ERP systém PREMIER využívají již stovky účetních firem

logo PREMIER system, a.s.
9. září 2014 - úterý / 42 dnů

PREMIER system se v prvním pololetí 2014 stal jedním z lídrů mezi českými dodavateli IS pro účetní firmy. Celkově jej využívají již stovky účetních firem a daňových poradců.

Falešné e-maily o prodloužení platnosti registrace domén

logo CZ.NIC, z.s.p.o.
8. září 2014 - pondělí / 43 dnů

Od dnešního rána zaznamenáváme stížnosti držitelů, kteří dostali pochybné e-maily s výzvou k prodloužení platnosti svých domén .CZ. Tyto zprávy mohou být falešné a proto důrazně upozorňujeme, aby se v případě pochybnosti obrátili na svého registrátora!

Casablanca posiluje bezpečnost českého internetu připojením k projektu FENIX

logo Casablanca INT s.r.o.
8. září 2014 - pondělí / 43 dnů

Společnost Casablanca INT se stala sedmou organizací zapojenou v projektu FENIX, jehož cílem je lépe čelit útokům typu DoS a DDoS, které by mohly mířit na internetové služby populární v České republice.

Firemní dny COMPAS na MSV Brno

logo COMPAS automatizace, spol. s r.o.
8. září 2014 - pondělí / 43 dnů

Společnost COMPAS automatizace pořádá v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu své firemní dny ve dnech 1. a 2.10 2014 - PALACE HLINKY, na kterých představí služby a řešení výrobních informačních systémů MES se systémem COMES.

ERP RIS řídí podnikové procesy COMPAG CZ

logo Saul IS spol. s r.o.
5. září 2014 - pátek / 46 dnů

COMPAG CZ používá pro řízení podnikových agend ekonomický informační systém RIS a manažerský informační systém TOP-RIS od společnosti Saul IS. Implementované řešení usnadňuje každodenní práci v celém holdingu.

Multimediální SmartPhone KAZAM TV 4.5

logo KAZAM
5. září 2014 - pátek / 46 dnů

KAZAM představuje první evropský DVB-T SmartPhone KAZAM TV 4.5, který podporuje digitální televizní vysílání včetně HD kanálů a EPG. Telefon podporuje pořady v HD kvalitě (kodeku) a EPG s možností nahrávání digitálního televizního vysílání na microSD kartu. Chytrý telefon KAZAM TV 4.5 se začne prodávat v polovině září 2014 za doporučenou cenu 3999 Kč.

Dynamo - služba spojující výhody paušálního tarifu a předplacené karty

logo Tesco Mobile ČR s.r.o.
5. září 2014 - pátek / 46 dnů

Nová služba Dynamo uživatelům zajišťuje efektivní a komfortní způsob, jak mít kontrolu nad výdaji za mobilní služby a neutratit ani o haléř více, než ve skutečnosti provolají, stejně jak tomu je u předplacené karty.

Konference Security & Networking Praha 2014

logo COMGUARD s.r.o.
4. září 2014 - čtvrtek / 47 dnů

COMGUARD pořádá ve čtvrtek 25.9. 2014 v Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích již 9. ročník jednodenní mezinárodní konferenci Security & Networking Praha 2014, která se uskuteční pod motem "Hrozby musíme umět předvídat". Registrace účastníků je ZDARMA!

Coolhousing je členem slovenských peeringových uzlů SIX a SitelIX

logo COOLHOUSING s.r.o.
4. září 2014 - čtvrtek / 47 dnů

Společnost Coolhousing se stala členem slovenských peeringových uzlů SIX a SitelIX. Od nynějška bude většina spojení se Slovenskem vedena přímo do peeringových uzlů, a nikoli prostřednictvím poskytovatelů zahraniční konektivity, jak tomu bylo doposud.

Tablety Vodafone s mobilním připojením za zvýhodněnou cenu

logo Vodafone Czech Republic a.s.
4. září 2014 - čtvrtek / 47 dnů

Vodafone připravil pro své stávající zákazníky nabídku špičkových tabletů i s mobilním připojením, kdy při pořízení zákazník zaplatí za tablet pouhou jednu korunu. Zákazník má na výběr mezi čtyřmi modely tabletů a datovým tarifem 4 nebo 10 GB.

Nová verze Embarcadero RAD Studio XE7

logo Borland, s.r.o.
3. září 2014 - středa / 48 dnů

Embarcadero Technologies uvádí novou verzi Embarcadero RAD Studio XE7 - úplnou sadu nástrojů pro tvorbu propojených aplikací pro Windows, Android, iOS, Mac OS X, chytrá udělátka a nositelná zařízení. Seminář o nových vlastnostech produktu RAD Studio XE7 proběhne dne 15.9. 2014 v Městské knihovně, Praha 1 - vstup pro registrované zájemce ZDARMA!