Hosting bez závazku

logo COOLHOUSING s.r.o.
3. července 2014 - čtvrtek / 59 dnů

Smlouvám na dobu určitou jsme dali dovolenou. Celé letní prázdniny získáte u Coolhousingu stejná zvýhodnění, jaká se dosud pojila jen s dvouletými závazky. Při měsíční platbě tak pořídíte serverhousing už za senzačních 555 korun měsíčně.

Nové funkce v Registru vinic

logo CCV, s.r.o.
3. července 2014 - čtvrtek / 59 dnů

Ministerstvo zemědělství rozšířilo Registr vinic o nové funkce pro správu a vydávání rozhodnutí u vín originální certifikace (VOC). Vinaři, kteří jsou členy jednoho z pěti sdružení/spolků VOC, tak nyní mohou prostřednictvím Registru vinic jednoduše elektronicky žádat o zatřídění VOC.

Monitoring chronického onemocnění ledvin pro UK Renal Registry zajišťuje HealthShare

logo InterSystems B.V., organizační složka
2. července 2014 - středa / 60 dnů

Nefrologický registr ve Velké Británii - UK Renal Registry, si vybral jako svou celostátní platformu pro zdravotnickou informatiku InterSystems HealthShare. Implementace softwaru zprostředkuje aktuální informace o fungování nefrologických oddělení a povede ke zlepšení péče o pacienty.

Digitalizované sbírky umění online na Google Art Projek

logo Google Czech Republic, s.r.o.
2. července 2014 - středa / 60 dnů

Google Art Projekt - součást Kulturního institutu Google, se po Museu Kampa a Národní Galerii v Praze rozšířil o sbírky dalších významných českých a moravských muzeí, galerií a institucí.

Roman Kopecký na výročním setkání skupiny Oracle

logo ALGOTECH, s.r.o.
2. července 2014 - středa / 60 dnů

V polském Krakově proběhlo 24.6. 2014 výroční setkání skupiny Oracle Partner Advisory Board v regionu ECEMEA, kterého se zúčastnil také zástupce společnosti Algotech - Roman Kopecký, Business Development Director.

Bezkontaktní platební nálepky ČSOB

logo Československá obchodní banka, a. s.
2. července 2014 - středa / 60 dnů

Bezkontaktní nálepky ČSOB představují novou alternativní formu placení, díky níž může klient platit i jakékoliv částky bez nutnosti nosit s sebou kabelku, peněženku nebo samotnou platební kartu.

Hlasová asistentka Cortana ve Skype 2.19

logo Skype Czech Republic s.r.o.
1. července 2014 - úterý / 61 dnů

Nová verze Skype 2.19 podporuje aplikaci Cortana - inteligentní osobní asistentku, která je již nyní integrální součástí Windows Phone 8.1. Video nebo hlasové hovory tak můžete s novou verzí Skype spustit pouhým hlasovým příkazem, který Cortana vykoná.

Docházkový systém pro ERP PREMIER

logo PREMIER system, a.s.
30. června 2014 - pondělí / 62 dnů

Nové řešení docházkového systému, které bude plně integrováno v ERP PREMIER a provázáno se všemi jeho moduly, se může pyšnit stejnou komplexností a možnostmi, jaké nabízejí výrobci specializovaných docházkových systémů.

Vodafone Smart 4 Power - nejdostupnější chytrý telefon s podporou LTE

logo Vodafone Czech Republic a.s.
30. června 2014 - pondělí / 62 dnů

Vodafone Smart 4 Power, který přijde do prodeje v polovině července 2014, si vyslouží titul nejdostupnějšího SmartPhonu s podporou LTE v nabídce Vodafonu. Mimo jiné nabídne také velký displej, slušnou operační paměť a dlouhou výdrž baterie.

Kurzy Akademie CZ.NIC pro II. pololetí 2014

logo CZ.NIC
30. června 2014 - pondělí / 62 dnů

Vzdělávací centrum CZ.NIC přináší na období září - prosinec 2014 témata určená jak IT odborníkům, tak i kurzy pro zaměstnance veřejné správy, studenty, učitele i laickou veřejnost se zájmem o moderní technologie.

Filmové hity i klasika na Google Play

logo Google Czech Republic, s.r.o.
30. června 2014 - pondělí / 62 dnů

Google v rámci multimediální online platformy Google Play zpřístupňuje uživatelům v Čechách další službu - zapůjčení a nákup filmů z desítky tisíc titulů od největších hollywoodských studií až po klasické filmy. Služba je dostupná přes SmartPhone, tablet i počítač.