share itpoint.cz

David Pankiv - nový ředitel deivize Lenovo a IBM v DNS

logo DNS a.s.
26. dubna 2016 - úterý / 34 dnů, čteno 414x

David Pankiv, který dosud působil na pozici IBM SW sales leadera, nastupuje na pozici ředitele divize Lenovo a IBM společnosti DNS. Divizi dále posiluje Filip Komínek, který do DNS přichází z IBM.

Nárůst zranitelnosti zvyšuje riziko ohrožení podnikových sítí

logo GFI Software
26. dubna 2016 - úterý / 34 dnů, čteno 366x

Podle GFI Software v roce 2015 došlo k výraznému nárůstu zranitelností operačních systémů a aplikací, a to jak na desktopových tak na mobilních zařízeních.

Novicom na odborném semináři ve Vietnamu

logo Novicom, s.r.o.
25. dubna 2016 - pondělí / 35 dnů, čteno 354x

V rámci obchodní expanze do zahraničí se Novicom účastní odborného semináře s názvem Aktivní bezpečnost sítě v Hanoji, čímž se snaží navázat na již dosažené prodejní úspěchy na vietnamském trhu.

Originální bezdrátový reproduktor na kolo

logo AUDIOPRO s.r.o.
25. dubna 2016 - pondělí / 35 dnů, čteno 411x

Reproduktor BOOM Swimmer umožňuje poslouchat hudbu z mobilního zařízení i při sportu - na kole, motorce, při lyžování i na surfu, u bazénu, na pláži nebo třeba ve sprše. Navíc budete mile překvapeni kvalitou zvuku, který toto zařízení nabízí.

Datová analýza s funkcemi pro snazší přípravu strukturovaných i nestrukturovaných dat

logo DELL Computer, spol. s r.o.
25. dubna 2016 - pondělí / 35 dnů, čteno 381x

Nejnovější verze analytického softwaru Dell Statistica 13.1 umožňuje nasazení analytických nástrojů přímo na místě, kde jsou data sbírána, tedy na zařízeních a vstupních branách kdekoliv na světě.

Bezpečné a řádné zveřejňování smluv města Olomouce

logo MARBES CONSULTING s. r. o.
22. dubna 2016 - pátek / 38 dnů, čteno 612x

Od zahájení projektu do spuštění publikace smluv uběhl pouhý měsíc a výsledkem je ucelený komplex služeb zajišťujících publikaci smluv města. Na detaily jsme se zeptali Ing. Jiřího Fišera, vedoucího odboru informatiky Magistrátu města Olomouce.

Certicon v elitní skupině technologických inovátorů Evropy

logo CertiCon a.s.
22. dubna 2016 - pátek / 38 dnů, čteno 447x

Výkonný ředitel společnosti CertiCon prof. Vladimír Mařík, vystoupil se závěrečnou prezentací ve finále mezinárodní prestižní soutěže European Business Awards 2015/2016 v Amsterdamu, do kterého postoupilo 110 firem světa napříč 11 kategoriemi.

Obnova, rychlost a objem jsou rozhodující pro zálohování dat

logo Acronis
22. dubna 2016 - pátek / 38 dnů, čteno 432x

Z průzkumu Acronis vyplývá, že v souvislosti se zálohováním kritických podnikových dat je pro české podniky nejdůležitějším atributem jistota obnovy dat. Nejčastěji pak řeší zálohování fyzických serverů a virtualizovaných VMware strojů.

Aktuální trendy vývoje a základy Java Enterprise

logo INVENTI Development s.r.o.
21. dubna 2016 - čtvrtek / 39 dnů, čteno 468x

INVENTI Java Akademie startuje již v pondělí 9. 5. 2016 a bude probíhat pod vedením zkušených vývojářů po dobu šestnácti večerů vždy od pondělka do středy. Akce je ZDARMA a registrace účastníků je stále otevřená!

Efektivní maloobchod i velkoobchod s využitím výhod EDI komunikace

logo CCV, s.r.o.
21. dubna 2016 - čtvrtek / 39 dnů, čteno 462x

Kompletní zajištění EDI komunikace, včetně zapojení jak velkoobchodních, tak následně i maloobchodních dodavatelů ROSA market (tzv. roll-out), realizuje společnost CCV Informační systémy.

Měření pokrytí signálem mobilních sítí železničních koridorů

logo Český telekomunikační úřad
21. dubna 2016 - čtvrtek / 39 dnů, čteno 429x

Zařízení instalované v pronajatém voze Českých drah měří poprvé v historii úroveň pokrytí signálem všech mobilních operátorů na hlavních trasách. ČTÚ podrobil detailnímu testování devět nejpoužívanějších typů vagonů.