share itpoint.cz

Zero Edge FLEX - velká projekční plocha v malém balení

logo AUDIOPRO s.r.o.
9. března 2015 - pondělí / 49 dnů

Projekční plochu Zero Edge FLEX společnosti Screen Innovations snadno složíte do tradičního nízkoprofilového přepravního balení. Je k dispozici ve dvou variantách - Slate a Pure.

ČTÚ testuje propojení svých informačních systémů se základními registry

logo Český telekomunikační úřad
9. března 2015 - pondělí / 49 dnů

Napojení needitačních agendových informačních systémů ČTÚ na informační systém základních registrů vstupuje do závěrečné fáze. V příštích dnech bude podroben testování vybranými uživateli z řad zaměstnanců úřadu.

ČTÚ přijímá připomínky k návrhu aukce kmitočtů v pásmu 3,7 GHz

logo Český telekomunikační úřad
6. března 2015 - pátek / 52 dnů

Český telekomunikační úřad zahajuje veřejnou konzultaci nad návrhem podmínek aukce rádiových kmitočtů v pásmu 3,7 GHz. Připomínky lze uplatnit nejpozději do 2 měsíců ode dne jeho uveřejnění - tedy do 5.5. 2015.

Smlouvy na internetu - minimalistické verzi zákona už nic nebrání

logo Nadační fond proti korupci
6. března 2015 - pátek / 52 dnů

Zákonu o zveřejňování smluv státu a obcí odpadla poslední překážka, kterou mohla být dopadová studie vypracovaná MV. V současnosti tak existuje návrh normy, který by měl být přijatelný pro koaliční strany a vyřeší výhrady obcí i státních firem.

Bask Iyer je novým IT ředitelem VMware

logo VMware INC
6. března 2015 - pátek / 52 dnů

Bask Iyer byl jmenován na pozici senior viceprezidenta a IT ředitele (CIO) VMware. Bude mít na starosti globální IT oddělení, které se stará o správu kritických technologických systémů pro podporu obchodního provozu společnosti po celém světě.

Správná řešení pro veřejnou správu na odborné konferenci v Jihlavě

logo Asseco Solutions, a.s.
5. března 2015 - čtvrtek / 53 dnů

O pořádání únorové konference se zaměřením na informační systémy pro veřejnou správu se již tradičně podělily společnosti DYNATECH - partner IS HELIOS a Asseco Solutions - jako generální partner.

Jan Vachuda posiluje tým kybernetické bezpečnosti Ness Technologies

logo NESS Czech s.r.o.
5. března 2015 - čtvrtek / 53 dnů

Společnost Ness Technologies uvedla Jana Vachudu na pozici Security Practice Manager. Cílem je posílení pozice společnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Datové centrum pro AlgoCloud se rozšiřuje o další technologie

logo ALGOTECH, s.r.o.
4. března 2015 - středa / 54 dnů

Zájem o cloudové služby roste! Společnost Algotech reaguje na vysokou poptávku svých univerzálních cloudových řešení rozšířením kapacity datového centra v Libčicích nad Vltavou o další nové technologie.

Špičkové umístění pro tým COMGUARD a Unicorn Systems na Cyber Europe 2014

logo COMGUARD s.r.o.
4. března 2015 - středa / 54 dnů

Rozsáhlé kybernetické cvičení Cyber Europe 2014 proběhlo pod záštitou Evropské agentury pro síťovou a informační bezpečnost. Jeho cílem bylo mimo jiné prověřit bezpečnostní prostředí v oblasti energetických systémů a prvků kritické infrastruktury.

Březen - měsíc internetu je u Greenhousingu ve znamení klastru a výrazných slev

logo Greendata s.r.o.
4. března 2015 - středa / 54 dnů

Společnost Greendata všem novým i stávajícím zákazníkům nabízí v březnu - měsíci internetu, 35% slevu na provoz služeb Failover, Cluster a Privátní Cloud po dobu čtyř měsíců.

IS HELIOS Fenix s integrací stravovacího systému ASTRIS

logo Asseco Solutions, a.s.
4. března 2015 - středa / 54 dnů

Integrace stravovacího informačního systému ASTRIS do IS HELOS Fenix přináší pro stravovací provozy s charakterem závodního nebo pacientského stravování v zařízeních spadajících pod veřejnou správu dokonalého softwarového pomocníka.