share itpoint.cz

E-learning na kpbi.cz pro bezpečný internet

logo PC HELP, a.s.
6. ledna 2016 - středa / 33 dnů

Společnost PC HELP vytvořila pro vzdělávací projekt KPBI e-learningový portál, který seznamuje širokou veřejnost s důležitými informacemi, vysvětluje pojmy a principy fungování internetu.

Nový telefon HUAWEI Mate 8 s pokročilým zabezpečením

logo HUAWEI Technologies (Czech) s.r.o.
6. ledna 2016 - středa / 33 dnů

HUAWEI Mate 8 se čtečkou otisků prstů podporuje více pásem než kterýkoliv jiný dual-SIM SmartPhone - včetně čtyř 2G pásem, devíti 3G pásem a osmnácti 4G pásem v 217 zemích a regionech s 1334 nastaveními operátorů.

ČTÚ zrychluje rozhodovací procesy ve sporech s operátory

logo Český telekomunikační úřad
6. ledna 2016 - středa / 33 dnů

V roce 2015 ČTÚ rozhodl 162 tisíce sporů o nezaplacené faktury - to je třikrát víc, než kolik nových návrhů od operátorů v loňském roce obdržel. Měsíčně tak každý referent, který se věnuje této agendě, rozhodne v průměru 61 věcí.

Nová generace NextGen Firewall pro korporátní zákazníky

logo Gesto Communications s.r.o.
5. ledna 2016 - úterý / 34 dnů

Barracuda NextGen Firewall poskytuje pokročilé řešení pro informační bezpečnost - filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti.

MES Merz pomůže řídit výrobní procesy PBS INDUSTRY

logo Merz s.r.o.
5. ledna 2016 - úterý / 34 dnů

MERZ s.r.o. implementuje pro společnost PBS INDUSTRY svůj výrobní informační systém MES Merz, který bude sledovat zakázky na základě manuálních elektronicky podporovaných odvodů hotové výroby.

Digitalizace dokumentů a automatické zpracování faktur

logo Canon CZ s.r.o.
5. ledna 2016 - úterý / 34 dnů

Mezi hlavní důvody využití digitalizace dokumentů patří jejich snazší a rychlejší dohledatelnost a sdílení, zlepšení produktivity práce a snížení potřeby skladovacích prostor.

Open data v ERP PROXIO

logo MARBES CONSULTING s. r. o.
4. ledna 2016 - pondělí / 35 dnů

Open data neboli otevřená data jsou fenoménem poslední doby. Jde o data poskytovaná ve zdrojové surové podobě a s licencí, která umožňuje jejich další zpracování bez omezení.

Technologie SurfRight zvyšuje efektivitu bezpečnostní strategie Sophos

logo Sophos
4. ledna 2016 - pondělí / 35 dnů

Sophos oznamuje akvizici firmy SurfRight - inovátora zaměřeného na detekci a řešení hrozeb souvisejících s koncovými body a na prevenci proti pokročilým hrozbám a posiluje tak svou vedoucí pozici v oblasti nové generace ochrany koncových bodů.

Specializovaná dokovací řešení pro mobilní pracovníky

logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka
4. ledna 2016 - pondělí / 35 dnů

Panasonic Computer Products Europe zřizuje divizi Global Docking Solutions, která bude plnit potřeby zákazníků využívajících produkty řad Toughbook a Toughpad v oblasti specializovaného dokování pro mobilní pracovníky.

Nová aplikace Mobilní banka Business KB

logo Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
4. ledna 2016 - pondělí / 35 dnů

Společnost Cleverlance vyvinula pro Komerční banku novou generaci aplikace Mobilní banka Business, která je určena pro firemní zákazníky. KB je tak jednou z mála bank na českém trhu, které nabízejí řešení mobilního bankovnictví pro koncové zákazníky i malé a střední firmy.

Smart City Cluster pro rozvoj a podporu inteligentních měst v Česku

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
29. prosince 2015 - úterý / 41 dnů

Cílem nového sdružení Smart City Cluster je propagace konceptu inteligentního města - Smart City, jako východiska při hledání energeticky úsporných opatření, snížení ekologické zátěže nebo řešení dopravních problémů.