share itpoint.cz

Pomoc v tísni s unikátní službou pro bezpečnost zaměstnanců

logo JABLOTRON ALARMS a.s.
24. června 2015 - středa / 39 dnů

Unikátní bezpečnostní služba Videotíseň společnosti Jablotron je určena firmám pro zvýšení bezpečnosti zaměstnanců v nonstop provozech, čerpacích stanicích a všude tam, kde se obsluha nachází v bezprostředním nebezpečí možného napadení.

Prémiové partnerstvi ALTRON - VMware

logo ALTRON, a.s.
24. června 2015 - středa / 39 dnů

ALTRON získal v Česku ojedinělý nejvyšší stupeň partnerství v rámci Solution Provider programu VMware a potvrzuje tak svou ambici a dosavadní zkušenosti spojené se službami a produkty VMware, které poskytuje zákazníkům v rámci svých IT řešení.

Podporu Sophosu s partnery posiluje Patrick Müller

logo Sophos
24. června 2015 - středa / 39 dnů

Patrick Müller byl jmenován na pozici Channel Account Executive společnosti Sophos. Jeho hlavním úkolem je pomoc s vyhledáváním nových obchodních příležitostí v Čechách i na Slovensku a podpora projektů partnerů.

Microsoft Dynamics CRM pro call centra

logo WEBCOM a.s.
23. června 2015 - úterý / 40 dnů

WEBCOM poskytuje specializované řešení Microsoft Dynamics CRM pro call centra, které umožňuje komunikovat se zákazníky rozmanitými kanály. Od kontaktního centra, přes webové stránky až po sociální sítě.

Práce v IT - Key Account Manager pro moravský region

logo DataSpring s.r.o.
23. června 2015 - úterý / 40 dnů

Chcete být součástí týmu DataSpring, který Vám umožní ukázat, co ve Vás je? Dejte nám o sobě vědět! Aktuálně hledáme posilu na pozici Key Account Manager pro region Morava. Termín nástupu dohodou.

VoIP telefony Yealink s podporou Skype for Business

logo JOYCE ČR, s.r.o.
23. června 2015 - úterý / 40 dnů

Společnost Yealink získala certifikát o spolupráci se Skype for Business (Microsoft Lync). VoIP telefony Yealink jsou tak nyní plně kompatibilní se Skype for Business (MS Lync 2010, 2013).

První plně cloudově doručovaná služba pro správu dat

logo DataSpring s.r.o.
22. června 2015 - pondělí / 41 dnů

Společnosti Commvault a MHM úspěšně dokončily nasazení první plně cloudově doručované služby správy dat s využitím platformy Commvault Simpana 10 pro DataSpring - poskytovatele služeb ICT infrastruktury a provozu IT řešení.

Data z kontaktního centra jsou nejhodnotnějším majetkem firmy

logo Dimension Data Czech Republic a.s.
22. června 2015 - pondělí / 41 dnů

V horizontu pěti let je považováno analytické zpracování dat za nejdůležitější faktor rozvoje kontaktních center. 40% z nich však nemá žádný analytický nástroj.

Bez možnosti digitální komunikace odcházejí zákazníci ke konkurenci

logo Dimension Data Czech Republic a.s.
22. června 2015 - pondělí / 41 dnů

Nastává opravdová komunikační revoluce a firmy musí svá kontaktní centra přizpůsobit zákazníkům preferujícím digitální technologie - anebo čelit hrozbě jejich významnému úbytku a odchodu ke konkurenci, která je používá.

Sophos Cloud Server Protection Advanced pro pokročilou ochranu serverů

logo Sophos
22. června 2015 - pondělí / 41 dnů

Sophos Cloud Server Protection Advanced je nový produkt pro pokročilou ochranu serverů, který v jednom snadno použitelném řešení spojuje technologii založenou na využívání důvěryhodných seznamů (whitelisting) s ochranou proti malware.

Nový Skype pro Outlook.com

logo Skype Czech Republic s.r.o.
22. června 2015 - pondělí / 41 dnů

Outlook.com nabízí zcela novou verzi Skype, které zjednodušuje používání tohoto programu a umožňuje uživatelům efektivnější komunikaci. Beta verze je již dostupná od 3.6. 2015.

LAST MINUTE - LETNÍ - ZÁJEZDY