Analytický software pomáhá s včasnou diagnostikou rakoviny

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
3. března 2014 - pondělí / 44 dnů

Čeští odborníci vyvíjejí diagnostický systém, který pomůže s včasným odhalením závažných nemocí. Využití najde zejména při diagnostice různých typů rakoviny.

Kiekert-CS vsází na cloudovou infrastrukturu Avaya

logo Infinity a.s.
3. března 2014 - pondělí / 44 dnů

Společnost Infinity realizovala úspěšnou implementaci technologie Avaya pro Kiekert-CS, s.r.o. ve výrobním závodě v Přelouči. Jedná se o síťové řešení na bázi virtualizace, umožňující vytvořit efektivní cloudovou infrastrukturu.

Volání s City mobile jen za 1,50 Kč

logo City mobile s.r.o.
28. února 2014 - pátek / 47 dnů

Nový virtuální operátor City mobile přichází s nabídkou 4 variant tarifů s tarifikací 60+1 a jedním tarifem s tarifikací 1+1. City mobile poskytuje perfektní zákaznický servis a do 2 let se chce umístit na pozici žádaného operátora.

DNS je 2. nejlepším IT distributorem s přidanou hodnotou roku 2013

logo DNS a.s.
28. února 2014 - pátek / 47 dnů

Zástupci resellerů, poskytovatelů služeb a řešení, výrobců a distributorů ICT a spotřební elektroniky zvolili IT distributora roku v pěti kategoriích a výrobce roku devíti kategoriích.

vCloud Hybrid Service v Evropě

logo VMware INC
28. února 2014 - pátek / 47 dnů

VMware vCloud Hybrid Service bude všeobecně dostupná v Evropě prostřednictvím datového centra v britském Slough. Služba poskytne zákazníkům první evropskou lokaci, která vyhovuje požadavkům Spojeného království a EU na standardy a suverenitu dat.

SEFIRA partnerem IT Security Workshop 2014

logo SEFIRA spol. s r.o.
27. února 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Společnost SEFIRA je partnerem 8. ročníku konference IT Security Workshop, která se uskuteční 18.3. 2014 v konferenčním centru City v Praze. Účastníci se zde seznámí v deseti přednáškách s novinkami z oblasti bezpečnosti IT.

DNS je 2. nejlepším VAD distributorem IT v ČR

logo DNS a.s.
27. února 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Anketa Český a Slovenský IT distributor 2013, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou titulů Reseller Magazine a RMOL.CZ, představuje výsledky hlasování prodejců v jednotlivých kategoriích.

Eaton 5E - UPS s technologií automatické stabilizace napájení

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
27. února 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Eaton Elektrotechnika uvádí novou řadu UPS Eaton 5E s výkonovým rozsahem od 500 do 2000 VA. Jsou vhodná k ochraně PC a pracovních stanic, datových úložišť připojených na LAN, internetových přístupových bodů, pokladních terminálů i PBX.

Přestavba kostela sv. Václava v Lanškrouně s podporou WEBCOM

logo WEBCOM a.s.
26. února 2014 - středa / 49 dnů

Stavbu se daří budovat zejména díky darům od farníků či finančním příspěvkům firem. Společnost WEBCOM se k této aktivitě také připojila a přispěla svým sponzorským darem. Přístavba kostela tak snad již brzy bude sloužit všem návštěvníkům.

Geo Cluster 4XL Greenhousing

logo Greendata s.r.o.
25. února 2014 - úterý / 50 dnů

Společnost Greendata představuje prémiovou službu Geo Cluster 4XL - vlastní technické řešení geografického serverového High-Availability clusteru, který hostovaným internetovým projektům zajistí ještě vyšší smluvní dostupnost (SLA) než umožňují standardní hostované služby.

Business Intelligence workshop

logo ALGOTECH, s.r.o.
25. února 2014 - úterý / 50 dnů

Partnerské společnosti Algotech a Oracle pořádají 6.3. 2014 v Olomouci workshop určený pro zájemce o využití analytického a manažerského nástroje Business Intelligence.