SAP S/4HANA

logo NESS Czech s.r.o.
4.září 2015 - pátek / 32 dnů

Ness Technologies zahajuje rozsáhlý projekt zavedení nového informačního systému pro společnost PAPCEL, a.s. - tradičního výrobce strojů a technologických zařízení pro papírenský průmysl.

WEBCOM mění logo a vstupuje do skupiny Konica Minolta

logo WEBCOM a.s.
3.září 2015 - čtvrtek / 33 dnů

Společnost WEBCOM již oficiálně patří do skupiny Konica Minolta, která je jejím jediným vlastníkem. V souvislosti s touto událostí dochází i ke změně loga společnosti.

Bezpečnostní certifikace DISA produktů Polycom

logo Gesto Communications s.r.o.
2.září 2015 - středa / 34 dnů

Polycom u svých produktů vždy klade velký důraz i na bezpečnost. Ta je zaručena díky oficiálním certifikacím udělovaným příslušnými státními institucemi, a to obvykle ze strany americké federální vlády.

Lukáš Zazvonil - nový ředitel ALTRON Innovation LAB

logo ALTRON, a.s.
1.září 2015 - úterý / 35 dnů

Od 1.9. 2015 se Lukáš Zazvonil stal ředitelem ALTRON Innovation LAB. Jeho hlavním úkolem je podpora a řízení vývoje zcela nových technologií, řešení a služeb spolu s průběžnou inovací standardního portfolia společnosti ALTRON.

Data Storage Workshop 2015

logo Exponet s.r.o.
31.srpna 2015 - pondělí / 36 dnů

Letošní 10. ročník ročník konference Data Storage Workshop je zaměřen na témata - infrastruktura datových center, dostupnost dat a zálohování ve virtuálním i fyzickém prostředí. Akce se koná v úterý 22.9. 2015 v Konferenčním centru City v Praze 4.

Kvalitní mzdový systém musí zvládnout i exekuce ze mzdy

logo BM Servis s.r.o.
28.srpna 2015 - pátek / 39 dnů

Pokud zaměstnáváte člověka, jemuž byla vyměřena exekuce, zodpovídáte jako jeho zaměstnavatel za to, že ji správně spočítáte a včas v patřičné výši ze zaměstnancovy mzdy odvedete. Jestliže pochybíte, vystavujete se nebezpečí opakovaných pokut ve výši desítek tisíc a nebezpečí žaloby od nespokojených věřitelů.

Polk UltraFit sluchátka pro sportovní aktivity

logo AUDIOPRO s.r.o.
28.srpna 2015 - pátek / 39 dnů

Správný výběr sluchátek na běhání nám může zpříjemnit chvíle odpočinku a ušetřit nervy i peníze. Měla by být pohodlná, lehká a dobře držet na svém místě, což zatím prakticky vylučuje bezdrátová sluchátka.

Datacentrum DC6.cz představuje online housing

logo Greendata s.r.o.
28.srpna 2015 - pátek / 39 dnů

Zcela nový způsob housingu připravilo DC6.cz pro zákazníky serverového prodejce CZECH-SERVER.CZ. Tito zákazníci si v rámci objednávkového procesu mohou své nově zakoupené servery nechat zahousovat v rámci DC6.cz. Nabídka je vhodná i pro nákup a provoz geograficky oddělených záložních serverů.

InterSystems patří mezi 100 předních inovátorů v oblasti softwaru

logo InterSystems B.V., organizační složka
28.srpna 2015 - pátek / 39 dnů

InterSystems je oceněn časopisem SD Times za inovace a vedoucí pozici ve zpracovávání velkých souborů dat a ve vytváření nástrojů pro podnikovou inteligenci. V hodnocení SD Times 100 se společnost objevuje již sedmým rokem.

Virtuální prohlídka Mezinárodní kosmické stanice ISS

logo ITPOINT.CZ
28.srpna 2015 - pátek / 39 dnů

Italská kosmonautka Samantha Cristoforetti strávila na ISS 199 dnů, a při návratu v červnu 2015 přivezla řadu záběrů, které umožnily sestavit interaktivní panorama této kosmické stanice.

Core Backbone - nový poskytovatel zahraniční konektivity pro Coolhousing

logo COOLHOUSING s.r.o.
27.srpna 2015 - čtvrtek / 40 dnů

Připojení zahraniční konektivity Core Backbone proběhlo bez výpadků zákaznických služeb v pondělí 17.8. 2015. Dostatečně naddimenzovaná linka je aktuálně využívána z necelých 10% a poskytuje tak dostatečnou rezervu pro rostoucí nároky zákazníků Coolhousingu.