share itpoint.cz

Využít firemní cloud zvažuje stále víc českých podniků

logo České Radiokomunikace a.s.
16. března 2015 - pondělí / 43 dnů

Podle průzkumu agentury Perfect Crowd z dotázaných 130 firem cloudová řešení využívá 41%. Ze zbylých 59% o implementaci uvažuje téměř čtvrtina, z nichž téměř 73% respondentů vnímá ukládání svých dat mimo ČR jako riziko.

DNS nově řídí Petr Kuliš a Martin Skalík

logo DNS a.s.
13. března 2015 - pátek / 46 dnů

DNS oznamuje změny ve vedení společnosti. Řízením firmy byli pověřeni Petr Kuliš - dosavadní ředitel obchodu a marketingu a člen představenstva a Martin Skalík - finanční a administrativní ředitel.

Do práce na kole s ABROU

logo ABRA Software a.s.
13. března 2015 - pátek / 46 dnů

ABRA Software je novým národním partnerem letošní soutěže Do práce na kole, kterou letos již pátým rokem organizuje iniciativa Auto*Mat. Akce startuje 1.5. 2015 a zaměstnanci firem se již mohou ke své účast registrovat.

Journey - přelomový nástroj v oblasti profesionálního rozvoje

logo Hay Group Česká republika
13. března 2015 - pátek / 46 dnů

Journey - nová mobilní aplikace od Hay Group pomáhá mladým absolventům rozvinout emoční inteligenci a tím se lépe uplatnit na trhu práce. Mladá generace umí s počítačem, méně ale s lidmi. Journey sbližuje firmy a jejich mladé zaměstnance.

MES Merz řídí výrobní procesy Automotive Lighting

logo Merz s.r.o.
12. března 2015 - čtvrtek / 47 dnů

MES Merz sleduje online celou výrobu včetně výskytu zmetkovitosti, počtu vyrobených kusů, vyhodnocuje prostoje a další klíčové ukazatele. Automatický sběr dat je navíc doplněn propracovaným systémem reportingu.

Elektronický podpis s Barracuda Networks

logo Gesto Communications s.r.o.
12. března 2015 - čtvrtek / 47 dnů

Barracuda Networks již řadu let patří mezi nejvýznamnější výrobce z oboru IT bezpečnosti. Do této oblasti spadají i řešení pro ukládání, zálohování a sdílení dat, která firma nabízí v rámci komplexní iniciativy Barracuda Data Protection Plus.

Vysokorychlostní metropolitní síť Dial Telecomu propojuje další pražská administrativní centra

logo Dial Telecom a.s.
11. března 2015 - středa / 48 dnů

Konkrétně jde o business centra Blox na Dejvické, Quadrio na zastávce metra Národní, Lighthouse v Jankovcově ulici, River Garden II a River Garden III na Rohanském nábřeží. Metropolitní síť Dial Telecomu má v podstatě neomezenou kapacitu.

Ondřej Kareta - nový komerční ředitel DataSpring

logo DataSpring s.r.o.
11. března 2015 - středa / 48 dnů

Ondřej Kareta bude ve společnosti DataSpring odpovídat za oblast prodeje a rozvoje služeb, které se opírají o kvalitní a robustní infrastrukturu vlastních datových center. Do DataSpringu přichází z Hewlett-Packard.

vCloud for NFV - unifikovaná cloudová platforma pro virtualizaci síťových funkcí

logo VMware INC
11. března 2015 - středa / 48 dnů

VMware představuje vCloud for NFV - integrovanou platformu pro virtualizaci síťových funkcí, která kombinuje osvědčená řešení pro správu a virtualizaci výpočetního výkonu, sítí a úložiště s integrovanou podporou pro OpenStack.

ABRA iGATE a ABRA G3 pomáhají řídit firemní procesy FV Plast

logo ABRA Software a.s.
10. března 2015 - úterý / 49 dnů

ABRA iGATE je ve společnosti FV Plast nástrojem online reportingu, ale i zdrojem dat pro další práci. Portál typu Business Intelligence vedení firmy využívá k podpoře řízení na úrovni Controllingu, obchodu, logistiky a výroby.

Aktuální globální trendy podnikání zítřka

logo Accenture Central Europe
10. března 2015 - úterý / 49 dnů

Poradenská společnost Accenture pojmenovala 5 aktuálních globálních trendů, které ovlivní podnikání zítřka. Rozšiřování hranic obchodních modelů prostřednictvím digitálních technologií firmám nabízí prostor pro nové zisky.