50000 Kč pro vítěze soutěže ICT Diplomová práce roku 2014

logo ICT UNIE o.s.
26. září 2014 - pátek / 35 dnů

Devátý ročník soutěže o nejlepší diplomovou práci roku v oboru informačních a komunikačních technologií má své vítěze. Akci tradičně zorganizovala ICT UNIE, finále a slavnostní vyhlášení se tentokrát odehrálo na Bankovním institutu vysoké škole.

Nová verze ERP PREMIER pro rok 2015

logo PREMIER system, a.s.
26. září 2014 - pátek / 35 dnů

Nejviditelnější změnou je kompletní redesign uživatelského rozhraní, přibyla rovněž informační lišta, která o nových událostech a upozorněních informuje ve stylu sociální sítě Facebook. Denní informace o hospodaření firmy poskytnou nové přehledné ukazatele.

Lepší ochrana dat s Barracuda Data Protection Plus

logo Gesto Communications s.r.o.
25. září 2014 - čtvrtek / 36 dnů

Řada produktů Barracuda Backup se službu Barracuda Backup Service se nyní dočkala významné inovace díky strategické iniciativě Barracuda Data Protection Plus, která je zahrnuta v nejnovějších verzích produktů Barracuda Backup verze 6.0 a Barracuda Message Archiver verze 4.0.

Coolhousing založil vlastní CSIRT a uchází se o členství ve sdružení FENIX

logo COOLHOUSING s.r.o.
25. září 2014 - čtvrtek / 36 dnů

Významným krokem ke zvýšení bezpečnosti v autonomním systému Coolhousingu je zřízení vlastního CSIRT - tedy týmu Computer Security Incident Response Team registrovaného u evropské autority TF-CSIRT a zodpovědného za řešení bezpečnostních incidentů.

Microsoft Dynamics CRM pomáhá v péči o zákazníky COMPAS automatizace

logo CCV, s.r.o.
24. září 2014 - středa / 37 dnů

Společnost COMPAS automatizace výrazně zvyšuje kvalitu péče o své zákazníky nasazením nového CRM systému. Dodavatelem řešení Microsoft Dynamics CRM ve verzi 2013 jsou CCV Informační systémy.

Nový Skype 5.5 pro iPhone šetří Váš čas

logo Skype Czech Republic s.r.o.
24. září 2014 - středa / 37 dnů

Nejnovější verze Skype pro iPhone využívá rozšíření iOS 8 a umožňuje tak interaktivní oznámení o příchozím hovoru nebo zprávě. Díky tomu můžete na zprávy i hovory odpovídat přímo ze zamčené obrazovky, což výrazně šetří Váš čas.

ERP RIS řídí podnikové procesy SUPRAPHONu

logo Saul IS spol. s r.o.
23. září 2014 - úterý / 38 dnů

Společnost SUPRAPHON a.s. již přes 10 let používá ekonomický informační systém RIS a manažerský informační systém TOP-RIS pro řízení ekonomických agend. Ve společnosti panuje spokojenost s tímto daným řešením.

Nové portfolio databázových nástrojů ER/Studio, DBArtisan a RapidSQL

logo Borland, s.r.o.
23. září 2014 - úterý / 38 dnů

Embarcadero Technologies představuje nové vydání XE6 - celého portfolia databázových nástrojů včetně ER/Studio, DBArtisan a RapidSQL. Nová vydání umožní zákazníkům vyrovnávat se s dnešními nároky na správu dat a poskytnou významné zvýšení produktivity práce s rozšířenou řadou platforem systémů pro správu hromadných dat.

Informační systém OKbase pomáhá v péči o zaměstnance supermarketů BILLA

logo OKsystem s.r.o.
23. září 2014 - úterý / 38 dnů

OKsystem získal dalšího významného klienta - společnost BILLA, která provozuje v České republice přes 200 prodejen a zaměstnává kolem 9000 tisíc zaměstnanců. Celofiremní personální systém OKbase je určen personalistům, mzdovým účetním, manažerům i všem zaměstnancům.

Zákon o kybernetické bezpečnosti v praxi na HackerFestu 2014

logo GOPAS, a.s.
23. září 2014 - úterý / 38 dnů

Zákon o kybernetické bezpečnosti začíná platit od ledna 2015 a již nyní vyvolává mnohé dohady a diskuse. Viceprezident rady ČIMIB Aleš Špidla na Hackerfestu 2014 vystoupí s přednáškou o aplikaci tohoto zákona v praxi.

CompuGroup Medical ČR mezi finalisty Best Innovator 2014

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
22. září 2014 - pondělí / 39 dnů

Společnost CompuGroup Medical ČR se dostala v soutěži Best Innovator 2014 mezi deset firem, které se budou ucházet o titul nejlepšího inovátora. Soutěž, která se zaměřuje na řízení inovací ve firmách, organizuje společnost A.T. Kearney.