Řešení incadea pomáhá řídit prodej a servis vozidel DAF

logo WEBCOM a.s.
8. července 2014 - úterý / 51 dnů

WEBCOM - exkluzivní partner incadea GmbH v České republice a na Slovensku, implementoval specializované automotive řešení incadea pro slovenskou společnost Wanicki Truck, která je zaměřená na prodej a servis vozidel DAF.

Fórum INSPIRACE

logo ABRA Software a.s.
7. července 2014 - pondělí / 52 dnů

Letošní ročník konference Fórum INSPIRACE se koná 2.10. 2014 v Národní technické knihovně v Praze. Společnost vám bude dělat Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software a otec myšlenky Fóra INSPIRACE a Luděk Pfeifer, významný český podnikatel a majitel několika společností.

LTE Advanced v síti O2

logo Telefónica Czech Republic, a.s.
7. července 2014 - pondělí / 52 dnů

O2 do své sítě ve vybraných lokalitách nasazuje technologii LTE Advanced (LTE-A), která umožňuje využít více frekvenčních pásem současně, což ještě zvýší maximální rychlosti.

Neomezené volání pro předplacené karty

logo Vodafone Czech Republic a.s.
7. července 2014 - pondělí / 52 dnů

Vodafone od 7.7. 2014 nabízí neomezené volání pro zákazníky s předplacenými kartami. Formou balíčků bez zvláštních podmínek lze kdykoli aktivovat vybranou službu na dobu třiceti dnů k libovolné předplacené kartě Vodafonu.

Chytré uložiště elektronických dokumentů SMART Archiv

logo AGORA plus, a.s.
4. července 2014 - pátek / 55 dnů

SMART Archiv výrazně pomáhá všem subjektům s povinností elektronicky komunikovat s orgány státní správy a samosprávy. Současně zefektivňuje firemní procesy a přispívá k úspoře nákladů.

SmartPhone LG G3 vstupuje na český trh

logo LG Electronics CZ s.r.o.
4. července 2014 - pátek / 55 dnů

Vlajkový model LG G3 je na českém trhu k dispozici od 1.7. 2014 v černé a zlaté variantě v široké síti prodejců elektroniky za doporučenou cenu 13990 Kč (16 GB) a 14990 Kč (32 GB) a u operátorů T-Mobile a Vodafone.

Turbo Internet v Karlových Varech

logo Vodafone Czech Republic a.s.
4. července 2014 - pátek / 55 dnů

Na letošním Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Vodafone opět poskytne návštěvníkům nejnovější technologie pro připojení k internetu. Využijí zde LTE na frekvenci 1800 MHz, které v centru města dosahuje rychlosti až 150 Mbit/s.

4G LTE internet v Karlových Varech

logo Telefónica Czech Republic, a.s.
4. července 2014 - pátek / 55 dnů

V pátek 4.7. 2014 spouští O2 v centru Karlových Varů 4G LTE na frekvenci 800 MHz. LTE síť zde bude fungovat po dobu konání filmového festivalu, který do města každoročně přitáhne více než 12 tisíc návštěvníků z celé České republiky.

Adrian Potra posiluje tým českého Skype

logo Skype Czech Republic s.r.o.
4. července 2014 - pátek / 55 dnů

Tým české pobočky Skype posíluje Adrian Potra, který nastoupil na pozici Engineering Director. Adrian příchází do Prahy ze Seattlu, kde pracoval v jedné z poboček společnosti Facebook.

Rychlý internet s produkty AVM FRITZ!

logo Gesto Communications s.r.o.
3. července 2014 - čtvrtek / 56 dnů

Nosnými produkty AVM GmbH jsou zařízení řady FRITZ!Box, která poskytují širokou škálu funkcí pro hlasovou i datovou komunikaci a HD multimédia pro domácnosti a menší firmy.

Hosting bez závazku

logo COOLHOUSING s.r.o.
3. července 2014 - čtvrtek / 56 dnů

Smlouvám na dobu určitou jsme dali dovolenou. Celé letní prázdniny získáte u Coolhousingu stejná zvýhodnění, jaká se dosud pojila jen s dvouletými závazky. Při měsíční platbě tak pořídíte serverhousing už za senzačních 555 korun měsíčně.