Jesenická nemocnice a pořadatel pražských maratonů využívají ERP RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
17. června 2014 - úterý / 37 dnů

Novými uživateli ekonomického informačního systému RIS a jeho nadstavby TOP-RIS od společnosti Saul IS jsou Jesenická nemocnice a pořadatel pražských maratonů Prague International Marathon.

Finanční reporting s QlikView

logo KOMIX s.r.o.
17. června 2014 - úterý / 37 dnů

S nástrojem Business Intelligence QlikView získáte bez velkých nákladů přehledné a rychlé analýzy vašich dat z nejrůznějších úhlů pohledů, aniž byste k tomu potřebovali odborníka na IT.

Test routeru na zranitelnost rom-0

logo CZ.NIC
16. června 2014 - pondělí / 38 dnů

Pomocí webové služby CZ.NIC si můžete snadno a rychle otestovat svůj router na bezpečnostní chybu rom-0, přes který jste připojeni k internetu.

FRITZ!WLAN Repeater 450E pro lepší pokrytí domácí WiFi sítě

logo Gesto Communications s.r.o.
13. června 2014 - pátek / 41 dnů

FRITZ!WLAN Repeater 450E podporuje standard Wireless N pro pásmo 2,4 GHz a díky tomu umožňuje bezdrátový přenos dat s rychlostí až 450 Mbit/s. K dispozici je rovněž Gigabit LAN port pro alternativní přímé připojení ethernetovým kabelem.

Skype 5.0 pro iPhone

logo Skype Czech Republic s.r.o.
13. června 2014 - pátek / 41 dnů

Skype 5.0 pro iPhone je od základu přetvořen pro specifické prostředí iOS a jeho uživatelé se tak mohou těšit na výrazně rychlejší, uživatelsky pohodlnější a chytřejší aplikaci. Skype 5.0 iPhone bude ke stažení do týdne a bude fungovat na všech telefonech iPhone s verzí iOS 7.0 nebo novější.

Aplikační inteligence, mobilita a SDN na RoadShow s Extreme Networks

logo Veracomp s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 42 dnů

Společnosti Veracomp a Extreme Networks uspořádaly na českých univerzitách v Praze, Brně a Olomouci sérii workshopů pro své zákazníky. Hlavními tématy byly aplikační inteligence, mobilita a SDN.

Rozvaděčový systém xEnergy s ochranou proti vzniku elektrického oblouku

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 42 dnů

Eaton Elektrotechnika zdokonaluje řadou nových prvků pro univerzální nízkonapěťové rozváděče xEnergy. Novinkami jsou mimo jiné také zdokonalená ochrana proti vzniku elektrického oblouku a široká řada inovací pro sekce ovládání motorů (MCC).

Virtuální router Brocade Vyatta vRouter

logo COMGUARD s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 42 dnů

COMGUARD představuje virtuální router Brocade Vyatta vRouter, který usnadňuje firmám přechod do virtuálního prostředí. Toto řešení nabízí stavový firewall, IPSec VPN, OpenVPN založenou na SSL, filtrování webu, dynamické routování a další funkce pro jednoduché zabezpečení sítě a zajištění konektivity.

Letní novinky v TOP-RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
11. června 2014 - středa / 43 dnů

Společnost Saul IS v průběhu června 2014 uvolní verzi TOP-RIS 9.5, ve které již bude možné bez omezení pracovat se soubory v nových formátech - xlsx, xlsm. Ve spolupráci s ČMIS také rozšiřuje nabídku služeb o řešení v cloudu.

Vodafone opět hlavním partnerem MFF Karlovy Vary

logo Vodafone Czech Republic a.s.
11. června 2014 - středa / 43 dnů

Vodafone je partnerem 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a návštěvníkům opět nabídne možnost rezervace vstupenek prostřednictvím SMS, praktickou mobilní aplikaci KVIFF Guide 2014, netradiční pláž v centru města a mnoho zajímavých soutěží.

Žáci SPŠ Na Třebešíně ve vzdělávacím projektu MISSION 31

logo Skype Czech Republic s.r.o.
11. června 2014 - středa / 43 dnů

Do unikátního mezinárodního vzdělávacího projektu MISSION 31 se zapojila Střední průmyslová škola v Třebešíně. Její studenti budou mít jako jediní v ČR možnost spojit se pomocí Skype s francouzským vědcem Fabienem Cousteauem.