Sdílení fotografií s novým Skype 2.21 pro Windows Phone

logo Skype Czech Republic s.r.o.
21. srpna 2014 - čtvrtek / 41 dnů

Verze Skype 2.21 nyní umožňuje uživatelům snadnější sdílení fotografií, a to dokonce i v momentě, kdy budou příjemci offline. Novinka je již nyní dostupná pro uživatele Windows Phone 8 a 8.1.

O sjednocené komunikaci na pracovní snídani s IPEXem

logo IPEX a.s.
20. srpna 2014 - středa / 42 dnů

Společnost IPEX zve na sérii pracovních snídaní, které se zabývají problematikou sjednocené komunikace. Akce se konají v období září - říjen 2014 v Praze a Brně. Rozšíříme vaše obzory v rámci firemní VoIP komunikace a ještě se před náročným dnem nasnídáte ...

AlgoCC - moderní kontaktní centrum v cloudu na konferenci Avaya Forum 2014

logo ALGOTECH, s.r.o.
20. srpna 2014 - středa / 42 dnů

Algotech představí na odborné konferenci Avaya Forum 2014 svůj nejnovější produkt AlgoCC - kontaktní centrum v cloudu. Akce se koná 3.9. 2014 v konferenčním centru City Tower - Praha 4.

116006 - telefonní linka pro Bílý kruh bezpečí

logo Český telekomunikační úřad
20. srpna 2014 - středa / 42 dnů

Občanské sdružení Bílý kruh bezpečí získalo oprávnění využívat evropské harmonizované číslo 116006 pro přístup k službám se sociální hodnotou. Tato telefonní linka je určená pro morální a emocionální podporu obětem trestných činů.

Celní databáze EU pro mobilní zařízení

logo Aquasoft s.r.o.
19. srpna 2014 - úterý / 43 dnů

Nová mobilní aplikace Seznam celních útvarů od Aquasoftu na mapě zobrazuje aktuální seznam celních útvarů s adresními detaily z celé EU a zemí společného tranzitu a podle zadaných kritérii nabídne uživateli celní útvary určené pro odbavení jeho zásilky.

Inovace a mobilní řešení - nová divize CCV

logo CCV, s.r.o.
19. srpna 2014 - úterý / 43 dnů

Nově založená divize Inovace a mobilní řešení je zaměřena na vytváření nových produktů, rozvoj stávajících služeb a jejich zasazení do produktového portfolia společnosti. Do její působnosti přechází také tvorba a rozvoj mobilních aplikací.

Fotoelektronické senzory Eaton E75 a E76 IntelliView pro nejnáročnější aplikace

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
19. srpna 2014 - úterý / 43 dnů

Eaton Elektrotechnika představuje novou řadu fotoelektrických senzorů E75/E76 IntelliView s vysokou přesností snímání, zdokonaleným potlačením pozadí a minimálním počtem detekčních chyb i v těžkých podmínkách.

Ocenění EISA pro LG TV

logo LG Electronics CZ s.r.o.
19. srpna 2014 - úterý / 43 dnů

4K OLED televize, Smart+ TV, SoundPlate a SmartPhone LG G3 získaly ocenění EISA. LG Electronics se díky tomu může pochlubit významným prvenstvím - jako jediný výrobce elektroniky získává ocenění své OLED technologie již potřetí v řadě.

Revoluce v boji proti malwaru s McAfee Advanced Threat Defence

logo COMGUARD s.r.o.
18. srpna 2014 - pondělí / 44 dnů

COMGUARD oznamuje distribuci unikátního bezpečnostního řešení McAfee Advanced Threat Defence na českém a slovenském trhu, které nalezne, zastaví a opraví pokročilý malware analytickým přístupem, tedy detekcí složenou z postupných analýz potenciálně škodlivého kódu.

BadUSB jako nečekaná hrozba? Ale nikoliv!

logo GOPAS, a.s.
18. srpna 2014 - pondělí / 44 dnů

Vysvětlení k problematice zabezpečení čipů, zajišťujících komunikaci zařízení USB rozhraním, poskytl Ing. Ondřej Ševeček - programátor, bezpečnostní analytik a konzultant, produktový manager a odborný lektor Počítačové školy Gopas.

Nové posily v řadách DNS

logo DNS a.s.
18. srpna 2014 - pondělí / 44 dnů

V červenci posílili řady divize Dell v DNS Lukáš Bartakovič, který nastoupil na pozici ConfigDesk Specialist a Veronika Houšková, která nastoupila na pozici Credit Controller finančního týmu společnosti.