QAD slaví 35 let v ERP odvětví pro výrobní podniky

logo Minerva Česká republika, a.s.
16. října 2014 - čtvrtek / 39 dnů

QAD - přední dodavatel řešení pro ERP v cloudu slaví 35 let v softwarovém průmyslu pro výrobní podniky. Výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR je společnost Minerva, která také působí jako distributor QAD ve východní Evropě.

Rychlé videozprávy se Skype Qik

logo Skype Czech Republic s.r.o.
16. října 2014 - čtvrtek / 39 dnů

Skype uvádí převratnou novinku Skype Qik, která umožňuje vzájemné zasílání a sdílení rychlých videí. Aplikace funguje nezávisle na klasickém Skype a je již zdarma ke stažení pro všechny mobilní platformy, včetně iOS, Android a Windows Phone.

Zájem o mobilní platební terminály mPOS roste

logo Československá obchodní banka, a. s.
16. října 2014 - čtvrtek / 39 dnů

ČSOB a Era ve spolupráci s O2 jako první na českém trhu startují komerční provoz přenosného platebního terminálu mPOS, který pomáhá živnostníkům a obchodníkům zjednodušit platební styk se zákazníky.

Informační systém K2 sense se představuje

logo K2 atmitec s.r.o.
15. října 2014 - středa / 40 dnů

Nová verze Informačního systému K2 sense se dnes představuje na K2 workshopu v brněnském hotelu Best Western Premier Hotel International. Součástí akce je také otevřená konference K2 fórum, která se věnuje aktuálním ICT tématům.

Promo akce DNS na nákup software Microsoft, Veam a VMWare

logo DNS a.s.
15. října 2014 - středa / 40 dnů

Využijte 15% slevu na multilicenční Upgrade Windows 8.1 Pro do 31.12. 2014. Nabídka se vztahuje na licence zakoupené v programu Open pro komerční i government zákazníky. Ušetřete 25 % při upgradu vSphere na vSphere with Operations Management.

Skupinové videohovory Skype pro uživatele s Windows 8.1

logo Skype Czech Republic s.r.o.
15. října 2014 - středa / 40 dnů

Skype nyní nabízí uživatelům tabletů s operačním systémem Windows 8.1 a mobilních zařízení s Windows 2 v 1 možnost využít funce skupinových videohovorů zdarma. Novou funkcionalitu vyvíjel téměř výhradně český Skype tým v Praze.

Pilotní provoz WiFi Free na vlakovém nádraží v Praze a Pardubicích

logo ČD - Telematika a.s.
15. října 2014 - středa / 40 dnů

ČD - Telematika spustila až do konce roku 2014 pilotní provoz WiFi Free na hlavním vlakovém nádraží v Praze a vlakovém nádraží v Pardubicích. Po vyhodnocení pilotního provozu je pravděpodobné rozšiřování této služby i na další nádraží a dopravní uzly.

Technologie Botnet Protection v nové verzi ESET Smart Security 8

logo ESET software spol. s r. o.
14. října 2014 - úterý / 41 dnů

ESET Smart Security 8 - spolehněte se na bezpečnostní řešení s Antivirem, Anti-Theftem a nyní s Botnet ochranou, která analyzuje odchozí síťovou komunikaci a hledá podezřelé příznaky. Botnety představují jeden z nejzávažnějších bezpečnostních problémů internetu.

Nový Skype 7.0 pro desktopová zařízení

logo Skype Czech Republic s.r.o.
14. října 2014 - úterý / 41 dnů

Nový Skype 7.0 sjednocuje design aplikace ve všech zařízeních a současně synchronizuje všechny vaše kontakty a zprávy. Prozatím je verze 7.0 dostupná pro Macbook a v dohledné době bude k dispozici i pro uživatele Windows.

HealthShare pomáhá zajišťovat propojenou zdravotní péči pro NHS Foundation Trust

logo InterSystems B.V., organizační složka
14. října 2014 - úterý / 41 dnů

Sdružení pro zdravotní péči NHS Foundation Trust v anglickém Devonu si pro svůj systém výměny zdravotnických informací (HIE) a pro nemocniční portál zvolilo platformu pro zdravotnickou informatiku InterSystems HealthShare.

Podpořte Petra Poláčka svým hlasem v anketě TOP 30 IT osobností

logo DNS a.s.
13. října 2014 - pondělí / 42 dnů

Další ročník anktety TOP 30 IT osobností magazínu Computerworld je tady a opět soutěží i generální ředitel DNS - Petr Poláček. Hlasování je možné přímo na webu computerworld.cz, podpořme jej společně!