share itpoint.cz

Skype představuje novou komunikační platformu pro firmy

logo Skype Czech Republic s.r.o.
13. listopadu 2014 - čtvrtek / 36 dnů

Microsoft a Skype představují zcela novou komunikační platformu Skype po firmy, která se stane novou verzí původního nástroje Lync - dosavadního klienta určeného pro podnikovou komunikaci.

Turbo Internet Vodafone pro 95 % populace a neomezená data na Vánoce

logo Vodafone Czech Republic a.s.
13. listopadu 2014 - čtvrtek / 36 dnů

Vodafone pokrývá Turbo Internetem již 95 % populace a do konce léta 2015 Vodafone LTE pokryje všechna města v ČR. Vodafone také potěší všechny internetové surfaře dvouměsíčním datově neomezeným brouzdáním.

GREEN VPS MAKER - řešení privátních cloudů a clusterů

logo Greendata s.r.o.
12. listopadu 2014 - středa / 37 dnů

Greenhousing představuje novou nabídku spolehlivých serverových clusterů a privátních cloudů s jednoduchým ovládání a administraci. Při aktivaci libovolného clusterového tarifu do konce listopadu 2014 počítejte se slevou 30% z měsíčního paušálu po dobu 4 měsíců!

Produkty Citrix Systems v distribuci DNS

logo DNS a.s.
12. listopadu 2014 - středa / 37 dnů

Kontraktem na distribuci produktů Citrix Systems DNS rozšiřuje a posiluje své portfolio v oblasti infrastruktury, virtualizace a cloudových služeb. DNS bude pro Citrix zajišťovat technické poradenství, konfiguraci, logistickou a marketingovou podporu.

Dvojnásobný kredit s Clubcard Tesco Mobile i v roce 2015

logo Tesco Mobile ČR s.r.o.
12. listopadu 2014 - středa / 37 dnů

Na 2x výhodnější volání, posílání SMS i surfování na internetu dosáhnou všichni noví zákazníci, kteří si pořídí předplacenou kartu do konce roku 2014 - platí při spárování SIM karty s Clubcard. Nabídka dvojnásobného kreditu platí i pro všechny stávající zákazníky po celý rok 2015.

Software Cooling Optimize snižuje riziko přehřívání datových center

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
12. listopadu 2014 - středa / 37 dnů

Software pro management dynamického chlazení Cooling Optimize od Schneider Electric disponuje sofistikovanými monitorovacími a analytickými schopnostmi, díky kterým mohou datová centra sama automaticky řešit úpravu teploty a cirkulace vzduchu.

Ladislav Chovítek posiluje marketingový tým CCV Informační systémy

logo CCV, s.r.o.
11. listopadu 2014 - úterý / 38 dnů

Ladislav Chovítek byl jmenován na pozici marketingového manažera divize eBusiness společnosti CCV. Bude zodpovědný zejména za vyhledávání nových příležitostí pro služby clearingového centra ORION EDI.

Radek Chvosta z AVDZP je členem týmu pro Národní strategii elektronického zdravotnictví

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
11. listopadu 2014 - úterý / 38 dnů

Zástupce Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků (AVDZP) Radek Chvosta ze společnosti CompuGroup Medical ČR je členem týmu pro tvorbu Národní strategie elektronického zdravotnictví, který by měl být dokončen v roce 2015.

ERP HELIOS Orange pomáhá řídit firemní procesy KLF–ZVL Bearings

logo Asseco Solutions, a.s.
11. listopadu 2014 - úterý / 38 dnů

Výrobce valivých ložisek - společnost KLF–ZVL Bearings, se vzhledem ke svým výrobním aktivitám i mezinárodnímu obchodu nemůže obejít bez podpory kvalitního podnikového informačního systému. Proto nyní nahrazuje staré řešení implementací ERP HELIOS Orange z produkce Asseco Solutions.

ČTÚ řeší ve správním řízení Vodafone za účtování neobjednaných datových služeb

logo Český telekomunikační úřad
10. listopadu 2014 - pondělí / 39 dnů

Český telekomunikační úřad zahájil správní řízení se společností Vodafone pro podezření z uplatňování agresivní obchodní praktiky a dále správní řízení o uložení povinnosti změnit smlouvu tak, aby nabídka byla v souladu se zákonem o ochraně spotřebitele.

Řešení Next Level for Industry zvyšuje efektivitu výroby rozváděčů

logo Rittal Czech, s.r.o.
10. listopadu 2014 - pondělí / 39 dnů

Rittal a jeho sesterské společnosti Eplan, Cideon a Kiesling představí ve dnech 25. - 27.11. 2014 na veletrhu SPS IPC Drives 2014 v Norimberku nové řešení Next Level for Industry, které významně zefektivňuje proces od návrhu k automatizaci v souladu s high-tech projektem německé spolkové vlády Industry 4.0.