share itpoint.cz

KX-HTS32 - nová telefonní ústředna Panasonic IP-PBX

logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka
7. listopadu 2016 - pondělí / 27 dnů, čteno 390x

KX-HTS32 kombinuje tradiční a IP technologie a lze jej využít jako nové komunikační řešení, nebo ho integrovat do stávajícího systému PBX za účelem využití vnějších linek SIP bez nutnosti investice do dalších licencí nebo IP zařízení.

IoT se prosazuje v datových centrech a dalších oborech

logo ALTRON, a.s.
4. listopadu 2016 - pátek / 30 dnů, čteno 408x

Podzimní série Altron Business Breakfast 2016 přiblížila důležitá témata, která hýbou českým i mezinárodním trhem ICT služeb. Na setkáních, která se konala od září do listopadu 2016 v podobě seminářů pro odbornou veřejnost i zákazníky, byla představena řada nových řešení.

Kybernetická bezpečnost pro firemní ICT

logo MARBES CONSULTING s. r. o.
4. listopadu 2016 - pátek / 30 dnů, čteno 456x

Marbes consulting věnuje významu kybernetické bezpečnosti velkou pozornost a aplikuje prozíravý bezpečnostní přístup k provozování a budování nové informační infrastruktury a vývoji nových informačních systémů.

Noční komerční provoz dronu Aeryon SkyRanger s povolením FAA

logo AUDIOPRO s.r.o.
4. listopadu 2016 - pátek / 30 dnů, čteno 354x

Společnost Industrial SkyWorks z Toronta - vedoucí společnost pro vzdušnou kontrolu budov s využitím bezpilotních technologií, je prvním komerčním subjektem, který získal v USA povolení k nočnímu provozu s bezpilotním systémem Aeryon SkyRanger.

Bezpečný router Turris Omnia je ve volném prodeji

logo CZ.NIC, z.s.p.o.
4. listopadu 2016 - pátek / 30 dnů, čteno 366x

WiFi router Turris Omnia je k dispozici veřejnosti ve dvou variantách na e-shopu Alza.cz nebo prostřednictvím distribuční společnosti Discomp - Turris Omnia 2GB za cenu 8832 Kč a Turris Omnia 1 GB za cenu 7622 Kč.

ERP HELIOS jsou EET ready

logo Asseco Solutions, a.s.
3. listopadu 2016 - čtvrtek / 31 dnů, čteno 498x

Podnikatelé, kteří používají ekonomické informační systémy HELIOS z produkce Asseco Solutions, jsou připraveni na zvládnutí agendy potřebné ke splnění povinností v souvislosti se zavedením Elektronické evidence tržeb od 1. 12. 2016.

Přenosová kapacita páteřní trasy itself navýšena

logo itself s.r.o.
3. listopadu 2016 - čtvrtek / 31 dnů, čteno 339x

Společnost itself s.r.o. má za sebou další technologický milník - na optické páteřní síti Praha - Ivančice - Brno - Praha nově disponuje přenosovými linkami s kapacitou 100 Gbps.

AVM FRITZ!Box s nejmodernější technologií pro rychlý internet

logo GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o.
3. listopadu 2016 - čtvrtek / 31 dnů, čteno 321x

Společnost AVM GmbH u příležitosti akce Broadband World Forum 2016, která se konala v říjnu v Londýně, představila nové typy svých zařízení AVM FRITZ!Box vybavené nejmodernějšími soudobými technologiemi pro broadband.

Malware Danger je stále největší hrozbou českého internetu

logo ESET software spol. s r. o.
3. listopadu 2016 - čtvrtek / 31 dnů, čteno 414x

Škodlivý kód Danger, který se šíří prostřednictvím příloh e-mailů, je podle pravidelné měsíční statistiky společnosti ESET za měsíc říjen 2016 nejrozšířenější počítačovou hrozbou současnosti v Česku.

DataSpring podporuje vzdělávání středoškoláků

logo DataSpring s.r.o.
2. listopadu 2016 - středa / 32 dnů, čteno 381x

DataSpring je poskovatelem infrastruktury a technologickým partnerem 1. celorepubliková soutěže středoškoláků v kybernetické bezpečnosti. Akci pořádá Česká pobočka AFCEA ve spolupráci s Národním bezpečnostním úřadem ČR a dalšími partnery.

Centralizace ERP systémů pro registr subjektů zdravotní péče VZP

logo GEM System a.s.
2. listopadu 2016 - středa / 32 dnů, čteno 399x

Společnost GEM System se podílela na projektu centralizace agend RSZP, výběru pojistného a právní agendy z poboček do datového centra VZP ČR. Jde o kritickou aplikaci, bez níž nemohou fungovat žádné další systémy, které VZP využívá.

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux