share itpoint.cz

Zástupci ICT průmyslu žádají premiéra o pomoc při řešení kompetenčního sporu mezi MV a MF

logo ICT UNIE o.s.
22.října 2015 - čtvrtek / 37 dnů

Otevřený dopis zástupců ICT průmyslu premiéru Bohuslavu Sobotkovi. Vláda totiž dlouhodobě nekomunikuje s odvětvím tak, aby došlo k rozvoji NGA sítí v souladu s pravidly veřejné podpory a pravidly Evropské komise.

Nelegální software v Česku podle analýzy AuditPro a truconneXion

logo truconneXion a.s.
22.října 2015 - čtvrtek / 37 dnů

Praha představuje dlouhodobého tahouna v potírání nelegálního softwaru. Nejvíce nelegálního softwaru se vyskytuje v Ústeckém, Moravskoslezském a Karlovarském kraji.

Polycom VVX Business Media Phone s integrací pro Microsoft Lync a Office 365

logo Gesto Communications s.r.o.
22.října 2015 - čtvrtek / 37 dnů

Řada produktů Polycom VVX Business Media Phone bude jako první podporovat cloudové hlasové služby dostupné v rámci Microsoft Office 365 v rámci řešení Skype for Business/Microsoft Lync.

NEWTON Technologies brzy představí inovace v oblasti hlasových technologií

logo NEWTON Technologies, a.s.
21.října 2015 - středa / 38 dnů

Společnost NEWTON Technologies, známá především vývojem technologie automatického převodu hlasu, se po více než sedmiletém působení na tomto trhu chystá uvést revoluční verzi softwaru NEWTON Dictate.

Elektronická komunikace ve zdravotnictví je na vzestupu

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
21.října 2015 - středa / 38 dnů

Pomocí informačního systému MEDICAL NET od CGM stále více zdravotnických organizací zefektivňuje komunikaci se svými zdravotnickými partnery. V České republice je do něj zapojeno již přes 900 uživatelů a neustále přibývají další.

Kancelář v cloudu na konferenci Cloud Computing Conference

logo Exponet s.r.o.
21.října 2015 - středa / 38 dnů

Již 7. ročník Cloud Computing Conference se koná v úterý 10.11. 2015 v Konferenčním centru City - Praha 4. Návštěvníci obdrží materiály k akci, budou mít přístup do výstavní části i na přednášky a workshopy. Registrace na konferenci je zahájena.

Vodafone porušil zákaz agresivních obchodních praktik

logo Český telekomunikační úřad
20.října 2015 - úterý / 39 dnů

Data nad rámec balíčku - automatická aktivace této služby je podle ČTÚ agresivní obchodní praktikou. Úřad za její užití uložil Vodafonu pokutu 1 milion Kč a přikázal do 60 dnů nezákonná ustanovení ze všech svých smluv odstranit. Rozhodnutí nabylo právní moci dne 23.9. 2015.

WiFi Free na další vlaková nádraží

logo ČD - Telematika a.s.
20.října 2015 - úterý / 39 dnů

Letos v srpnu se ke službě WiFi Free zaregistroval stotisící uživatel, aktuální počet registrovaných uživatelů přesahuje již 110000. ČD - Telematika plánuje v roce 2016 rozšiřování této služby i na další nádraží a dopravní uzly.

Nová generace lékařských přístrojů v živém 3D přenosu

logo CESNET z. s. p. o.
20.října 2015 - úterý / 39 dnů

Na urologické konferenci se v živém 3D přenosu představí nová generace lékařských přístrojů. Akce proběhne ve dnech 21. - 23.10. 2015 v Olomouci a CESNET zajistí přenosy ve Full HD či 4K rozlišení, a to i ve 3D provedení.

Kvalitní přenosný audio systém Camden Square

logo AUDIOPRO s.r.o.
19.října 2015 - pondělí / 40 dnů

Polk Audio Camden Square dokáže pomocí technologie Bluetooth a šesti reproduktorů přehrávat hudbu z telefonu nebo tabletu ve špičkové kvalitě a skvělými dynamickými basy. Lehká čtvercová ozvučnice se zaoblenými rohy je kompaktní a snadno přenosná.

Vítězové soutěže IT projekt roku představili své projekty

logo Česká asociace manažerů úseků informačních technol
19.října 2015 - pondělí / 40 dnů

Ve čtvrtek 15.10. 2015 v budově Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR byly pod záštitou místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška prezentovány vítězné projekty 12. ročníku soutěže IT projekt roku.