share itpoint.cz

ICT UNIE odmítá zásahy do volné soutěže v oblasti elektronických komunikací

logo ICT UNIE o.s.
26.října 2015 - pondělí / 31 dnů

ICT UNIE nezpochybňuje roli státu, rozhodně ale odmítá regulaci a kontrolu svěřenou MV, která by nepřiměřeným a neodůvodněným způsobem zasahovala do volné soutěže a křivila podmínky fungující zdravé tržní ekonomiky v oblasti elektronických komunikací.

Vypínače a zásuvky Tango jsou nejoblíbenější

logo ABB s.r.o.
26.října 2015 - pondělí / 31 dnů

Vypínače a zásuvky Tango patří mezi jednu z nejoblíbenějších řad domovního elektroinstalačního materiálu v České republice. Společnost ABB ve svém závodě v Jablonci nad Nisou vyrobila již stý miliontý komplet.

VMware a EMC společně do cloudu

logo VMware INC
26.října 2015 - pondělí / 31 dnů

VMware a EMC se stanou společnými vlastníky rychle rostoucí společnosti Virtustream zaměřené na cloudové služby. Společně nabídnou nejrozsáhlejší portfolio řešení pro hybridní cloud na trhu.

Chytrý náramek monitoruje kvalitu spánku i pohybové aktivity

logo VIVANTIS a.s.
26.října 2015 - pondělí / 31 dnů

Čitelný display fitness náramku Activio poskytuje svému nositeli přesné informace o počtu kroků, ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích i délce a kvalitě spánku pomocí aplikace Sigma Activ.

Pražské vývojové centrum CA Technologies hledá nové talenty

logo CA Technologies
23.října 2015 - pátek / 34 dnů

Největší vývojové centrum CA Technologies v Evropě hledá nové talenty mezi mladými studenty IT a navazuje úzkou spolupráci s vysokými a středními školami v ČR.

Dedikované servery za bezkonkurenční ceny

logo COOLHOUSING s.r.o.
23.října 2015 - pátek / 34 dnů

Výprodejové sestavy dedikovaných serverů Coolhousingu jsou stroje úplně nové či krátkodobě používané. Všechny konfigurace jsou založeny na kvalitním a ověřeném HW, cena nejlevnější sestavy je 640 Kč měsíčně.

Lifestylový mobil nubia My Prague přichází na český trh

logo ZTE CZECH, s.r.o.
23.října 2015 - pátek / 34 dnů

Luxusní SmartPhone inspirovaný kulturou, historií a uměním Prahy ze začne prodávat už v sobotu 24.10. 2015 od 9 hodin na prodejně Mobil Pohotovost v Nádražní ulici na Praze 5 u metra Anděl.

Zástupci ICT průmyslu žádají premiéra o pomoc při řešení kompetenčního sporu mezi MV a MF

logo ICT UNIE o.s.
22.října 2015 - čtvrtek / 35 dnů

Otevřený dopis zástupců ICT průmyslu premiéru Bohuslavu Sobotkovi. Vláda totiž dlouhodobě nekomunikuje s odvětvím tak, aby došlo k rozvoji NGA sítí v souladu s pravidly veřejné podpory a pravidly Evropské komise.

Nelegální software v Česku podle analýzy AuditPro a truconneXion

logo truconneXion a.s.
22.října 2015 - čtvrtek / 35 dnů

Praha představuje dlouhodobého tahouna v potírání nelegálního softwaru. Nejvíce nelegálního softwaru se vyskytuje v Ústeckém, Moravskoslezském a Karlovarském kraji.

Polycom VVX Business Media Phone s integrací pro Microsoft Lync a Office 365

logo Gesto Communications s.r.o.
22.října 2015 - čtvrtek / 35 dnů

Řada produktů Polycom VVX Business Media Phone bude jako první podporovat cloudové hlasové služby dostupné v rámci Microsoft Office 365 v rámci řešení Skype for Business/Microsoft Lync.

NEWTON Technologies brzy představí inovace v oblasti hlasových technologií

logo NEWTON Technologies, a.s.
21.října 2015 - středa / 36 dnů

Společnost NEWTON Technologies, známá především vývojem technologie automatického převodu hlasu, se po více než sedmiletém působení na tomto trhu chystá uvést revoluční verzi softwaru NEWTON Dictate.