share itpoint.cz

Nový Skype pro Outlook.com

logo Skype Czech Republic s.r.o.
22. června 2015 - pondělí / 41 dnů

Outlook.com nabízí zcela novou verzi Skype, které zjednodušuje používání tohoto programu a umožňuje uživatelům efektivnější komunikaci. Beta verze je již dostupná od 3.6. 2015.

Docházkový a přístupový systém v cloudu

logo EFG CZ spol. s r.o.
19. června 2015 - pátek / 44 dnů

Docházka a přístupový systém v cloudu - to je moderní řešení Aktion.NEXT CLOUD určené pro malé a střední firmy. Využijte demoverzi online řešení docházky bez nutnosti instalace software k 30 dennímu zkušebnímu provozu ZDARMA!

Data státních zaměstnanců USA v ohrožení hackerů

logo GOPAS, a.s.
19. června 2015 - pátek / 44 dnů

Stanovisko odborníka na IT bezpečnost a lektora Počítačové školy Gopas Ondřeje Ševečka k aktuálním zprávám o zcizení soukromých dat státních zaměstnanců v USA.

ALTRON Innovation LAB

logo ALTRON, a.s.
19. června 2015 - pátek / 44 dnů

ALTRON Innovation LAB se zaměří na konkrétní rozvoj zcela nových a nadčasových produktů a řešení a zároveň budou vytvářet přidanou hodnotu a nové funkce u stávajícího portfolia služeb společnosti.

S chytrým zámkem Danalock můžete klidně hodit klíče do kanálu

logo Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
18. června 2015 - čtvrtek / 45 dnů

Svůj dveřní zámek už můžete odemykat i zamykat jen pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Přístup do bytu nebo firmy pak jednoduše přidělíte komukoli prostřednictvím virtuálního klíče přes SMS nebo e-mail.

Nová řešení HDS pro všechny transakční a analytické úlohy

logo DNS a.s.
18. června 2015 - čtvrtek / 45 dnů

Nové konvergované, hyperkonvergované a škálované platformy Hitachi Data Systems využívají virtualizaci, flash a nejširší řešení automatizace infrastruktury na trhu.

Poptávka po bezpečnostních i síťových řešeních roste

logo COMGUARD s.r.o.
18. června 2015 - čtvrtek / 45 dnů

Noví klienti COMGUARDu potvrzují rostoucí zájem o bezpečnostní řešení a kvalitní předprodejní a poprodejní podporu poskytovanou špičkovými odborníky v oblasti IT bezpečnosti i networkingu.

Aktualizace videokonference Lifesize Cloud

logo AUDIOPRO s.r.o.
17. června 2015 - středa / 46 dnů

Lifesize představuje celou řadu vylepšení a rozšíření, které z jeho řešení dělají systém vhodný pro firmy opravdu všech velikostí, bez ohledu na možnosti zázemí nebo typ přístrojů, z nichž se do videokonference připojují.

Internet věcí a chytré ovládání domácnosti v projektu Turris

logo CZ.NIC, z.s.p.o.
17. června 2015 - středa / 46 dnů

CZ.NIC a Jablotron zahajují spolupráci na realizaci služeb pro Internet věcí. Základem společných aktivit je router Turris, který od roku 2014 pomáhá uživatelům s ochranou sítě a před útoky z internetu.

Zájem účastníků o konferenci TechEd-DevCon 2015 předčil očekávání

logo GOPAS, a.s.
17. června 2015 - středa / 46 dnů

Rekordní počet účastníků letošního ročníku konference TechEd-DevCon 2015 převýšil všechna očekávání – prostory multikina v OC Hostivař zcela zaplnilo více než 550 IT specialistů.

Modulární datové centrum RiMatrix S splňuje podmínky CAT II+

logo Rittal Czech, s.r.o.
16. června 2015 - úterý / 47 dnů

Splnění podmínek CAT II+ znamená, že provozovatelé datových center RiMatrix S nebudou muset provádět dodatečné zkoušky bezpečnosti a mohou získat i lepší hodnocení od pojišťoven.