share itpoint.cz

Firemní videokonference s LifeSize Cloud

logo AUDIOPRO s.r.o.
1. prosince 2014 - pondělí / 57 dnů

Lifesize Cloud je cloudová služba umožňující vést jednoduše živá jednání odkudkoli bez nutnosti pořizovat další zařízení. Videokonference LifeSize Cloud šetří náklady, má nejvyšší kvalitu a připojit se lze i z pevné linky.

Jak na vánoční osvětlení zahrady

logo Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
1. prosince 2014 - pondělí / 57 dnů

Venkovním vánočním osvětlením si můžete ozdobit dům a jeho částí, zahradu i prvky, které se na ní nachází. Typická je proto instalace světel na keře, stromy, ale také na zahradní nábytek, balkony, rámy oken, dveře či altány. Fantazii se meze nekladou.

Velký cluster se jmenuje Salomon

logo IT4Innovations
1. prosince 2014 - pondělí / 57 dnů

Ostravský superpočítač - dosud nazývaný Velký cluster, ponese jméno šachty a bankéře - Salomon. Stroj, který dodá renomovaná americká společnost Silicon Graphics International Corp. v první polovině roku 2015, bude patřit mezi 100 nejvýkonnějších superpočítačů na světě.

ERP HELIOS Orange pomáhá řídit firemní procesy ocelářské společnosti Acerostar

logo Asseco Solutions, a.s.
1. prosince 2014 - pondělí / 57 dnů

Informační systém HELIOS Orange pomáhá od letošního listopadu zaměstnancům i managementu v každodenní práci. Acerostar patří mezi nejvýznamnější dodavatele nástrojových a rychlořezných ocelí v České republice i v zahraničí.

Základní registry veřejné správy s dalším napojením ČTÚ

logo Český telekomunikační úřad
1. prosince 2014 - pondělí / 57 dnů

Český telekomunikační úřad pokračuje v realizaci projektu Napojení needitačních agendových informačních systémů ČTÚ na Informační systém základních registrů. Hlavním cílem je snížení administrativní zátěže pro občany a podnikatele.

ICT UNIE vítá vznik Rady vlády pro informační společnost

logo ICT UNIE o.s.
28. listopadu 2014 - pátek / 60 dnů

Podle ICT UNIE je zřízení Rady vlády pro informační společnost pozitivním krokem. V zájmu úspěšného fungování tohoto poradního a koordinačního orgánu, o jehož vzniku rozhodla vláda na svém jednání 24. 11. 2014, bude zapojení širokého spektra odborníků z oblasti ICT.

Datové rozvaděče REC pro malá, střední i rozsáhlá datová centra

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
28. listopadu 2014 - pátek / 60 dnů

Eaton Elektrotechnika uvádí na trh nové datové rozvaděče řady REC ve velikostech 42U a 47U. Je to dalším produkt v rámci platformy Intelligent Power Pod, která významně pomáhá zřizovat a udržovat IT infrastrukturu.

Inovace CompuGroup Medical oceněny v prestižní soutěži Best Innovator

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
27. listopadu 2014 - čtvrtek / 61 dnů

Společnost CompuGroup Medical ČR je v pětici nejlepších firem prestižní soutěže letošného ročníku Best Innovator, která hodnotí efektivnost a udržitelnost řízení inovací ve společnostech. CGM jediná z IT firem, která se umístila tak vysoko.

Skvělé hodnocení Barracuda Web Application Firewall v testech NSS Labs

logo Gesto Communications s.r.o.
27. listopadu 2014 - čtvrtek / 61 dnů

V NSS Labs byl testován produkt Barracuda Web Application Firewall 960, který je určen k ochraně webových serverů a aplikací. V průběhu testů dokázalo zařízení zablokovat 99,97% všech útoků a současně prokázalo velmi vysoký stupeň spolehlivosti a stability.

Acer Chromebook přichází na český trh

logo Google Czech Republic, s.r.o.
27. listopadu 2014 - čtvrtek / 61 dnů

Společnost Acer ve spolupráci s Googlem jako první oficiálně uvádí na český trh Chromebooky. Jde o nový typ počítače, který v sobě skloubí rychlost, bezpečnost a pohodlí automatické synchronizace operačního systému Chrome OS. K dispozici je i s dotykovou obrazovkou.

Mall.cz má hlavní cenu za nejlepší EDI projekt roku 2014 s řešením od CCV

logo CCV, s.r.o.
26. listopadu 2014 - středa / 62 dnů

Udělení hlavní ceny pro Mall.cz potvrzuje nový trend, kdy se EDI komunikace stále častěji prosazuje mimo své tradiční obory, kde mezi dodavateli nebyla míra připravenosti na EDI komunikaci dosud tak vysoká.