share itpoint.cz

Řešení Next Level for Industry zvyšuje efektivitu výroby rozváděčů

logo Rittal Czech, s.r.o.
10. listopadu 2014 - pondělí / 40 dnů

Rittal a jeho sesterské společnosti Eplan, Cideon a Kiesling představí ve dnech 25. - 27.11. 2014 na veletrhu SPS IPC Drives 2014 v Norimberku nové řešení Next Level for Industry, které významně zefektivňuje proces od návrhu k automatizaci v souladu s high-tech projektem německé spolkové vlády Industry 4.0.

Hi-Fun zimní rukavice pro ovládání dotykových zařízení

logo VIVANTIS a.s.
10. listopadu 2014 - pondělí / 40 dnů

Špička každého prstu na rukavici Hi-Fun je vybavena vodivým materiálem, takže můžete pohodlně ovládat všechny dotykové displeje. Tyto rukavice jsou tak ideálním dárkem pod stromeček.

Prestižní ocenění SC Magazine pro Barracuda Spam Firewall

logo Gesto Communications s.r.o.
7. listopadu 2014 - pátek / 43 dnů

SC Magazine letos na podzim při hodnocení bezpečnostních řešení pro elektronickou poštu udělil řešení Barracuda Spam Firewall Model 400 v6.1 absolutorium přidělením maximálního počtu pěti hvězdiček ve všech hodnocených kritériích.

Překlad konverzace v reálném čase pomocí Skype Translator

logo Skype Czech Republic s.r.o.
7. listopadu 2014 - pátek / 43 dnů

Skype Translator je zatím k dispozici pro přístroje s OS Windows 8.1 - a to hned v několika světových jazycích. Nyní se intenzivně se pracuje na zajištění kompatibility se všemi operačními systémy a rozšíření nabídky jazyků.

Soutěž IT projekt roku 2013 má své vítěze

logo Česká asociace manažerů úseků informačních technol
7. listopadu 2014 - pátek / 43 dnů

Vítěznými projekty 11. ročníku soutěže IT projekt roku 2013 jsou Aplikace Pojišťovna v České pojišťovně, Jednotný docházkový systém pro Skupinu ČEZ a Aplikace Praha na Magistrátu hlavního města Prahy.

Videokonference LifeSize Cloud přináší značné finanční úspory

logo AUDIOPRO s.r.o.
6. listopadu 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Zaváděním videokonferencí firmy v Česku využívají možnosti snižování firemních nákladů spojených se služebními cestami zaměstnanců. Finanční úspory přitom dosahují u větších firem řádu statisíců až milionů korun ročně.

Komunikační platforma Spothill vstupuje na český retailový trh

logo Neogenia s.r.o.
6. listopadu 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Společnost Neogenia představila komunikační platformu Spothill, využívající technologii iBeacon a je tak první společností v ČR, která nabízí jednotlivé spoty a na ně navázanou infrastrukturu pro aktivní využívání. Projekt je v poslední fázi testování a ještě letos bude uveden do komerčního provozu.

Avast 2015 s podporou zabezpeční domácí sítě

logo AVAST Software s.r.o.
6. listopadu 2014 - čtvrtek / 44 dnů

Avast představuje novou verzi nejdůvěryhodnějšího zabezpečení - a to zcela zdarma! Nový Avast 2015 identifikuje zranitelné domácí routery, které jsou častou příčinou krádeže identity a ztráty soukromí uživatelů.

Cloud Computing Conference 2014 již příští úterý

logo Exponet s.r.o.
6. listopadu 2014 - čtvrtek / 44 dnů

6. ročník Cloud Computing Conference se uskuteční již v úterý 11.11. 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4. Program doplní rozsáhlý výstavní prostor, kde se návštěvníci mohou setkat se zástupci dodavatelských firem.

Přenechte správu firemního IT našim odborníkům

logo Saul IS spol. s r.o.
5. listopadu 2014 - středa / 45 dnů

Věnujte se klíčovým činnostem a starosti se správou firemního IT přenechte odborným technikům Saul IS. Naším cílem je spokojený zákazník, kterému všechno šlape jako hodinky. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

NEWPS.CZ je členem ICT UNIE

logo ICT UNIE o.s.
5. listopadu 2014 - středa / 45 dnů

Členskou základnu ICT UNIE, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, rozšířila k 1.11. 2014 společnost NEWPS.CZ s.r.o. - dodavatel řešení správy uživatelských účtů a kontroly přístupu uživatelů.