Vodafone zrychluje LTE v Karlových Varech na 150 Mbit/s

logo Vodafone Czech Republic a.s.
10. března 2014 - pondělí / 44 dnů

Vodafone začátkem března 2014 zrychlil svou LTE síť v Karlových Varech. Teoretická rychlost LTE sítě na frekvenci v pásmu 1800 MHz je nyní až 150 Mbit/s pro download a 50 Mbit/s pro upload dat.

Buďte připraveni na zákon o kybernetické bezpečnosti

logo ANECT a.s.
7. března 2014 - pátek / 47 dnů

Společnost ANECT pořádá 12.3. 2014 v konferenčním centru City Congress v Praze seminář s tématem nově vznikajícího zákona o kybernetické bezpečnosti. Jaká bezpečnostní řešení vám pomohou? To a mnoho jiného vám prozradíme ve spolupráci s našimi partnery DNS a Extreme Networks.

Návrhy ICT UNIE k řešení problémů výstavby vysokorychlostních sítí

logo ICT UNIE o.s.
7. března 2014 - pátek / 47 dnů

Podle ICT UNIE - sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, brání efektivnímu budování vysokorychlostních přístupových sítí nové generace v ČR řada překážek. Výstavba sítí je tak velmi nákladná nebo trvá příliš dlouho.

Ocenění IBM pro DNS za největší přínos v CEE v ASL

logo DNS a.s.
7. března 2014 - pátek / 47 dnů

Společnost DNS získala za dosažené výsledky výsledky v oblasti ASL (Application Specific Licencing) a za největší přínos v ASL VAD v CEE FY2013 ocenění nejlepšího IBM SW VAD distributora v Evrope - 2014 EMEA VAD University AWARD.

Internetová inzerce v roce 2013 přesáhla 13 miliard Kč

logo Sdružení pro internetovou reklamu
7. března 2014 - pátek / 47 dnů

Internetová reklama zaznamenala v roce 2013 stejně jako v předchozích letech dvojciferný nárůst. Podle odhadu SPIR dosáhly loni inzertní výdaje do různých forem online propagace 13,3 mld. Kč. To je více než dvojnásobek oproti roku 2009 (6,4 mld. Kč).

DNS získala ocenění HP Partner roku 2013

logo DNS a.s.
6. března 2014 - čtvrtek / 48 dnů

HP divize DNS získala prestižní titul v kategorii Největší distributor v oblasti prodeje produktů EG 2013 a stala se tak vítězem každoroční ankety pořádané společností Hewlett-Packard v rámci vyhlášení svých nejlepších obchodních partnerů.

Důvěryhodná digitalizace dokumentů

logo SEFIRA spol. s r.o.
6. března 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Společnost SEFIRA je partnerem konference Efektivní správa dokumentů, která se uskuteční ve dnech 25. - 26.3. 2014 v konferenčních prostorách hotelu Holiday Inn v Praze.

Bezpečnostní řešení Barracuda Networks pro Windows Azure

logo Gesto Communications s.r.o.
6. března 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Společnost Barracuda Networks pro zabezpečení webových aplikací a serverů letos uživatelům nabízí podporu další hostovací platformy - cloudové řešení Microsoft Windows Azure.

Manažerský informační systém Aquasoftu pomáhá Scania CER při rozhodování

logo Aquasoft s.r.o.
5. března 2014 - středa / 49 dnů

Aquasoft vyvinul pro společnost Scania CER Manažerský informační systém, který zpracovává velké množství nekonsolidovaných dat a vytváří z nich přehledné manažerské reporty, které manažeři celého středoevropského regionu společnosti Scania CER využívají pro každodenní rozhodování.

Information Security & eArchiving Conference

logo SEFIRA spol. s r.o.
5. března 2014 - středa / 49 dnů

Společnost SEFIRA společně s partnery zve na odbornou konferenci věnovanou praktickým otázkám bezpečnosti enterprise aplikací a důvěryhodné elektronické archivaci. Akce se koná 3.4. 2014 v konferenčních prostorách Vily Grébovka v Praze.

Barracuda Copy - cloudové úložiště pro firemní zákazníky

logo Gesto Communications s.r.o.
4. března 2014 - úterý / 50 dnů

Služba Barracuda Copy je určena především pro firemní zákazníky a organizace. Nabízí řadu pokročilých nadstavbových funkcí nejenom pro samotné ukládání dat, ale také pro jejich centrální správu včetně řízení přístupu a sdílení.