share itpoint.cz

Všeobecné trendy a tuzemská specifika na trhu s CRM

logo Dynamica, a.s.
24. června 2016 - pátek / 62 dnů, čteno 549x

Z hlediska technologických změn jde především o přesun informačních systémů do cloudového prostředí a mobilní řešení. Podstatné změny se dnes u CRM odehrávají zejména v aplikační oblasti.

ERP Infor pokrývá veškeré výrobní procesy ŠKODA Plzeň

logo GEMMA Systems, spol. s r.o.
24. června 2016 - pátek / 62 dnů, čteno 1035x

ERP řešení Infor se v závodech ŠKODA Plzeň používá s úspěchem již 15 let. Tato stabilní spolupráce je možná také díky jedinečné formě podpory Kompetenčního centra - útvaru Informační systémy společnosti ŠKODA ICT s.r.o.

Univerzální mobilní tarif za mimořádně výhodnou cenu

logo FAYN Telecommunications s.r.o.
23. června 2016 - čtvrtek / 63 dnů, čteno 705x

Fayn představuje nový atraktivní a univerzální tarif složený z oblíbených telekomunikačních služeb - tarif fayn MIX obsahuje volné minuty, SMS i mobilní data. Průměrný uživatel nemusí platit skutečně nic navíc!

Technologie Galaxy VM s certifikací na údržbu UPS pro datová centra

logo ALTRON, a.s.
23. června 2016 - čtvrtek / 63 dnů, čteno 651x

Divize Servis společnosti ALTRON získala jako první v ČR certifikaci na údržbu a startup záložních zdrojů Schneider-Electric Galaxy VM - kompaktní třífázová ochrana napájení zákaznických datových center.

Prestižní ocenění za inovace pro Certicon

logo CertiCon a.s.
23. června 2016 - čtvrtek / 63 dnů, čteno 570x

Společnost CertiCon reprezentující ČR v prestižní soutěži European Business Awards 2015/2016 se umístila v kategorii Inovace v první desítce, tedy mezi 10 nejinovativnějšími evropskými firmami, a získala tak ocenění Ruban d´Honneur.

Transparentní úřad a jeho otevřená data

logo GORDIC spol. s r. o.
22. června 2016 - středa / 64 dnů, čteno 576x

Informační systém GINIS představuje pro úředníky ucelené řešení, které zahrnuje vytvoření, zveřejnění i použití otevřených dat a podporuje tak otevřenost a transparentnost úřadů před veřejnosti.

Nástroje pro obnovu zašifrovaných dat pomocí ransomware

logo Trend Micro
22. června 2016 - středa / 64 dnů, čteno 639x

Trend Micro představuje nové bezplatné nástroje, které pomáhají uživatelům i organizacím v jejich boji s nebezpečím hrozeb typu šifrovacího ransomware - TeslaCrypt nebo CryptXXX.

Amélia pomáhá firmám v zavádění umělé inteligence

logo Accenture Central Europe
22. června 2016 - středa / 64 dnů, čteno 495x

Amelia je společný projekt společností Accenture a IPsoft, který pomáhá firmám rychleji zavádět umělou inteligenci s cílem vytvořit nové podnikatelské příležitosti a zlepšit obchodní výsledky.

Odolný dron pro univerzální použití

logo AUDIOPRO s.r.o.
21. června 2016 - úterý / 65 dnů, čteno 522x

Aeryon SkyRanger je bezpilotní prostředek ověřený praxí i na bojišti, který na našem trhu nabízí společnost Audiopro. Ve světě je pravidelně využíván v ostrém nasazení při zásazích bezpečnostních a záchranných složek, ale i pro komerční účely.

Přenositelnost telefonních čísel - jak by to mělo fungovat

logo Český telekomunikační úřad
21. června 2016 - úterý / 65 dnů, čteno 462x

Zákon o elektronických komunikacích stanovuje poskytovatelům služeb povinnost umožnit na žádost každému účastníkovi ponechat si své telefonní číslo. Portace čísel byla zavedena v rámci pevných sítí v roce 2003 a v rámci mobilních v roce 2006.

Vlastní zaměstnanci představují největší riziko kybernetických útoků

logo VMware INC
21. června 2016 - úterý / 65 dnů, čteno 414x

Aktuální průzkum VMware zaměřený na oblast kybernetické bezpečnosti v ČR ukazuje, že české podniky si riziko kybernetických útoků příliš nepřipouští. Největší riziko vnímají firmy od svých zaměstnanců.

Zbrus nová vzdálená správa pro Linux