share itpoint.cz

MES Merz pomůže řídit výrobní procesy PBS INDUSTRY

logo Merz s.r.o.
5. ledna 2016 - úterý / 36 dnů

MERZ s.r.o. implementuje pro společnost PBS INDUSTRY svůj výrobní informační systém MES Merz, který bude sledovat zakázky na základě manuálních elektronicky podporovaných odvodů hotové výroby.

Digitalizace dokumentů a automatické zpracování faktur

logo Canon CZ s.r.o.
5. ledna 2016 - úterý / 36 dnů

Mezi hlavní důvody využití digitalizace dokumentů patří jejich snazší a rychlejší dohledatelnost a sdílení, zlepšení produktivity práce a snížení potřeby skladovacích prostor.

Open data v ERP PROXIO

logo MARBES CONSULTING s. r. o.
4. ledna 2016 - pondělí / 37 dnů

Open data neboli otevřená data jsou fenoménem poslední doby. Jde o data poskytovaná ve zdrojové surové podobě a s licencí, která umožňuje jejich další zpracování bez omezení.

Technologie SurfRight zvyšuje efektivitu bezpečnostní strategie Sophos

logo Sophos
4. ledna 2016 - pondělí / 37 dnů

Sophos oznamuje akvizici firmy SurfRight - inovátora zaměřeného na detekci a řešení hrozeb souvisejících s koncovými body a na prevenci proti pokročilým hrozbám a posiluje tak svou vedoucí pozici v oblasti nové generace ochrany koncových bodů.

Specializovaná dokovací řešení pro mobilní pracovníky

logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka
4. ledna 2016 - pondělí / 37 dnů

Panasonic Computer Products Europe zřizuje divizi Global Docking Solutions, která bude plnit potřeby zákazníků využívajících produkty řad Toughbook a Toughpad v oblasti specializovaného dokování pro mobilní pracovníky.

Nová aplikace Mobilní banka Business KB

logo Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
4. ledna 2016 - pondělí / 37 dnů

Společnost Cleverlance vyvinula pro Komerční banku novou generaci aplikace Mobilní banka Business, která je určena pro firemní zákazníky. KB je tak jednou z mála bank na českém trhu, které nabízejí řešení mobilního bankovnictví pro koncové zákazníky i malé a střední firmy.

Smart City Cluster pro rozvoj a podporu inteligentních měst v Česku

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
29. prosince 2015 - úterý / 43 dnů

Cílem nového sdružení Smart City Cluster je propagace konceptu inteligentního města - Smart City, jako východiska při hledání energeticky úsporných opatření, snížení ekologické zátěže nebo řešení dopravních problémů.

Připravte se na boj s bezpečnostními hrozbami budoucnosti

logo Intel Czech Tradings, Inc., organizační složka
29. prosince 2015 - úterý / 43 dnů

Bezpečnostní předpovědi Intel Security nabízejí dvě sady cenných informací pro organizace pracující na rozvoji bezpečnostních IT plánů a dlouhodobých bezpečnostních strategií.

Mezinárodní roaming a síťová neutralita v roce 2017

logo Český telekomunikační úřad
28. prosince 2015 - pondělí / 44 dnů

V září 2013 představila EK plán reformy telekomunikačního trhu. Jejím cílem je posunout se směrem k jednotnému trhu elektronických komunikací, kde mohou všichni využívat služby bez ohledu na to, kde se v EU zrovna nacházejí.

MAPIIO - integrační platforma pro prezentaci agend v mapových podkladech

logo MARBES CONSULTING s. r. o.
28. prosince 2015 - pondělí / 44 dnů

MAPIIO je integrační systém úřadu pro prezentaci agendových a provozních dat v mapových podkladech, který umožňuje katalogizaci, kategorizaci a sdružování dat s popisnými a místopisnými údaji ze všech relevantních systémů úřadu.

Evropské harmonizované tísňové linky

logo Český telekomunikační úřad
23. prosince 2015 - středa / 49 dnů

Evropská komise přišla již v roce 2006 se záměrem zprovoznit v rámci EU linky, na kterých se bude poskytovat pomoc dětem. Postupně bylo vyhrazeno několik čísel ve tvaru 116 XYZ a EK vyzvala členské státy k provedení nezbytných kroků k jejich zprovoznění.