share itpoint.cz

Při zálohování a obnově dat spolupracujeme s profesionály

logo DataSpring s.r.o.
25. srpna 2016 - čtvrtek / 32 dnů, čteno 312x

Již po šesté v řadě se společnost Commvault - partner DataSpringu, umístila na předních pozicích žebříčku Gartner Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Software.

Nárůst mobility přináší rizika nekontrolovaného sdílení firemních dat

logo Acronis
25. srpna 2016 - čtvrtek / 32 dnů, čteno 333x

Podle průzkumu Acronis má téměř polovina českých firem obavy z nekontrolovaného přístupu k citlivým podnikovým informacím z mobilních zařízení - velmi často soukromých (BYOD), což vede ke zvyšování bezpečnostních rizik.

Identifikace konkrétních návštěvníků webu s podporou big data analýz

logo Imper CZ s.r.o.
25. srpna 2016 - čtvrtek / 32 dnů, čteno 360x

B2B platforma Leady představuje svou druhou vývojovou generaci - Leady 2.0. Vedle vylepšeného uživatelského prostředí nově přináší možnost přesné identifikace konkrétních návštěvníků webových stránek.

Nezákonné poplatky za dokupování mobilních dat bude muset Vodafone vracet

logo dTest, o.p.s.
24. srpna 2016 - středa / 33 dnů, čteno 396x

ČTÚ definitivně potvrdil, že automatické účtování poplatků za data nad rámec tarifu bylo nezákonné. Úřad nařídil společnosti Vodafone, aby zákazníkovi vrátila peníze a potvrdil tak své předchozí rozhodnutí a argumentaci dTestu.

Polycom® je lídrem na trhu řešení pro audiovizuální komunikaci

logo Gesto Communications s.r.o.
24. srpna 2016 - středa / 33 dnů, čteno 330x

Společnost Polycom® stojí již více než 25 let na špici mezi dodavateli audio a videokonferenčních systémů a řešení pro telepresence a vzdálenou spolupráci.

Technologie detekce dronů snižuje hrozbu terorismu

logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka
24. srpna 2016 - středa / 33 dnů, čteno 291x

Společnost Panasonic Business představila na největším britském veletrhu bezpečnosti IFSEC 2016 v londýnském centru Excel prototyp vyhledavače dronů, který může pomoci snížit hrozbu terorismu a napadení drony.

Vzdělávací IT akademie - Java programování

logo INVENTI Development s.r.o.
23. srpna 2016 - úterý / 34 dnů, čteno 426x

Ke konci srpna se rozjede akademie věnovaná testování a od září přijdou na řadu akce věnované analýze a vývoji v jazyce Java. Vzdělávací akademii přádá společnost INVENTI Development a je určena všem zájemcům, kteří mají chuť začít pracovat v IT.

Dekorativní světelná koule jako netradiční domácí osvětlení

logo AUDIOPRO s.r.o.
23. srpna 2016 - úterý / 34 dnů, čteno 342x

Awox SmartLIGHT Ambiance Sphere je stylová a odolná svítící koule s vestavěnou baterií, která může být umístěna prakticky kdekoliv a dokonce může plavat i v bazénu.

Nová analogová PBX Yeastar Smart PBX N412

logo JOYCE ČR, s.r.o.
23. srpna 2016 - úterý / 34 dnů, čteno 339x

JOYCE představuje nový typ malé analogové pobočkové telefonní ústředny Yeastar Smart PBX N412, která umožňuje zachovat stávající vstupní analogové nebo ISDN linky. Ústředna je modularní a můžete ji jednoduše nakonfigurovat podle vlastních potřeb.

Efektivní řízení firemních nákladů, dokumentů a procesů s COMPAREX EPOS

logo COMPAREX CZ s.r.o.
22. srpna 2016 - pondělí / 35 dnů, čteno 354x

COMPAREX EPOS je komplexní centrální systém, podporující celý nákupní proces od nákupního požadavku, smluv a objednávek, až po faktury, včetně realizace výběrových řízení.

Ochrana dat a aplikací v prostředích Microsoft

logo Acronis
22. srpna 2016 - pondělí / 35 dnů, čteno 408x

Nabídka Acronis Backup Cloud Extension for Microsoft Azure a Azure Stack umožňuje poskytovatelům cloudových služeb Microsoftu snadno poskytovat a spravovat flexibilní rozsah zálohovacích služeb nad fyzickými i virtuálními prostředími s podporou širokého spektra pracovních zařízení.

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou