share itpoint.cz

ROI analýza firemních procesů

logo Saul IS spol. s r.o.
26.srpna 2015 - středa / 40 dnů

Využijte dlouholetých zkušeností našich konzultantů v oblasti řízení procesů a prověřte firemní efektivitu. Základní ROI analýza pro obchodní, výrobní, distribuční, účetní i logistické společnosti rozhodně nezatíží váš rozpočet.

Pokročilé technologie pro nejudržitelnější kancelářskou budovu The Edge

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
26.srpna 2015 - středa / 40 dnů

Kancelářská budova The Edge v amsterdamské obchodní čtvrti Zuidas oslňuje nejen architektonickým řešením, ale skrývá i integrovaná řešení správy budov, komplexní řadu nejmodernějších technologií a energeticky efektivních systémů od Schneider Electric.

Koncoví uživatelé jsou stále častěji cílem kybernetických zločinců

logo Dimension Data Czech Republic a.s.
26.srpna 2015 - středa / 40 dnů

Zaměstnanci si stále více zvykají na přístup k firemním datům v reálném čase a v důsledku toho se stávají cílem kyberzločinců. Ve skutečnosti se tak stávají vstupními dveřmi, kterými útočník proniká do společnosti.

Komunikace lékař - pacient online

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
25.srpna 2015 - úterý / 41 dnů

Online služby softwarové společnosti CompuGroup Medical již ke komunikaci se svým lékařem využívá přes 20000 pacientů. Dlouhodobě nejvíce využívanou službou je elektronické objednání.

Domovní plastové rozvodnice KLV v multimediálním provedení

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
25.srpna 2015 - úterý / 41 dnů

Eaton Elektrotechnika představuje inovované plastové rozvodnice KLV s řadou originálních vylepšení - větší flexibilita, jednoduchost instalace i montáže s možností zapojení různých komunikačních zařízení.

Otevřená data ČTÚ interaktivní mapy využití rádiového spektra

logo Český telekomunikační úřad
25.srpna 2015 - úterý / 41 dnů

Český telekomunikační úřad uvolnil zdrojová data interaktivní mapy využití rádiového spektra. Podklady ve formátu otevřených dat mohou zájemci využít k tvorbě vlastních zajímavých aplikací.

Cestujte online s videokonferencí

logo JOYCE ČR, s.r.o.
24.srpna 2015 - pondělí / 42 dnů

S novou videokonferencí Yealink nemusíte zdlouhavě cestovat za vašimi kolegy na jiných pobočkách či centrále společnosti. Full HD obraz a prostorový zvuk přenese kolegy k Vám.

Sophos Partner Roadshow 2015 v Praze

logo Sophos
24.srpna 2015 - pondělí / 42 dnů

Společnost Sophos zavítá se svou roadshow 3.9. 2015 do Prahy. Představí zde nejnovější technologické a obchodní trendy a poskytne prodejním partnerům nejnovější technologické i obchodní informace.

Nová verze platformy Red Hat Enterprise Linux 6

logo Red Hat Czech s.r.o.
24.srpna 2015 - pondělí / 42 dnů

Red Hat Enterprise Linux 6.7 přináší nové bezpečnostní vlastnosti s podporou společných provozních analýz a stávajícím prostředím otevírá cestu k infrastruktuře pro aplikace založené na kontejnerech.

Výměna obchodních dokladů EDI s certifikací ISO 27001

logo CCV, s.r.o.
21.srpna 2015 - pátek / 45 dnů

Společnost CCV Informační systémy se svým clearingovým centrem ORION EDI získala nově certifikaci ISO 27001 na systém managementu informací a je jediným tuzemským EDI poskytovatelem s touto garancí.

Bezdrátová sluchátka Polk Hinge Wireless

logo AUDIOPRO s.r.o.
21.srpna 2015 - pátek / 45 dnů

Stylová bezdrátová sluchátkách Polk Hinge Wireless společnosti Polk Audio přicházejí na český trh. Špičková kvalita zvuku je doplněna o řadu chytrých vychytávek, kvalitní zpracování a originální styl.