Technologie Stormshield v distribuci Veracomp

logo Veracomp s.r.o.
4. srpna 2014 - pondělí / 48 dnů

Distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti Veracomp podepsal exkluzivní distribuční smlouvu pro český a slovenský trh na produkty Stormshield, které přicházejí s novou generací ochrany sítě nazývanou Stormshield Network Security.

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčové procesy MORAVIA Consulting

logo NAVISYS s.r.o.
1. srpna 2014 - pátek / 51 dnů

MORAVIA Consulting s.r.o. si ve výběrovém řízení zvolila za svého dodavatele podnikového informačního systému společnost NAVISYS s produktem Microsoft Dynamics NAV a oborovým řešením BIZ4Distribution. Spuštění ERP systému se předpokládá začátkem roku 2015.

WEBCOM zůstává členem celosvětové elitní skupiny President´s Club i v roce 2014

logo WEBCOM a.s.
1. srpna 2014 - pátek / 51 dnů

Společnost WEBCOM potvrdila svoji pozici klíčového partnera společnosti Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics a obhájila členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2014.

ALGOTECH zvyšuje počet zaměstnanců

logo ALGOTECH, s.r.o.
1. srpna 2014 - pátek / 51 dnů

V souvislosti s nárůstem zájmu zákazníků o ERP řešení v cloudu i on-premise, společnost ALGOTECH výrazně posiluje počet zaměstnanců pro seniorní i juniorní pozice.

Další datové centrum pro VMware vCloud Hybrid Service v Evropě

logo VMware INC
25. července 2014 - pátek / 58 dnů

VMware rozšířuje své služby VMware vCloud Hybrid Service ve Velké Británii prostřednictvím nového datového centra v Chessingtonu, které doplní již existující datová centra ve Spojených státech, Japonsku a britském Slough.

SAP řešení pro bulharské železnice dodá Ness Technologies

logo NESS Czech s.r.o.
25. července 2014 - pátek / 58 dnů

Ness Technologies zvítězil ve výběrovém řízení bulharského státního podniku Národní společnost pro železniční infrastrukturu a zahájil práce na návrhu a realizaci systému pro plánování a řízení zdrojů.

Dell koncová zařízení na Commonwealth games 2014

logo DNS a.s.
25. července 2014 - pátek / 58 dnů

Organizátoři her hledali IT partnery, kteří by mohli přinést stabilní end-to-end řešení, na které budou kladeny vysoké požadavky v průběhu celých her, které probíhají od 23.7. do 3.8. 2014.

Malé FV mikroelektrárny do zásuvky

logo JOYCE ČR, s.r.o.
24. července 2014 - čtvrtek / 59 dnů

Fotovoltaická mikroelektrárna je jednoduché řešení typu Plug & Play pro vlastní výrobu elektrické energie, určené výhradně pro vlastní přímou spotřebu bez jakýchkoliv dodávek do distribuční sítě.

Přípojnice Busbar Top pro řadu modulárních nízkonapěťových rozváděčů xEnergy

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
24. července 2014 - čtvrtek / 59 dnů

Eaton Elektrotechnika představuje nové přípojnice Busbar Top pro řadu modulárních nízkonapěťových rozváděčů xEnergy. Otevřená konstrukce usnadňuje instalaci a propojení s dalšími částmi systému.

Budoucnost a udržitelnost poštovní univerzální služby

logo Český telekomunikační úřad
24. července 2014 - čtvrtek / 59 dnů

Diskuse o dlouhodobé udržitelnosti univerzální služby na poštovních trzích bude tématem podzimního workshopu pořádaného ERGP (European Regulators Group for Postal Services) dne 20.11. 2014.

Počet uživatelů moderní komunikace s lékařem pomocí CGM LIFE eSERVICES roste

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
23. července 2014 - středa / 60 dnů

Podle posledních dat o využívání služeb CGM LIFE eSERVICES se ukazuje výrazný nárůst zájmu a využívání těchto služeb pacienty i lékaři. Služby umožňují online objednání, konzultace, zasílání výsledků vyšetření a vystavení receptu.