Virtuální router Brocade Vyatta vRouter

logo COMGUARD s.r.o.
12. června 2014 - čtvrtek / 46 dnů

COMGUARD představuje virtuální router Brocade Vyatta vRouter, který usnadňuje firmám přechod do virtuálního prostředí. Toto řešení nabízí stavový firewall, IPSec VPN, OpenVPN založenou na SSL, filtrování webu, dynamické routování a další funkce pro jednoduché zabezpečení sítě a zajištění konektivity.

Letní novinky v TOP-RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
11. června 2014 - středa / 47 dnů

Společnost Saul IS v průběhu června 2014 uvolní verzi TOP-RIS 9.5, ve které již bude možné bez omezení pracovat se soubory v nových formátech - xlsx, xlsm. Ve spolupráci s ČMIS také rozšiřuje nabídku služeb o řešení v cloudu.

Vodafone opět hlavním partnerem MFF Karlovy Vary

logo Vodafone Czech Republic a.s.
11. června 2014 - středa / 47 dnů

Vodafone je partnerem 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a návštěvníkům opět nabídne možnost rezervace vstupenek prostřednictvím SMS, praktickou mobilní aplikaci KVIFF Guide 2014, netradiční pláž v centru města a mnoho zajímavých soutěží.

Žáci SPŠ Na Třebešíně ve vzdělávacím projektu MISSION 31

logo Skype Czech Republic s.r.o.
11. června 2014 - středa / 47 dnů

Do unikátního mezinárodního vzdělávacího projektu MISSION 31 se zapojila Střední průmyslová škola v Třebešíně. Její studenti budou mít jako jediní v ČR možnost spojit se pomocí Skype s francouzským vědcem Fabienem Cousteauem.

Petr Hampl - nový obchodní ředitel v Asseco Solutions Slovensko

logo Asseco Solutions, a.s.
10. června 2014 - úterý / 48 dnů

Novým obchodním ředitelem byl jmenován Petr Hampl, který byl dosud šéfem obchodu v Asseco Solutions ČR. Dva měsíce po nástupu Edity Angyalové na pozici výkonné ředitelky Asseco Solutions Slovensko nyní došlo k další změně v top managementu společnosti.

Špičky středoevropských ICT firem se setkají v Praze na konferenci Capacity CE 2014

logo Dial Telecom a.s.
9. června 2014 - pondělí / 49 dnů

Konferenční prostory pražského hotelu Radisson Blu Alcron budou ve dnech 17. a 18.6. 2014 dějištěm setkání nejvýznamnějších středoevropských telekomunikačních společností. Zlatým partnerem je tuzemský poskytovatel telekomunikačních služeb Dial Telecom.

SuperMicro dedikované servery v akci až do konce června

logo COOLHOUSING s.r.o.
6. června 2014 - pátek / 52 dnů

V květnu Coolhousing připravil jedinečnou nabídku SuperMicro dedikovaných serverů v podobě jejich extra zvýhodnění při dvouletém závazku. O Supermicro servery je velký zájem - proto je akční nabídka prodloužena až do konce června 2014.

ERP HELIOS Orange pomáhá řídit firemní procesy ve Flex Logistik

logo Asseco Solutions, a.s.
6. června 2014 - pátek / 52 dnů

Flex Logistik - spediční a logistická firma zajišťuje přepravu zásilek po celé Evropě a na Balkán. Již od jejího vzniku jí pomáhá s řízením všech potřebných procesů ERP systém HELIOS Orange z produkce Asseco Solutions.

České firmy mezi nejlepšími celosvětovými partnery Microsoftu

logo MICROSOFT s.r.o.
6. června 2014 - pátek / 52 dnů

Česká republika se na vítězné listině celosvětových žebříčků nejlepších partnerů Microsoftu letos objevila hned čtyřikrát. Titul finalistů obdržely společnosti Corinth, Kentico Software a KPCS. Cenu pro nejlepšího českého partnera pak získal Mainstream Technologies.

Infobox v distribuci Veracomp

logo Veracomp s.r.o.
5. června 2014 - čtvrtek / 53 dnů

Veracomp podepsal distribuční smlouvu se společností Infoblox, která je lídrem v oblasti automatizovaného řízení sítí. Mimo jiné poskytuje služby pro páteřní sítě, jako jsou například DNS, přidělování IP adres (DHCP) a autentikace (RADIUS).

Divize eBusiness CCV Informační systémy personálně posiluje

logo CCV, s.r.o.
5. června 2014 - čtvrtek / 53 dnů

Michal Rezner se stal vedoucím oddělení realizace divize eBusiness a je odpovědný za vedení projektů a zapojování zákazníků do řešení elektronické výměny dokladů ORION EDI. Na pozici obchodního manažera v divizi byl také jmenován Michal Kuráň, který je odpovědný za rozvoj EDI do nových segmentů.