share itpoint.cz

Velkoplošná projekce a léto ve znamení fotbalu, Olympiády i hokeje

logo AUDIOPRO s.r.o.
9. června 2016 - čtvrtek / 51 dnů, čteno 441x

Čeká nás fotbalové Mistrovství Evropy, Olympiáda v Riu i hokejový Světový pohár. Všechna tato nadcházející sportovní klání můžete bedlivě a pohodlně sledovat na velké ploše v té nejvyšší kvalitě.

Adware DNS Unlocker komplikuje ochranu před DNS útoky ve Windows

logo ESET software spol. s r. o.
8. června 2016 - středa / 52 dnů, čteno 501x

Analytici společnosti ESET zjistili, že nový typ DNS Unlocker dokáže oklamat operační systém Windows tak, aby zobrazoval jiné hodnoty nastavení DNS, než je tomu ve skutečnosti. Uživatel pak může být obtěžován nadměrnou reklamou.

Agregace finančních reportingových dat na bázi SharePoint

logo Dynamica, a.s.
8. června 2016 - středa / 52 dnů, čteno 450x

Skupina Arriva v ČR uvedla do provozu řešení pro agregaci finančních interních reportingových dat svých dceřiných společností. Dopravce si vybral řešení od společnosti Dynamica.

Infor ERP LN pomáhá ve strojírenské výrobě

logo GEMMA Systems, spol. s r.o.
8. června 2016 - středa / 52 dnů, čteno 450x

Společnost GEMMA zrealizovala pro DIOSS NÝŘANY reimplementaci SSA Baan ERP jeho povýšením na verzi Infor ERP LN a implementaci v oblasti financí. Další etapou rozvoje systému řízení firemních zdrojů pak bylo i rozšíření o řešení Business Intelligence Infor PM.

Infor jako platforma transformace podnikových systémů pro automotive

logo Infor (Česká republika) s.r.o.
8. června 2016 - středa / 52 dnů, čteno 435x

Britský výrobce motocyklů Triumph Motorcycles zvolil ERP Infor jako svou hlavní technologickou platformu v rámci globální transformace svých podnikových informačních systémů.

Získejte nejmodernější cloudové řešení výměnou za starý hardware

logo DataSpring s.r.o.
7. června 2016 - úterý / 53 dnů, čteno 555x

Vyměňte starou firemní infrastrukturu za nové řešení s výpočetním výkonem podle svých aktuálních potřeb s možností jeho flexibilního navyšování a dalšími budoucími požadavky na firemní IT. Nyní v akci až do 30. září 2016 s odprodejem starého hardwaru!

Řízená logistika pomáhá retailu v dodávce čerstvého zboží

logo Sabris CZ s.r.o.
7. června 2016 - úterý / 53 dnů, čteno 468x

Komplexně řízená logistika online prodejce potravin Kolonial.cz postavená na SAP Business Suite on HANA, komunikuje ihned dodávku objednaného zboží rovnou se systémem dodavatele. Vše je automatizované a seřízené jako švýcarské hodinky.

Prestižní ocenění pro konferenční smart hub Polycom RealPresence Trio

logo Gesto Communications s.r.o.
7. června 2016 - úterý / 53 dnů, čteno 465x

V konkurenci účastníků z 57 zemí, kteří prezentovali své návrhy, se řešení Polycom RealPresence Trio díky excelentnímu designu umístilo mezi vítěznými produkty a inovacemi a získalo cenu Red Dot Award: Product Design 2016.

Nový CRM systém pro podporu rozvoje JIC

logo CCV, s.r.o.
7. června 2016 - úterý / 53 dnů, čteno 534x

Microsoft Dynamics CRM od CCV Informační systémy bude Jihomoravskému inovačnímu centru pomáhat zejména s evidencí subjektů v jednotlivých inovačních programech, event managementem či tvorbou a aktualizací regionální inovační strategie.

Finanční řízení s podporou moderních technologií

logo Sophia Solutions, s.r.o.
6. června 2016 - pondělí / 54 dnů, čteno 453x

Sophia Solutions nabízí metodickou i technickou pomoc a podporu v procesech finančního řízení firem - zejména v oblastech plánování, rozpočtování, forecastingu, alokací nákladů a řízení profitability.

ERP pro malé i velké firmy

logo Saul IS spol. s r.o.
6. června 2016 - pondělí / 54 dnů, čteno 522x

Odpovědnost za investici do nového ERP systému je vysoká a k tomuto kroku je potřeba se dobře připravit. Obvykle to bývá jedním z nejzásadnějších rozhodnutí, které většina firem v oblasti IT udělá.

Zbrus nová vzdálená správa pro Linux