Návrh podmínek výběrového řízení na kmitočty v pásmech 1800 MHz a 2600 MHz

logo Český telekomunikační úřad
18. června 2014 - středa / 42 dnů

ČTÚ chce dále podpořit rozvoj mobilních služeb vysokorychlostního internetu, a proto dává do veřejné konzultace návrh podmínek výběrového řízení na kmitočty v pásmech 1800 MHz a 2600 MHz.

ABRA na DVTV

logo ABRA Software a.s.
18. června 2014 - středa / 42 dnů

ABRA Software je hlavním parterem internetové televize Drtinová Veselovský TV. Na této televizi můžete sledovat rozhovory s významnými osobnostmi politického i obchodního života, které vedou špičky české žurnalistiky Daniela Drtinová a Martin Veselovský.

Žáci SPŠ Na Třebešíně se podívali v přímém přenosu přes Skype na mořské dno

logo Skype Czech Republic s.r.o.
18. června 2014 - středa / 42 dnů

Studenti Střední průmyslová školy Na Třebešíně se jako jediní v ČR a jedna z 60 škol na světě spojili pomocí Skype naživo s francouzským oceánografem Fabienem Cousteauem, který se snaží překonat rekord svého dědečka Jacquese a vydržet pod vodou 31 dní.

Jesenická nemocnice a pořadatel pražských maratonů využívají ERP RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
17. června 2014 - úterý / 43 dnů

Novými uživateli ekonomického informačního systému RIS a jeho nadstavby TOP-RIS od společnosti Saul IS jsou Jesenická nemocnice a pořadatel pražských maratonů Prague International Marathon.

Finanční reporting s QlikView

logo KOMIX s.r.o.
17. června 2014 - úterý / 43 dnů

S nástrojem Business Intelligence QlikView získáte bez velkých nákladů přehledné a rychlé analýzy vašich dat z nejrůznějších úhlů pohledů, aniž byste k tomu potřebovali odborníka na IT.

Test routeru na zranitelnost rom-0

logo CZ.NIC
16. června 2014 - pondělí / 44 dnů

Pomocí webové služby CZ.NIC si můžete snadno a rychle otestovat svůj router na bezpečnostní chybu rom-0, přes který jste připojeni k internetu.

FRITZ!WLAN Repeater 450E pro lepší pokrytí domácí WiFi sítě

logo Gesto Communications s.r.o.
13. června 2014 - pátek / 47 dnů

FRITZ!WLAN Repeater 450E podporuje standard Wireless N pro pásmo 2,4 GHz a díky tomu umožňuje bezdrátový přenos dat s rychlostí až 450 Mbit/s. K dispozici je rovněž Gigabit LAN port pro alternativní přímé připojení ethernetovým kabelem.

Skype 5.0 pro iPhone

logo Skype Czech Republic s.r.o.
13. června 2014 - pátek / 47 dnů

Skype 5.0 pro iPhone je od základu přetvořen pro specifické prostředí iOS a jeho uživatelé se tak mohou těšit na výrazně rychlejší, uživatelsky pohodlnější a chytřejší aplikaci. Skype 5.0 iPhone bude ke stažení do týdne a bude fungovat na všech telefonech iPhone s verzí iOS 7.0 nebo novější.

Aplikační inteligence, mobilita a SDN na RoadShow s Extreme Networks

logo Veracomp s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Společnosti Veracomp a Extreme Networks uspořádaly na českých univerzitách v Praze, Brně a Olomouci sérii workshopů pro své zákazníky. Hlavními tématy byly aplikační inteligence, mobilita a SDN.

Rozvaděčový systém xEnergy s ochranou proti vzniku elektrického oblouku

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Eaton Elektrotechnika zdokonaluje řadou nových prvků pro univerzální nízkonapěťové rozváděče xEnergy. Novinkami jsou mimo jiné také zdokonalená ochrana proti vzniku elektrického oblouku a široká řada inovací pro sekce ovládání motorů (MCC).

Virtuální router Brocade Vyatta vRouter

logo COMGUARD s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 48 dnů

COMGUARD představuje virtuální router Brocade Vyatta vRouter, který usnadňuje firmám přechod do virtuálního prostředí. Toto řešení nabízí stavový firewall, IPSec VPN, OpenVPN založenou na SSL, filtrování webu, dynamické routování a další funkce pro jednoduché zabezpečení sítě a zajištění konektivity.