share itpoint.cz

Barracuda Networks posiluje svou pozici na trhu

logo Gesto Communications s.r.o.
2. června 2015 - úterý / 32 dnů

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury, ukládání a zálohování dat.

O2 Czech Republic se rozděluje na dvě samostatné firmy

logo O2 Czech Republic a.s.
2. června 2015 - úterý / 32 dnů

Dnem 1.6. 2015 došlo k rozdělení O2 Czech Republic a.s. na dvě vzájemně nezávislé firmy. Nová společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) přebírá od O2 především telekomunikační infrastrukturu.

Michal Hanko - nový vedoucí přímého prodeje IS HELIOS

logo Asseco Solutions, a.s.
1. června 2015 - pondělí / 33 dnů

Michal Hanko působí v oblasti IT od roku 2002, kdy jako absolvent střední školy technické pracoval v IT společnosti ProCA a současně studoval na VŠFS v Praze.

Správní řízení ČTÚ zrychluje napojení IS úřadu na základní registry

logo Český telekomunikační úřad
1. června 2015 - pondělí / 33 dnů

Projekt Napojení needitačních AIS ČTÚ na ISZR spolufinancovaný z prostředků Evropské unie přináší úbytek administrativní zátěže pro občany a podnikatele.

Bezpečnostní projekt FENIX pro internetovou bezpečnost před DoS útoky

logo Dial Telecom a.s.
30. května 2015 - sobota / 35 dnů

Smyslem projektu FENIX je zachování dostupnosti internetových služeb uživatelům v případě DoS útoku na klíčovou infrastrukturu peeringových uzlů či jednotlivých sítí. FENIX se již za krátkou dobu osvědčil!

Nové modely LED nouzového osvětlení únikových cest

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
30. května 2015 - sobota / 35 dnů

Hlavním úkolem nouzového osvětlení je zajištění bezpečnosti během evakuace z budovy při náhlých výpadcích napájení. Nová LED svítidla Eaton bezpečně navedou osoby v únikových trasách.

Pokuta 1000000 Kč pro Vodafone za dokupování dat

logo Český telekomunikační úřad
29. května 2015 - pátek / 36 dnů

ČTÚ vyhodnotil automatickou aktivaci služby Data nad rámec balíčku ze strany společnosti Vodafone jako agresivní obchodní praktiku, za kterou jí udělil pokutu ve výši 1000000 Kč.

Proč všichni do cloudu?

logo BM Servis s.r.o.
29. května 2015 - pátek / 36 dnů

Někdy je těžké odlišit, co je skutečně nový technologický trend a jaký je jeho faktický účel a přínos, a co už je uměle dofouknutá bublina. Podobně je to i s ERP v cloudu.

Správa a optimalizace aktiv datového centra

logo ALTRON, a.s.
29. května 2015 - pátek / 36 dnů

ALTRON představil na 15. ročníku konference Data Center Business World svůj vlastní systém pro správu a optimalizaci aktiv datového centra - ALTRON Infrastructure Management.

Majáčky Sensorberg pro IoT aplikace

logo Embt.biz s.r.o.
28. května 2015 - čtvrtek / 37 dnů

Jednou z technologií spojených s IoT jsou tzv. indikátory blízkosti - majáčky. Tato miniaturní pasivní zařízení periodicky vysílají aplikacím signály o své přítomnosti a vzdálenosti, které lze využít pro spouštění určitých akcí souvisejících s konkrétním místem.

Unikátní bezdrátová technologie pro internet věcí

logo České Radiokomunikace a.s.
28. května 2015 - čtvrtek / 37 dnů

Nová technologie Českých radiokomunikací pro IoT spočívá ve využití speciálního datového protokolu, který umožňuje efektivní a bezpečnou obousměrnou komunikaci čidel a senzorů pro nejrůznější použití.