Žáci SPŠ Na Třebešíně ve vzdělávacím projektu MISSION 31

logo Skype Czech Republic s.r.o.
11. června 2014 - středa / 44 dnů

Do unikátního mezinárodního vzdělávacího projektu MISSION 31 se zapojila Střední průmyslová škola v Třebešíně. Její studenti budou mít jako jediní v ČR možnost spojit se pomocí Skype s francouzským vědcem Fabienem Cousteauem.

Petr Hampl - nový obchodní ředitel v Asseco Solutions Slovensko

logo Asseco Solutions, a.s.
10. června 2014 - úterý / 45 dnů

Novým obchodním ředitelem byl jmenován Petr Hampl, který byl dosud šéfem obchodu v Asseco Solutions ČR. Dva měsíce po nástupu Edity Angyalové na pozici výkonné ředitelky Asseco Solutions Slovensko nyní došlo k další změně v top managementu společnosti.

Špičky středoevropských ICT firem se setkají v Praze na konferenci Capacity CE 2014

logo Dial Telecom a.s.
9. června 2014 - pondělí / 46 dnů

Konferenční prostory pražského hotelu Radisson Blu Alcron budou ve dnech 17. a 18.6. 2014 dějištěm setkání nejvýznamnějších středoevropských telekomunikačních společností. Zlatým partnerem je tuzemský poskytovatel telekomunikačních služeb Dial Telecom.

SuperMicro dedikované servery v akci až do konce června

logo COOLHOUSING s.r.o.
6. června 2014 - pátek / 49 dnů

V květnu Coolhousing připravil jedinečnou nabídku SuperMicro dedikovaných serverů v podobě jejich extra zvýhodnění při dvouletém závazku. O Supermicro servery je velký zájem - proto je akční nabídka prodloužena až do konce června 2014.

ERP HELIOS Orange pomáhá řídit firemní procesy ve Flex Logistik

logo Asseco Solutions, a.s.
6. června 2014 - pátek / 49 dnů

Flex Logistik - spediční a logistická firma zajišťuje přepravu zásilek po celé Evropě a na Balkán. Již od jejího vzniku jí pomáhá s řízením všech potřebných procesů ERP systém HELIOS Orange z produkce Asseco Solutions.

České firmy mezi nejlepšími celosvětovými partnery Microsoftu

logo MICROSOFT s.r.o.
6. června 2014 - pátek / 49 dnů

Česká republika se na vítězné listině celosvětových žebříčků nejlepších partnerů Microsoftu letos objevila hned čtyřikrát. Titul finalistů obdržely společnosti Corinth, Kentico Software a KPCS. Cenu pro nejlepšího českého partnera pak získal Mainstream Technologies.

Infobox v distribuci Veracomp

logo Veracomp s.r.o.
5. června 2014 - čtvrtek / 50 dnů

Veracomp podepsal distribuční smlouvu se společností Infoblox, která je lídrem v oblasti automatizovaného řízení sítí. Mimo jiné poskytuje služby pro páteřní sítě, jako jsou například DNS, přidělování IP adres (DHCP) a autentikace (RADIUS).

Divize eBusiness CCV Informační systémy personálně posiluje

logo CCV, s.r.o.
5. června 2014 - čtvrtek / 50 dnů

Michal Rezner se stal vedoucím oddělení realizace divize eBusiness a je odpovědný za vedení projektů a zapojování zákazníků do řešení elektronické výměny dokladů ORION EDI. Na pozici obchodního manažera v divizi byl také jmenován Michal Kuráň, který je odpovědný za rozvoj EDI do nových segmentů.

Turbo Internet LTE na frekvenci 800 MHz

logo Vodafone Czech Republic a.s.
5. června 2014 - čtvrtek / 50 dnů

Vodafone zahájil dvouměsíční testovací provoz LTE na frekvenci 800 MHz na prvních 7 vysílačích ve Velké Bíteši a okolí. Od 26.5. 2014 si tak Turbo Internet LTE mohou vyzkoušet všichni uživatelé s LTE SIM kartou a zařízením podporující LTE na frekvenci 800 MHz.

Obnovitelné zdroje a úspory energie

logo JOYCE ČR, s.r.o.
5. června 2014 - čtvrtek / 50 dnů

Divize fotovoltaiky společnosti JOYCE ČR se rozrůstá a od května 2014 má nejen nový název - Obnovitelné zdroje a úspory energie, ale i širší zaměření, které pomáhá k větší energetické soběstačnosti a úsporám.

MobileIdea - soutěž o nejlepší nápad firemní mobilní aplikace

logo MIBCON a.s.
4. června 2014 - středa / 51 dnů

Mibcon společně se SAP ČR vyhlašují soutěž o nejlepší nápad na firemní mobilní aplikaci. Přihlaste nápad pro svou společnost a vyhrajte jednu ze zajímavých cen. Přihlásit do soutěže se můžete až do 22.6. 2014.