share itpoint.cz

Unikátní bezdrátová technologie pro internet věcí

logo České Radiokomunikace a.s.
28. května 2015 - čtvrtek / 36 dnů

Nová technologie Českých radiokomunikací pro IoT spočívá ve využití speciálního datového protokolu, který umožňuje efektivní a bezpečnou obousměrnou komunikaci čidel a senzorů pro nejrůznější použití.

Koordinace plánů urgentní péče se službou Coordinate My Care

logo InterSystems B.V., organizační složka
27. května 2015 - středa / 37 dnů

Společnost InterSystems byla vybrána jako dodavatel inovativního softwaru pro koordinaci urgentní péče pro systém Coordinate My Care. Služba je plně integrována s poradenskou zdravotnickou telefonní linkou NHS 111.

IT projekt CRAB stále ještě bez auditu

logo Kverulant.org, o.p.s.
27. května 2015 - středa / 37 dnů

Po půl roce od zadání na hospodárnost projektu CRAB je audit zatím ve fázi kompletace auditní zprávy, následně bude probíhat kontradiktorní řízení. Proč to Ministerstvu financi tak dlouho trvá?

Procesní versus funkční řízení podniku

logo BM Servis s.r.o.
26. května 2015 - úterý / 38 dnů

Zásadním rozdílem mezi procesním a funkčním řízením je stanovení jednotky řízení, k níž se vztahuje odpovědnost, rozpočet a data. V procesím řízení je touto jednotkou proces, ve funkčním řízení je to organizační úvar.

Bezpečnostní modul ERP RIS

logo Saul IS spol. s r.o.
26. května 2015 - úterý / 38 dnů

Security modul ERP RIS je bezpečnostní balíček, který mimo jiné zajišťuje logování přístupu uživatelů k databázi systému na úrovni pracovní stanice uživatele. Logování je volitelné - do logovacích souborů nebo Event Logu.

Vyzkoušejte Skype Translator Preview

logo Skype Czech Republic s.r.o.
26. května 2015 - úterý / 38 dnů

Překlad hovorů v reálném čase se Skype Translator Preview je momentálně k dispozici ve čtyřech jazycích - angličtině, španělštině, italštině a mandarinštině. Pro chatování je na výběr z 50 jazyků - včetně češtiny.

Nové datové centrum pro Ústav organické chemie a biochemie AV ČR

logo Schneider Electric CZ, s.r.o.
25. května 2015 - pondělí / 39 dnů

Společnost Schneider Electric dodala pro ÚOCHB nové datové centrum. Systém v nejvyšším technologickém standardu slouží vědeckým skupinám v rámci jejich výzkumu, především pak při provádění složitých matematických výpočtů.

PT-RQ13K - nejlehčí laserový 4K projektor

logo Panasonic Marketing Europe GmbH - org. složka
25. května 2015 - pondělí / 39 dnů

Panasonic představil nový laserový projektor PT-RQ13K s rozlišením 4K. Použitá technologie zečtyřnásobení pixelů přináší mimořádně detailně vykreslenou kvalitu obrazu s rozlišením 4K.

SPIR a NIX.CZ navrhují volbu Jiřího Peterky do Rady ČTÚ

logo Sdružení pro internetový rozvoj
22. května 2015 - pátek / 42 dnů

Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) oslovilo předsedu vlády Bohuslava Sobotku otevřeným dopisem, ve kterém vyjadřuje podporu Jiřímu Peterkovi na uvolněné místo do Rady ČTÚ.

Odborné kurzy Microsoft Dynamics NAV 2009

logo WEBCOM a.s.
22. května 2015 - pátek / 42 dnů

WEBCOM pořádá během června v Brně a Praze sérii odborných kurzů zaměřených na problematiku Microsoft Dynamics NAV 2009. Garantujeme kvalitu svých služeb v souladu se standardy systému Business Events Welcome.

SkyIdentity - unikátní cloud IdM řešení pro identity management

logo AMI Praha a.s.
22. května 2015 - pátek / 42 dnů

SkyIdentity cloud IdM - nové řešení AMI Praha, je nástroj na řízení uživatelů, jejich oprávnění a rolí (identity manager - IdM), který je kompletně poskytován jako služba na cloudové platformě Microsoft Azure.

LAST MINUTE - LETNÍ - ZÁJEZDY