Zájem o chytrá IT řešení roste

logo ALGOTECH, s.r.o.
12. března 2014 - středa / 42 dnů

ALGOTECH realizoval v minulém týdnu dva semináře se zaměřením na chytrá řešení v ICT a jejich využití v denní praxi. Počet účastníků a jejich dotazy potvrdily trend zvyšujícího se zájmu o taková ICT řešení, která přinášejí svým uživatelům jasné výhody v každodenní praxi.

Obrana před komplexními DoS/DDoS útoky - téma IT Security Workshopu

logo Exponet s.r.o.
12. března 2014 - středa / 42 dnů

Tématem úvodní přednášky již osmého ročníku IT Security Workshopu jsou útoky na dostupnost služeb (DoS/DDoS) a jak se před nimi bránit. Odborná konference ITSW 2014 se koná již 18.3. 2014 v Konferenčním centru City, Praha 4.

ACREA CR představuje dataminingový nástroj IBM SPSS Modeler 16

logo ACREA CR, spol. s r.o.
11. března 2014 - úterý / 43 dnů

ACREA CR uvádí na český trh nejnovější verzi modelovacích nástrojů IBM SPSS Modeler 16 s podporou programovacích jazyků R a Python. Nová verze analytického softwaru přináší opět řadu funkcí pro usnadnění práce uživatelů.

plusPortal pomáhá s plánováním pracovní doby a úkolů zaměstnanců

logo PC HELP, a.s.
11. března 2014 - úterý / 43 dnů

plusPortal je software pro podporu HR procesů ve středních a větších společnostech s využitím možností internetu. Podporuje činnosti, které vyžadují spolupráci více zaměstnanců - různá schvalování, předávání si úkolů, hlídání lhůt apod.

Vyhlášky k zákonu o kybernetické bezpečnosti

logo DNS a.s.
11. března 2014 - úterý / 43 dnů

Divize Infrastruktura společnosti DNS ve spolupráci s Národním bezpečnostním úřadem (NBÚ) a CZ.NIC uspořádala pro své obchodní partnery seminář k vyhláškám chystaného zákona o kybernetické bezpečnosti.

Ručení plateb DPH - inspirujte se na Slovensku

logo PREMIER system, a.s.
11. března 2014 - úterý / 43 dnů

Ručení firem za neschopnost svých obchodních partnerů platit řádně DPH je trnem v oku mnoha tuzemských podnikatelů. Nepomáhá ani zmírnění dopadů při platbě na nezveřejněný účet, jež vzniká až při úhradách nad 700 tisíc korun.

Prémiové hostingové služby s vysokým SLA

logo Greendata s.r.o.
10. března 2014 - pondělí / 44 dnů

Společnost Greendata představuje svou prémiovou službu Geo Cluster 4XL, tedy vlastní technické řešení geografického serverového High-Availability clusteru, který hostovaným internetovým projektům zajistí ještě vyšší smluvní dostupnost (SLA) než umožňují standardní hostované služby.

Internetová ekonomika mezi vládními prioritami

logo ICT UNIE o.s.
10. března 2014 - pondělí / 44 dnů

ICT UNIE vítá skutečnost, že vláda ve svém programovém prohlášení doplnila mezi priority rozvoje ČR efektivní ICT ve veřejné správě a podporu internetové ekonomiky včetně rozšíření vysokorychlostního internetu.

Novinky v rodině serverů IBM System x

logo DNS a.s.
10. března 2014 - pondělí / 44 dnů

DNS představuje žhavé novinky v portfoliu IBM System x a současně přináší i přehled již osvědčených modelů. U těch nejoblíbenějších proběhl také tzv. refresh a nově tedy mohou využívat nejmodernější generaci procesorů Intel.

Praktický kurz o zajištění kvality a testování softwaru

logo CZ.NIC
10. března 2014 - pondělí / 44 dnů

Akademie CZ.NIC představuje kurz s názvem Open Source SW Quality Assurance II. Je zaměřen na oblasti, které v praxi velice úzce souvisí s SW Quality Assurance a testováním - systémy pro záznam a sledováním chyb a automatizované testování.

Vodafone zrychluje LTE v Karlových Varech na 150 Mbit/s

logo Vodafone Czech Republic a.s.
10. března 2014 - pondělí / 44 dnů

Vodafone začátkem března 2014 zrychlil svou LTE síť v Karlových Varech. Teoretická rychlost LTE sítě na frekvenci v pásmu 1800 MHz je nyní až 150 Mbit/s pro download a 50 Mbit/s pro upload dat.