share itpoint.cz

Videokonference LifeSize Cloud má nová vylepšení

logo AUDIOPRO s.r.o.
13. července 2015 - pondělí / 48 dnů

Nové funkce videokonference LifeSize Cloud vycházejí z ohlasů zákazníků, kteří požadují maximální uživatelskou jednoduchost a dostupnost řešení, kontrolu nad uspořádáním videohovorů a snadnou spolupráci.

Kamery Milesight hlídají studenty i pacienty

logo JOYCE ČR, s.r.o.
13. července 2015 - pondělí / 48 dnů

Management univerzity Prince of Songkla v Thajsku zavedl inovativní technologie pro posílení bezpečnosti a ochrany. Hlavními požadavky na systém bylo sledování míst jako jsou ambulance, výtahy, kanceláře, vestibuly, hlavní vchody, čekárny, chodby, parkoviště i nemocniční sklady.

iNELS řídí obě budovy Centra bydlení a designu Kaštanová

logo ELKO EP, spol. s r.o.
13. července 2015 - pondělí / 48 dnů

Chytrý elektroinstalační systém iNELS ovládá více než 200 okruhů osvětlení Centra bydlení a designu Kaštanová v Brněnských Ivanovicích. Některé z nich jsou ovládány na základě informace ze zabezpečovacího systému Dominus.

Chytré ovládání domácnosti s realizaci služeb pro internet věcí

logo JABLOTRON ALARMS a.s.
13. července 2015 - pondělí / 48 dnů

Základem aplikací a služeb je router Turris - součást bezpečnostního projektu Turris, který pomáhá uživatelům s ochranou sítě a před útoky z internetu. Vlastní systém pro chytré a bezpečné ovládání domácnosti společně připravují Jablotron a CZ.NIC.

EDI komunikace snižuje náklady na zpracování a archivací daňových dokladů DATARTu

logo CCV, s.r.o.
10. července 2015 - pátek / 51 dnů

Po úspěšném rozjezdu elektronizace dokladů s českými dodavateli zahájil řetězec DATART od června 2015 přechod na EDI také na Slovensku a plánuje i její další rozvoj nasazením ORION eKatalogu pro zalistování informací o zboží.

Elektromobily patří do města

logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
10. července 2015 - pátek / 51 dnů

Ve městech nám vadí smog, hluk a dopravní zácpy. V jakém městě bychom chtěli žít? V tichém, zeleném, kde je slyšet zpěv ptáků, voní kvetoucí stromy a trávníky lákají k posezení? Jednou z cest, jak tohoto ideálu dosáhnout, je rozvoj elektromobility.

nubia My Prague - nová řada chytrých telefonů ZTE

logo ZTE CZECH, s.r.o.
10. července 2015 - pátek / 51 dnů

Společnost ZTE představila v Praze ve světové premiéře novou řadu chytrých telefonů nubia My Prague. Jedním z hlavních poselství je dopřát všem uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa srovnatelná s profi zařízeními.

Správný výběr informačního systému pro malé i velké firmy

logo Saul IS spol. s r.o.
9. července 2015 - čtvrtek / 52 dnů

Vybíráte účetní software, ekonomický systém nebo podnikový informační systém a nevíte který vybrat? V krátkém představení produktů ERP informačního systému RIS pro společnosti všech velikostí a rozsahů si určitě vyberete!

HELIOS Orange pomáhá řídit agendu nakladatelství HOST

logo Asseco Solutions, a.s.
9. července 2015 - čtvrtek / 52 dnů

Náročnou vydavatelskou agendu úspěšného nakladatelství HOST - kvalitní česká próza a poezie, beletrie, detektivky i naučná literatura, pomáhá řídit informační systém HELIOS Orange z produkce Asseco Solutions.

Hoerbiger Žandov využívá pro sledování výroby velkoplošnou vizualizaci

logo Merz s.r.o.
9. července 2015 - čtvrtek / 52 dnů

Společnost Merz dokončila pro Hoerbiger Žandov projekt rozšíření výrobního informačního systému MES Merz o velkoplošnou vizualizaci sledování výroby, která motivuje operátory k vyšší produktivitě.

Vláda nestíhá plán zavedení registru smluv na internetu

logo Nadační fond proti korupci
9. července 2015 - čtvrtek / 52 dnů

Organizace sdružené v platformě Rekonstrukce státu upozorňují, že vláda nestihla svůj plán zavádění internetového registru smluv a pokud nezmění svůj harmonogram, odkládá zákon fakticky až na vládu příští.