share itpoint.cz

Rychlý mobilní internet ve všech okresech České republiky

logo Vodafone Czech Republic a.s.
23. února 2017 - čtvrtek / 31 dnů, čteno 420x

4528 LTE vysílačů pokrývá již téměř celou naši populaci - Vodafone s předstihem pokryl všechny okresy ČR signálem LTE 4G. Předběhl tak svou konkurenci v plnění závazku plynoucího z aukce kmitočtů z roku 2013.

IT tunel CRAB již vyšetřuje policie

logo Kverulant.org, o.p.s.
23. února 2017 - čtvrtek / 31 dnů, čteno 441x

CRAB - centrální registr administrativních budov je software za 1,6 miliardy korun, přitom je to v zásadě jen trochu lepší excelová tabulka. Stát utratil stamiliony a detektivové teď vyšetřují, zda není tento projekt předražený.

Profesionální bezdrátový prezentační systém wePresent

logo AUDIOPRO s.r.o.
22. února 2017 - středa / 32 dnů, čteno 405x

wePresent umožňuje bezdrátovou prezentaci přes libovolnou LAN síť se snadnou integrací do jakéhokoli síťového prostředí. Můžete připojit až 64 uživatelů ze svých Windows či Mac počítačů, chytrých telefonů a tabletů.

Bezpečný a transparentní FORPSI cloud

logo FORPSI
22. února 2017 - středa / 32 dnů, čteno 480x

Všechny FORPSI cloudové služby - Private Cloud, Public Cloud, Cloud Backup a Cloud Object Storage, splňují pravidla Kodexu chování pro ochranu dat CISPE a zaručují tak zákazníkům bezpečnost a transparentnost.

Výzva operátorům ke změně cenové politiky

logo dTest, o.p.s.
22. února 2017 - středa / 32 dnů, čteno 465x

Současná výše cen za mobilní služby dlouhodobě poškozuje zájmy spotřebitelů a neodpovídá poskytovanému objemu služeb. Ceny služeb však nejsou jediným problémem v tomto odvětví!

Budeme mít férové operátory i ceny za mobilní služby?

logo dTest, o.p.s.
22. února 2017 - středa / 32 dnů, čteno 378x

MPO připravilo novelu zákona o elektronických komunikacích, která však přichází dost pozdě. Zmírňuje přes dva roky staré chyby poslanců pod vlivem operátorské lobby a s ročním odkladem zavádí to, co už mohlo platit.

Ne všechna volání z ciziny jsou roamingem

logo Český telekomunikační úřad
22. února 2017 - středa / 32 dnů, čteno 402x

ČTÚ v poslední době ve zvýšené míře odpovídá na stížnosti lidí, kteří nejsou spokojeni s rozdílným účtováním cen za volání a SMS z České republiky do jiného členského státu Evropské unie - např. do Německa a naopak.

DNS obhájila prvenství a získala ocenění distributora roku 2016

logo DNS a.s.
21. února 2017 - úterý / 33 dnů, čteno 381x

Společnost DNS - největší český distributor s přidanou hodnotou, vyhrála již potřetí v řadě soutěž o nejlepšího distributora s přidanou hodnotou za rok 2016. Anketu Distributor roku vyhlašuje vydavatelství DCD Publishing.

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, VGA, USB, 3xRCA a Audio Jack 3,5 mm

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
21. února 2017 - úterý / 33 dnů, čteno 312x

Nové multimediální zásuvky Unica a Altira jsou určeny k propojení např. TV či projektoru s DVD, počítačem nebo domácím multimediálním centrem, a to na delší vzdálenost než u těchto přístrojů umožňují běžně přibalené kabely.

Nová řešení podpory dostupnosti různorodé cloudové infrastruktury

logo Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.
21. února 2017 - úterý / 33 dnů, čteno 378x

Veeam Software zainvestuje spolu s partnery 200 miliónů dolarů do zpřístupnění zdarma dostupných zálohovacích a DRaaS služeb a využije k tomu svůj špičkový ekosystém poskytovatelů a prodejců.

Moderní digitální kancelář bez šanonů

logo DATASYS s.r.o.
20. února 2017 - pondělí / 34 dnů, čteno 378x

DATASYS se stal distributorem softwarové platformy CIRCULARO.COM pro správu kancelářských dat na českém a slovenském trhu. Ta bude bude nabízena na základě licence pod názvem DS FILES powered by CIRCULARO.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů