share itpoint.cz

Nebyl váš počítač také zneužit k botnet útokům v síti Avalanche?

logo ESET software spol. s r. o.
13. prosince 2016 - úterý / 40 dnů, čteno 534x

Zločinecká síť Avalanche padla a ESET vám pomůže prověřit, zda jste také nebyli její součástí. Díky bezplatnému nástroji ESET Online Scanner zjistíte, zda váš počítač nebyl zneužíván k botnet útokům.

Smart hity letošních Vánoc

logo AUDIOPRO s.r.o.
13. prosince 2016 - úterý / 40 dnů, čteno 441x

Chytré dárky jsou letos nepřehlédnutelným trendem a s nadsázkou lze říci, že co není alespoň trochu smart, to nemá o letošních Vánocích šanci. Jaké jsou trendy v oblasti chytrých dárků o letošních vánočních nákupech?

Kvalitní IT řešení pomáhá zajistit vysokou úroveň firemní bezpečnosti

logo MIBCON a.s.
12. prosince 2016 - pondělí / 41 dnů, čteno 441x

I české firmy může ohrozit kybernetická hrozba CEO fraud - tedy podvodné jednání prostřednictví internetu s cílem vylákat výrazné částky peněz od nic netušících společností.

Malware Danger - nejrozšířenější počítačová hrozba současnosti

logo ESET software spol. s r. o.
12. prosince 2016 - pondělí / 41 dnů, čteno 486x

Škodlivý kód Danger je nejčetnější kybernetickou hrozbou v Česku po většinu roku 2016, v listopadu však dosáhl jeho podíl na celkových IT hrozbách výjimečné hodnoty 54,91%. To je takřka o 20 procentních bodů více než v říjnu.

WEBCOM 8 STEPS analýza pomáhá firmám k úspěšnému rozvoji

logo WEBCOM a.s.
12. prosince 2016 - pondělí / 41 dnů, čteno 549x

Analýza WEBCOMu pomáhá s výběrem nejlepšího řešení pro oblasti činnosti firmy, které přináší skutečný růst pro podnikání - od prodeje, marketingu, péče o zákazníky, servis, projektové řízení až po výrobu či finance.

Testy bezpečnostních IT řešení nejlépe zvládnul ESET Endpoint Security

logo ESET software spol. s r. o.
9. prosince 2016 - pátek / 44 dnů, čteno 543x

Přední nezávislá organizace AV-Comparatives zveřejnila výsledky speciálního testu bezpečnostních IT řešení, který posuzoval dopady instalace produktů na provoz firemních sítí. Test zadaný společností ESET se zaměřil na šest nejrozšířenějších bezpečnostních IT produktů.

AeryonLive - platforma pro vzdálené řízení dronu Aeryon SkyRanger

logo AUDIOPRO s.r.o.
9. prosince 2016 - pátek / 44 dnů, čteno 417x

Platforma AeryonLive je postavena na principu centralizovaného řízení a decentralizovaného provedení. Malé bezpilotní prostředky (UAS) tak mohou nyní operovat víceméně kdekoliv.

OpenText opět lídrem trhu ECM, IXTENT partnerem na úrovni Gold

logo IXTENT s.r.o.
9. prosince 2016 - pátek / 44 dnů, čteno 477x

IXTENT oznamuje zvýšení úrovně partnerství se společností OpenText na úroveň Gold, čímž se stává lokálně nejvýše hodnoceným partnerem a potvrzuje tak pozici hlavního, inovativního a úspěšného dodavatele řešení na platformě OpenText v regionu střední a východní Evropy.

Red Hat OpenShift Dedicated pro prostředí Google Cloud Platform

logo Red Hat Czech s.r.o.
9. prosince 2016 - pátek / 44 dnů, čteno 378x

Red Hat oznamuje všeobecnou dostupnost služby Red Hat OpenShift Dedicated pro prostředí Google Cloud Platform, která zpřístupňuje oceňovanou kontejnerovou platformu jako spravovatelnou službu.

Škodlivé reklamní bannery šíří exploit kit Stegano

logo ESET software spol. s r. o.
8. prosince 2016 - čtvrtek / 45 dnů, čteno 570x

Exploit kit Stegano je zákeřný v tom, že k nákaze počítače může postačit, aby uživatel navštívil webovou stránku, kde se vyskytuje škodlivá reklama. Nemusí dojít k žádné interakci, kliknutí na banner nebo k aktivnímu stahování obsahu.

Celní správa České republiky využívá GFI Archiver

logo GFI Software
8. prosince 2016 - čtvrtek / 45 dnů, čteno 420x

GFI Archiver spravuje 47 milionů archivovaných e-mailů a více než 6200 poštovních schránek úřadu. Jde o dosud největší nasazení v ČR, které vede k efektivnější archivovaci elektronické pošty a pomáhá plnit požadavky na kybernetickou bezpečnost.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů