share itpoint.cz

Celní správa České republiky využívá GFI Archiver

logo GFI Software
8. prosince 2016 - čtvrtek / 45 dnů, čteno 420x

GFI Archiver spravuje 47 milionů archivovaných e-mailů a více než 6200 poštovních schránek úřadu. Jde o dosud největší nasazení v ČR, které vede k efektivnější archivovaci elektronické pošty a pomáhá plnit požadavky na kybernetickou bezpečnost.

EDI komunikace pomáhá růstu společnosti 1 day

logo CCV, s.r.o.
8. prosince 2016 - čtvrtek / 45 dnů, čteno 462x

Zavedení řešení ORION EDI od CCV Informačné systémy pro elektronickou výměnu dat v maloobchodní společnosti 1 day přináší co možná nejširší automatizaci obchodních, nákupních a logistických procesů firmy.

Babišova účtenková loterie odstartuje v polovině roku 2017

logo ITPOINT.CZ
8. prosince 2016 - čtvrtek / 45 dnů, čteno 381x

Účtenkovka - loterie Ministerstva financí má od plánovaného spuštění v polovině roku 2017 motivovat zákazníky k přebírání účtenek a zvýšit tak efektivitu systému evidence tržeb a podpořit řádný výběr daní. MF mezi výherce rozdělí 65 milionů ročně.

Trend zájmu Čechů o zařízení pro chytrou domácnost posiluje

logo expert ČR, s.r.o.
7. prosince 2016 - středa / 46 dnů, čteno 471x

S rychlým rozvojem technologií a dostupnějšími cenami volí pohodlnou a inteligentní vládu nad spotřebiči stále více českých domácností. Právě taková elektronika bude často i dárkem pro letošní Vánoce.

Jak se efektivně chránit proti výpadkům napájení

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
7. prosince 2016 - středa / 46 dnů, čteno 390x

Ve firemních aplikacích se dnes čím dál víc uplatňují cloudové a virtualizační technologie, které jsou velmi náchylné proti výpadku dodávky elektrické energie. To se pak v důsledku ztráty připojení do cloudu projeví jako ušlý zisk nebo snížená produktivita práce.

Záznam kriminálního jednání pomáhá polici ve vyšetřování

logo Nadační fond proti korupci
7. prosince 2016 - středa / 46 dnů, čteno 414x

Prokázání korupce je vysoce komplikované, důkazní síla svědectví je nezřídka nedostatečná a častým jevem jsou pak vzájemně se vylučující svědectví. Právě proto často rozhodují různé záznamy a nahrávky, které zcela jasně prokáží kriminální činnost.

Mobilní služby v Česku jsou nejdražší v EU

logo dTest, o.p.s.
6. prosince 2016 - úterý / 47 dnů, čteno 450x

Podle zprávy EK o cenách za mobilní služby 2016 jsou ceny těchto služeb v České republice až o 60% vyšší ve srovnání s průměrem zemí EU. Spolu s Řeckem, Maltou, Bulharskem a Maďarskem se řadíme mezi vůbec nejdražší země celé Evropské unie.

IoT jako zdroj hodnotných dat pro nové obchodní příležitosti firem

logo SAS Institute ČR, s.r.o.
6. prosince 2016 - úterý / 47 dnů, čteno 372x

Mnoho organizací již IoT revoluci odstartovalo a se zájmem sbírají a analyzují data ze své provozní činnosti. Snímače odesílají hodnotné informace v mnoha odvětvích, od zjišťování teploty těžebních nástrojů až po detekci rychlosti větrné turbíny.

Pokročilá analýza dat pomáhá s řízením marketingových kampaní

logo GEM System a.s.
6. prosince 2016 - úterý / 47 dnů, čteno 402x

Společnost GEM System vyvinula nástroj pro automatizovaný a pravidelný reporting, který propojuje a analyzuje všechna data. Na základě zvolených parametrů pak vytváří kompletní přehled o vývoji prodeje a detailně segmentuje klienty.

Nová verze Barracuda Web Security Gateway

logo GESTO COMMUNICATIONS spol. s r.o.
5. prosince 2016 - pondělí / 48 dnů, čteno 477x

Uživatelé Barracuda Web Security Gateway nyní navíc získávají přístup k cloudové službě Barracuda Advanced Threat Detection, která pro firmy a organizace představuje další obrannou vrstvu proti cíleným útokům, jako je například ransomware.

Red Hat Enterprise Linux 7 přináší vyšší výkonnost sítí a úložišť

logo Red Hat Czech s.r.o.
5. prosince 2016 - pondělí / 48 dnů, čteno 390x

Red Hat oznamuje dostupnost nejnovější verze přední linuxové platformy určené pro firemní zákazníky Red Hat Enterprise Linux 7.3, která přináší řadu nových vlastností i vylepšení z pohledu výkonu, bezpečnosti a spolehlivosti.

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů