share itpoint.cz

Cestovní pojištění jednoduše a rychle přes smartbanking

logo Československá obchodní banka, a. s.
22. ledna 2015 - čtvrtek / 39 dnů

ČSOB a Era svým klientům nabízí možnost sjednat si rychle, jednoduše a pohodlně přes smartbanking cestovní pojištění. Aplikaci si mohou stáhnout do svého chytrého telefonu či tabletu a pojistit se pár hodin před samotnou cestou.

Barracuda Security Suite - integrované řešení komplexní ochrany sítí a aplikací

logo Gesto Communications s.r.o.
21. ledna 2015 - středa / 40 dnů

Snaha nabídnou firmám a organizacím snadno použitelnou komplexní ochranu vedla k vytvoření nového integrovaného řešení v rámci jediné appliance - Barracuda Security Suite, kterou společnost Barracuda Networks představila v závěru roku 2014.

BABEL - firemní platforma pro šifrovanou mobilní komunikaci

logo OKsystem s.r.o.
21. ledna 2015 - středa / 40 dnů

OKsystem v roce 2012 založil divizi pro vývoj mobilních aplikací. Mezi jedno z nejúspěšnějších řešení patří aplikace BABEL Business Edition, která zajišťuje šifrovanou komunikaci a bezpečné uložení odeslaných a přijatých zpráv a přiložených dokumentů na mobilních zařízeních.

Jak omezit riziko vykradení bankovního účtu

logo AEC s.r.o.
21. ledna 2015 - středa / 40 dnů

Pokusy napadnout účty klientů bank prostřednictvím počítačových virů jsou stále častější. Tomáš Strýček - výkonný ředitel společnosti AEC uvádí konkrétní kroky, které by uživatelé bankovních účtů rozhodně neměli dělat a uvádí tipy pro bezpečné internetové bankovnictví.

SMS brána neoGate pomáhá hoteliérům a lyžařským střediskům

logo Neogenia s.r.o.
21. ledna 2015 - středa / 40 dnů

Systém neoGate, využívaný především pro rozesílku marketingových a informačních SMS zpráv, začíná prostřednictvím bezpečnostních SMS pomáhat také s kontrolou rekreantů nebo výletníků na českých horách.

Nespoutaný Excel - seminář pro pokročilé uživatele

logo GOPAS, a.s.
20. ledna 2015 - úterý / 41 dnů

Jste pokročilý uživatel Excelu a chcete své dovednosti posunout o další stupeň? Tak právě pro Vás je připraven jedinečný seminář Nespoutaný Excel, který je určen všem databázovým, BI specialistům, datovým analytikům a všem, kteří se chtějí v Excelu zdokonalit.

ČTÚ bilancuje rok 2014 v telekomunikacích a poštovních službách

logo Český telekomunikační úřad
20. ledna 2015 - úterý / 41 dnů

Český telekomunikační úřad v roce 2014 vydal kmitočtové příděly a spustil přehledovou mapu se zkušebním provozem vysílačů LTE v pásmu 800 MHz a rovněž mapu pokrytí všech vysílačů LTE v komerčním provozu.

Informační systém MES Merz řídí výrobní procesy v EPCE

logo Merz s.r.o.
19. ledna 2015 - pondělí / 42 dnů

Společnost EPCE se na základě kladných zkušeností s přenosným řešením MTrack OEE společnosti Merz rozhodla pro rozšíření spolupráce v oblasti výrobního informačního systému MES Merz.

Nová verze Skype 5.9 pro uživatele iPhone

logo Skype Czech Republic s.r.o.
19. ledna 2015 - pondělí / 42 dnů

Skype představuje nejnovější verzi 5.9 pro uživatele iPhone. Ta přináší možnost rychlejšího vyhledávání kontaktů ze seznamu a nový chat picker, který umožňuje rychleji a jednodušeji začít novou konverzaci.

Informační systémy pro živnostníky, malé i velké společnosti

logo Saul IS spol. s r.o.
16. ledna 2015 - pátek / 45 dnů

Potřebujete podnikový informační systém? Z dlouholetých zkušeností víme, že prvním krokem k jeho výběru je uvědomit si, pro jakou skupinu dané řešení hledáte - živnostník, malá nebo velká firma. Pomůžeme s výběrem toho optimálního řešení - přesvědčte se v našich referencích!

MobileIron v distribuci Veracomp

logo Veracomp s.r.o.
16. ledna 2015 - pátek / 45 dnů

Veracomp uzavřel exkluzivní distribuční smlouvu se společností MobileIron - lídrem v oblasti EMM - Enterprise Mobility Management. Platforma MobileIron poskytuje uživatelům možnost výběru zařízení, soukromí a nativní uživatelské zkušenosti.