Rychlý nárůst malwaru v mobilnáích aplikacích

logo COMGUARD s.r.o.
13. srpna 2014 - středa / 36 dnů

COMGUARD upozorňuje na rychlý nárůst mobilního malwaru a nutnost věnovat pozornost aplikacím. Vychází z údajů, které zveřejnila společnost McAfee ve své zprávě o hrozbách za první čtvrtletí 2014.

DNS je Silver partnerem konference Hitachi Information Forum 2014

logo DNS a.s.
13. srpna 2014 - středa / 36 dnů

Společnost DNS je Silver partnerem konference Hitachi Information Forum, která se koná v úterý 23.9. 2013 v Kongresovém centru České národní banky v Praze. Vstup je po registraci ZDARMA!

Barracuda Backup s plnou podporou VMware

logo Gesto Communications s.r.o.
13. srpna 2014 - středa / 36 dnů

Jednou z posledních novinek v řešení pro zálohování a obnovu dat po havárii Barracuda Backup je získání statusu VMware Ready - je tedy plně vyhovující pro nasazení v rámci VMware vSphere.

Konsolidace serverů lokální pobočky skupiny SCHOTT

logo DNS a.s.
12. srpna 2014 - úterý / 37 dnů

HCV Group a. s. - jako dodávající partner distributora s přidanou hodnotou, společnosti DNS a.s., zajistila upgradem serverů výrazné úspory v oblasti IT. Snížení náročnosti správy zefektivňuje činnost IT oddělení klienta a vyšší dostupnost systémů a aplikací zajišťuje kontinuitu jeho byznysu.

AMI Praha posiluje obchodní tým

logo AMI Praha a.s.
12. srpna 2014 - úterý / 37 dnů

Obchodní tým společnosti AMI Praha na začátku srpna 2014 posílili Martina Klozová, která bude zodpovědná za akvizice nových zákazníků a Radovan Vacek, který bude zodpovědný především za vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí.

WEBCOM opět mezi nejlepšími partnery Microsoftu

logo WEBCOM a.s.
11. srpna 2014 - pondělí / 38 dnů

WEBCOM je opakovaně i v roce 2014 jedním ze tří nejlepších partnerů společnosti Microsoft, kteří získali ocenění Reseller of the Year Finalist pro střední a východní Evropu.

Nemocnice Jablonec nad Nisou využívá ERP RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
8. srpna 2014 - pátek / 41 dnů

Dalším novým uživatelem ekonomického informačního systému RIS a jeho nadstavby TOP-RIS od společnosti Saul IS je Nemocnice Jablonec nad Nisou, jejímž zřizovatelem je statutární město Jablonec nad Nisou.

GOPAS je akreditovaným testovacím centrem Kryterion

logo GOPAS, a.s.
7. srpna 2014 - čtvrtek / 42 dnů

Počítačová škola Gopas se od 1.8. 2014 stala akreditovaným testovacím centrem Kryterion, a nabízí tak svým zákazníkům možnost získat certifikaci s mezinárodní platností v oblasti ICT.

Dedikované servery Greenhousing na technologii Dell PowerEdge

logo Greendata s.r.o.
6. srpna 2014 - středa / 43 dnů

Společnost Greendata přidává ke svým stávajícím hostingovým variantám firma další služby založené na zelených a úsporných serverech Dell PowerEdge s cenou pronájmu pod dva tisíce korun měsíčně a datové úložiště s cenou pod 300 Kč měsíčně za jeden terabit.

WEBCOM opět v komunitě Microsoft Dynamics Inner Circle 2014

logo WEBCOM a.s.
5. srpna 2014 - úterý / 44 dnů

Microsoft Dynamics Inner Circle je elitní skupina strategických partnerů s významnými obchodními úspěchy, které je řadí do nejvyšší vrstvy komunity Microsoft Dynamics v globální síti partnerů.

Technologie Stormshield v distribuci Veracomp

logo Veracomp s.r.o.
4. srpna 2014 - pondělí / 45 dnů

Distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti Veracomp podepsal exkluzivní distribuční smlouvu pro český a slovenský trh na produkty Stormshield, které přicházejí s novou generací ochrany sítě nazývanou Stormshield Network Security.