Webcom Education Point - Microsoft Dynamics NAV kurzy

logo WEBCOM a.s.
8. dubna 2015 - středa / 50 dnů

Webcom Education Point - školicí centrum společnosti WEBCOM a.s. zve na odborné kurzy rozvíjející ovládání Microsoft Dynamics NAV 2009, které vypisuje na měsíc duben 2015.

Coolhousing je členem NIX.SK

logo COOLHOUSING s.r.o.
8. dubna 2015 - středa / 50 dnů

NIX.CZ v uplynulých dnech převzal správu menšího ze dvou slovenských uzlů Sitelix, který rebrandoval na NIX.SK. Členem tohoto obnoveného uzlu je i Coolhousing. Máte-li zákazníky na Slovensku, je housing v Coolhousingu pro vaši firmu nyní ideálním řešením!

Nová verze XE8 rodiny produktů RAD Studio

logo Embt.biz s.r.o.
8. dubna 2015 - středa / 50 dnů

Embarcadero Technologies oznamuje vydání rodiny produktů RAD Studio XE8 - platformy pro vývoj propojených aplikací pro Windows a další systémy.

Digitální škola je atraktivní pro žáky i učitele

logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
8. dubna 2015 - středa / 50 dnů

Atos IT Solutions chce přinést do Česka své zkušenosti a odborné kompetence při návrhu řešení a realizací velkých multimediálních vzdělávacích projektů, které mění prostředí klasických škol na školy digitální.

MES Merz pomáhá řídit výrobu v automobilovém průmyslu

logo Merz s.r.o.
7. dubna 2015 - úterý / 51 dnů

Výrobní informační systém MES Merz sleduje v liberecké společnosti Webasto výrobu jednotlivých komponent panoramatických střešních systémů a zajišťuje jejich jednoznačnou identifikaci.

DNS Demo Pool pro IBM storage

logo DNS a.s.
7. dubna 2015 - úterý / 51 dnů

Společnost DNS a.s. rozšíříla své demo portfolio o nové produkty v oblasti IBM storage. Je tak první IBM VAD distributor v České Republice, který má k dispozici nejnovější all-flash pole IBM FlashSystem 900.

Technologiská snídaně s M-Files 2015

logo Digital Resources a.s.
3. dubna 2015 - pátek / 55 dnů

Kde na firemním disku najdu konkrétní soubor? Která verze je ta správná? Proč mám několik verzí v mnoha složkách? Přijďte si dát výbornou snídani a podívat se na jednoduchý nástroj pro správu dokumentů M-Files.

ERP Microsoft Dynamics NAV 2015 řídí finance a výrobu TENZA cast

logo NAVISYS s.r.o.
3. dubna 2015 - pátek / 55 dnů

Společnost TENZA cast si zvolila jako dodavatele ERP řešení společnost NAVISYS. Informační systém Microsoft Dynamics NAV bude zajišťovat primárně oblast financí a výroby. Projekt byl zahájen v lednu 2015.

Důvěryhodná archivace s OBELISK Archive na ISSS 2015

logo SEFIRA spol. s r.o.
3. dubna 2015 - pátek / 55 dnů

Společnost SEFIRA představí na 18. ročníku konference ISSS, která se uskuteční ve dnech 13. - 14.4. 2015 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové projekt důvěryhodné archivace v ČUZK, který je realizován řešením OBELISK Archive.

Virtuální galerie ArtForum/ICZ pomáhá dětem

logo ICZ a.s.
3. dubna 2015 - pátek / 55 dnů

Aukce třicítky uměleckých děl předních českých výtvarníků a grafiků v galerii ArtForum/ICZ vynesla 569400 Kč na podporu návratu onkologicky léčených dětí do běžného života.

Nové možnosti portfolia Hitachi Content Platform

logo DNS a.s.
2. dubna 2015 - čtvrtek / 56 dnů

Zdokonalené portfolio Hitachi Content Platform představuje nejlépe integrované a vysoce bezpečné hybridní cloudové řešení pro mobilizaci podnikových aplikací, které přitom chrání dřívější investice.