Sophos rozšiřuje portfolio produktů síťové bezpečnosti

logo Sophos
23. října 2014 - čtvrtek / 34 dnů

Společnost Sophos představuje Sophos iView - nové specializované virtuální zařízení pro reporting. Současně také rozšířuje SG řadu firewallů pro jednotnou správu hrozeb a bezdrátových přístupových bodů.

ICT UNIE podporuje elektronické hlasování pro volby v České republice

logo ICT UNIE o.s.
22. října 2014 - středa / 35 dnů

Elektronické volby by pro Česko byly přínosem. Vláda a odpovědné úřady by se tímto tématem měly začít koncepčně zabývat. E-volby mohou pomoci snížit náklady na uspořádání voleb, zvýšit zájem voličů a celkově přispět ke zkvalitnění demokratického procesu.

Dedikované servery za senzační ceny

logo COOLHOUSING s.r.o.
22. října 2014 - středa / 35 dnů

V Coolhousingu začíná další kolo oblíbeného čištění skladu dedikovaných serverů. Za senzační cenu 800 Kč měsíčně jsou v nabídce pronájmu fyzických serverů výprodejové sestavy, u nichž zákazník ukončil smlouvu či stornoval objednávku. Váhat se ale nevyplatí - zásoby se tenčí!

Tablet Smart Tab 4G ve speciální nabídce pro věrné zákazníky Vodafonu

logo Vodafone Czech Republic a.s.
22. října 2014 - středa / 35 dnů

Tablet Smart Tab 4G je první tablet Vodafonu s podporou vysokorychlostního 4G připojení. Nabízí výkon high-endových zařízení za podstatně nižší cenu a je již dostupný na českém trhu. V rámci speciální nabídky jej lze získat už za 1 korunu.

Virtuální Managed Servery ACTIVE 24 s neomezeným počtem doménových jmen

logo ACTIVE 24 s.r.o.
21. října 2014 - úterý / 36 dnů

ACTIVE 24 - přední český webhoster v průběhu roku 2014 rapidně zlepšil parametry u některých svých serverových řešení, mezi které patří i Virtuální Managed Servery. Jedná se o službu, kterou můžete lehce ovládat, a na které můžete hostovat vaše náročnější projekty.

Cryptelo - nejbezpečnější služba přenosu a archivace dat

logo Cryptelo s.r.o.
21. října 2014 - úterý / 36 dnů

Cryptelo zajišťuje, že citlivá data jsou plně šifrovaná ve chvíli, kdy opouštějí váš počítač, a zůstávají nerozluštitelná do chvíle, než přistanou v počítači příjemce, kterého určíte. Cryptelo je možné využívat jako službu v cloudu nebo jako server umístěný ve vlastní infrastruktuře.

Nový Copy Site Server od Barracuda Networks

logo Gesto Communications s.r.o.
21. října 2014 - úterý / 36 dnů

Nejnovějším produktem Barracuda Networks je řešení Barracuda Copy Site Server, které je k dispozici ve formě hardwarové jednotky nebo jako virtual appliance. Uživatelé tak mají k dispozici velmi flexibilní hybridní platformu kombinující všechny výhody lokálního a cloudového ukládání dat.

DNS personálně posiluje obchodní tým a divizi IBM

logo DNS a.s.
21. října 2014 - úterý / 36 dnů

Řady divize IBM v DNS posiluje Jakub Nedvěd, který nastoupil na pozici Junior Product Manager. Tým obchodního týmu rozšířil také Petr Karásek na pozici Account Manager.

AirFiber - technologie pro rychlý a spolehlivý bezdrátový přenos dat

logo Infinity a.s.
21. října 2014 - úterý / 36 dnů

Technologie AirFiber nabízí propustnost, která uspokojí i nejnáročnější požadavky a současně eliminuje náklady na výkup pozemků i výkopové práce, bez kterých by se neobešlo klasické technické řešení s využitím metalických nebo optických kabelů.

Dnešní výpadek proudu postihl i kriticky důležité servery, internet a telefonní linky

logo COOLHOUSING s.r.o.
20. října 2014 - pondělí / 37 dnů

Noční výpadek proudu, který postihl čtvrtinu Prahy, 100000 domácností a MHD, postihl rovněž i napojené serverovny, tedy internet, onlineové telefonní linky, kriticky důležité aplikace, finanční operace, e-shopy a další důležitá zařízení.

Češi chtějí online pacientské služby

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
20. října 2014 - pondělí / 37 dnů

Jak si Češi představují moderní komunikaci s lékařem? Ukazuje se, že čeští uživatelé mají zájem o nové trendy - podle průzkumu CGM chce 9 z 10 respondentů záležitosti se svým lékařem řešit komfortně online přes internet.