Hlasujte pro DNS v anketě Český IT distributor 2014

logo DNS a.s.
12. září 2014 - pátek / 43 dnů

DNS je nejlepším distributorem s přidanou hodnotou (VAD) v ČR - hlasujte pro nás! Hlasování je rychlé a jednoduché a netrvá déle než 1 minutu - prodejci zaregistrovaní na portále RMOL.cz mohou hlasovat přímo na itdistributorroku.cz.

Hlasujte pro DNS v anketě IT distributor roku

logo DNS a.s.
12. září 2014 - pátek / 43 dnů

Jsme nejlepším VADem v ČR - hlasujte pro nás! Vydavatelství IDG pořádá pod záštitou výzkumné agendury IDC již 6. ročník online ankety ChannelWorld Awards o nejlepšího IT distributora a výrobce roku 2014.

Red LTE - datová SIM v rámci tarifu a bezpečné úložiště dat

logo Vodafone Czech Republic a.s.
12. září 2014 - pátek / 43 dnů

Vodafone přichází s novou generací neomezených tarifů Red. K neomezenému volání, SMS a velkým objemům dat získají zákazníci v ceně tarifu druhou SIM kartu pro připojení tabletu a bezpečné datové úložiště Vodafone Cloud o velikosti až 64 GB. Nové tarify pro nefiremní i firemní zákazníky bude možné aktivovat od 13.9. 2014.

SD Times zařadil InterSystems mezi 100 předních inovátorů v oblasti softwaru

logo InterSystems B.V., organizační složka
11. září 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Časopis SD Times zařadil InterSystems mezi 100 předních inovátorů v oblasti softwaru za inovace a vedoucí pozici v oblasti databázových technologií. InterSystems se v prestižním hodnocení SD Times 100 objevuje v hodnocení softwarového průmyslu již šestým rokem.

ERP RIS je nástrojem pro efektivní podnikání

logo Saul IS spol. s r.o.
11. září 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Pro efektivné řízení a fungování každé firmy a podniku je důležitá spolupráce jednotlivých oddělení a vedoucí pracovníci musí mít neustálý přehled o tom, co se na jejich úseku děje. Tyto požadavky pomáhá účinně naplňovat ERP RIS, který svou variabilitou pokrývá širokou škálu podnikatelské činnosti.

FRITZ!Powerline 540E rozšiřuje možnosti WLAN WiFi sítě

logo Gesto Communications s.r.o.
11. září 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Nejnovější produkt společnosti AVM - FRITZ!Powerline 540E, poskytuje uživatelům mimořádnou flexibilitu při rozšiřování jejich sítě pro všechny typy zařízení připojitelných k internetu.

eGovernment v Česku je špatně řízen - ICT Unie formuluje návrhy řešení na zlepšení

logo ICT UNIE o.s.
11. září 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Za nesprávnou považuje ICT UNIE tendenci oddělovat problematiku veřejné správy od eGovernmentu. Problematické je např. rozdělení odpovědnosti v rámci MV mezi dva náměstky či nahrazení více než rok nefunkční RVKIS dvěma nově zřízenými orgány, a to Radou vlády pro veřejnou správu a Radou vlády pro informační společnost.

IT4Innovations testovalo nové procesory Intel

logo IT4Innovations
11. září 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Národní superpočítačové centrum IT4Innovations testovalo pro Intel nové procesory Intel Haswell EP, které byly začátkem září 2014 uvedeny na trh. Nová rodina procesorů Intel řeší požadavky různých pracovních zátěží a rychle se vyvíjející potřeby datových center.

Moje stránky - nový komfortní SiteBuilder pro tvorbu webových stránek

logo ACTIVE 24 s.r.o.
10. září 2014 - středa / 45 dnů

Moje stránky jsou nový redakční systém (SiteBuilder) v nabídce hostingové firmy ACTIVE 24. Je určený přímo vlastníkům webových stránek, a proto je také uživatelsky velmi přívětivý. Aplikaci v Trial verzi si můžete vyzkoušet na 14 dní ZDARMA!

Řešení Barracuda na Amazon Web Services a Microsoft Windows Azure

logo Gesto Communications s.r.o.
10. září 2014 - středa / 45 dnů

Firmy a organizace tak formou virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computingu získávají mimořádnou flexibilitu při implementaci osvědčených produktů Barracuda Networks z oblasti informační bezpečnosti a ukládání dat v rámci své IT infrastruktury.

Nakup, získej model autíčka a hraj o tablet MultiPad Color 8.0 3G

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
10. září 2014 - středa / 45 dnů

Každý zákazník, který nakoupí do konce listopadu 2014 vybrané produkty Eaton v hodnotě nad 2500 Kč bez DPH automaticky získává model auta Bburago řady 1/43 Street Fire a každá 50. SMS se soutěžním kódem vyhrává tabletPrestigio MultiPad Color 8.0 3G.