share itpoint.cz

Nová generace mobilních řešení pro podnikovou sféru

logo Red Hat Czech s.r.o.
17. července 2015 - pátek / 47 dnů

Společnosti Red Hat a Samsung Electronics America uzavřely strategického spojenectví s cílem zpřístupnit podnikům mobilní řešení nové generace. Zpočátku bude spolupráce zaměřena pouze na území USA.

Audiokonference Yealink CP860

logo JOYCE ČR, s.r.o.
16. července 2015 - čtvrtek / 48 dnů

Společnost Joyce ČR uvedla na trh špičkový konferenční telefon Yealink CP860 s bohatou funkční výbavou a inovativními technologiemi pro zajištění špičkové kvality zvuku.

Datová centra DataSpring

logo DataSpring s.r.o.
16. července 2015 - čtvrtek / 48 dnů

Naše datová centra se nachází ve strategických lokalitách v Praze a na jižní Moravě v Lužicích u Hodonína. Lokality byly zvoleny tak, aby byla minimalizována míra dopadu externích rizik, jako jsou například živelní katastrofy.

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí firemní procesy Building Plastics

logo NAVISYS s.r.o.
16. července 2015 - čtvrtek / 48 dnů

Společnost NAVISYS upgradovala pro Building Plastics ČR, s.r.o. - specialista na rolovací systémy v oblasti výplní stavebních otvorů, stávající ERP systém Microsoft Dynamics NAV 5.1 na novou verzi - R2.

Certifikace CompTIA v kurzech GOPASu

logo GOPAS, a.s.
15. července 2015 - středa / 49 dnů

GOPAS nově nabízí školení a certifikace CompTIA, které patří mezi celosvětově nejuznávanější v oblasti IT a počítačové bezpečnosti. Absolvování kurzů CompTIA je bezesporu zásadní výhodou pro IT pracovníky na všech pozicích.

MHM computer je strategickým partnerem Commvault

logo MHM computer a.s.
15. července 2015 - středa / 49 dnů

Společnosti Commvault - lídr v oblasti informačního managementu a ochrany podnikových dat a MHM computer uzavřely strategické partnerství s cílem rozvíjet a poskytovat lokální odborné znalosti pro oblast cloudových služeb správy dat na českém trhu.

Skladové hospodářství pro řízení skladových zásob podniku

logo BM Servis s.r.o.
14. července 2015 - úterý / 50 dnů

Řízení skladového hospodářství v podniku vyžaduje skladový software pro podporu skladového systému, který efektivně řídí skladové zásoby v podniku. Optimální řízení skladových zásob zajišťuje informační systém Bílý motýl.

eHealth v eLearningu pro zdravotnické profesionály

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
14. července 2015 - úterý / 50 dnů

Společnost CompuGroup Medical dokončila pilotní fázi vzdělávacího projektu eHealth v eLearningu pro zdravotnické profesionály. Vzdělávání se nyní otevře pro širokou zdravotnickou veřejnost.

Nová řešení pro platformu Polycom RealPresence

logo Gesto Communications s.r.o.
14. července 2015 - úterý / 50 dnů

Posledním přírůstkem do rodiny produktů Polycom RealPresence jsou tři nová řešení - Polycom RealPresence Cloud, Polycom RealPresence Web Suite a Polycom RealPresence Media Suite.

Inteligentní energetické sítě

logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
14. července 2015 - úterý / 50 dnů

Inteligentní energetické sítě - to je koncept, jak za pomoci dat z různých senzorů, aktivních prvků a inteligentních elektroměrů, udržet pod kontrolou přenosové a distribuční sítě ve změněných podmínkách vyvolaných technologickým vývojem.

Videokonference LifeSize Cloud má nová vylepšení

logo AUDIOPRO s.r.o.
13. července 2015 - pondělí / 51 dnů

Nové funkce videokonference LifeSize Cloud vycházejí z ohlasů zákazníků, kteří požadují maximální uživatelskou jednoduchost a dostupnost řešení, kontrolu nad uspořádáním videohovorů a snadnou spolupráci.