share itpoint.cz

IT řešení řízení technologií pro průmyslová odvětví včera a dnes

logo Merz s.r.o.
29. ledna 2015 - čtvrtek / 34 dnů

Zakladatel společnosti Merz s.r.o. Jiří Merz v zajímavém rozhovoru přibližuje počátky podnikání i současnost firmy, která již od roku 1991 působí na trhu výrobních informačních systémů MES (Manufacturng Execution Systems) pro automotive, energetika, farmacie, papírenství, strojírenská výroba, vodárenství aj.

České radiokomunikace plánují další investice do datových center

logo České Radiokomunikace a.s.
29. ledna 2015 - čtvrtek / 34 dnů

ČRa navýší kapacitu, rozšíří služby a zdokonalí fyzické zabezpečení svých datových center. Do rozvoje budou investovat v řádech desítek milionů korun. Investice budou směřovat nejen do nejmodernějšího datového centra DC TOWER na pražském Žižkově, ale také do přípravy dalších kapacit v regionech.

Platební a transakční systémy v praxi

logo Trask solutions s.r.o.
28. ledna 2015 - středa / 35 dnů

Společnost Trask solutions úspěšně realizovala dodávku řešení transakčního systému pro MOPET CZ, která jej využívá ve službě BLESK peněženka - předplacená dobíjecí platební karta pro univerzální použití.

Monitoring spokojenosti zákazníků telco služeb na sociálních sítích

logo Český telekomunikační úřad
28. ledna 2015 - středa / 35 dnů

V rámci plnění zákonné povinnosti chránit spotřebitele uzavřel ČTÚ smlouvu s českou společností Brand Embassy, která se zabývá monitoringem sociálních sítí. Její nástroj zákaznické péče umožňuje proaktivně najít a pomáhat nespokojeným zákazníkům.

Inovace VMware vCloud Air reagují na požadavky firemních zákazníků

logo VMware INC
28. ledna 2015 - středa / 35 dnů

VMware představuje nový zdokonalený systém obnovy po havárii a vylepšené síťové služby pro VMware vCloud Air. vCloud Air Virtual Private Cloud OnDemand je nyní všeobecně dostupný.

Základní pravidla pro bezpečí dětí na internetu

logo GOPAS, a.s.
27. ledna 2015 - úterý / 36 dnů

Pod mnoha vánočními stromečky děti jistě našly tablety nebo chytré telefony, takže je ten pravý čas na pár rad k jejich využívání. Až pomine prvotní nadšení z dárku, je dobré si s dětmi nad jejich novými hračkami sednout a ujasnit několik základních pravidel.

Křest ohněm nového sídla PC HELP

logo PC HELP, a.s.
27. ledna 2015 - úterý / 36 dnů

Nejdříve přestřižení slavnostní pásky, pak přípitek, výbuch a další výbuchy. I takové bylo slavnostní otevření budovy softwarové společnosti PC HELP, a.s. z Třebíče. Ačkoliv vypadá tento scénář hrozivě, vše proběhlo v pořádku.

Vnitropodnikový reporting a controlling s IS TOP-RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
26. ledna 2015 - pondělí / 37 dnů

Manažerský informační systém TOP-RIS je ideální pomocník při zpracovávání výročních zpráv, reportů domácím i zahraničním vlastníkům či bankám nebo při vytváření vnitropodnikového systému reportingu a controllingu.

Řešení pro výstavbu datových center Rittal na CeBIT 2015

logo Rittal Czech, s.r.o.
26. ledna 2015 - pondělí / 37 dnů

Na veletrhu CeBIT 2015 se Rittal bude prezentovat jako kompetentní a spolehlivý partner pro oblast komponent, řešení výstavby a provozu datových center - IT racky, systémy chlazení či napájení až po celá datová centra v kontejnerovém provedení.

Crystal Quality - řešení pro centrální nahrávání VoIP telefonie

logo JOYCE ČR, s.r.o.
26. ledna 2015 - pondělí / 37 dnů

Software Crystal Quality pro záznam zvuku i plochy PC má využití v kontaktních centrech a dalších společnostech, které vyžadují nahrávání telefonních hovorů. Součástí aplikace jsou velmi výkonné integrované nástroje pro reporty a vyhodnocování.

Administrace SQL Serveru - školení

logo BI Experts, s.r.o.
23. ledna 2015 - pátek / 40 dnů

Společnost BI Experts pořádá v Brně ve dnech 18. - 20.2. 2015 odborné školení zaměřené na SQL Server 2012/2014 - instalace, konfigurace a zabezpečení. Jde o jeden ze základních kurzů, jehož obsah představuje nezbytnou bázi znalostí a dovedností pro reálnou práci s tímto produktem.