Nové posily v řadách DNS

logo DNS a.s.
18. srpna 2014 - pondělí / 44 dnů

V červenci posílili řady divize Dell v DNS Lukáš Bartakovič, který nastoupil na pozici ConfigDesk Specialist a Veronika Houšková, která nastoupila na pozici Credit Controller finančního týmu společnosti.

Pozitivní listy pomáhají lékařům a šetří finance VZP

logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
15. srpna 2014 - pátek / 47 dnů

Projekt Pozitivních listů VZP, který loni ušetřil skoro půl miliardy Kč z prostředků veřejného zdravotního pojištění, využívá softwarovou aplikaci od společnosti CompuGroup Medical ČR. Pro rok 2014 VZP předpokládá úsporu až 950 milionů korun!

CCV Informační systémy výrazně zvyšuje dynamiku svého růstu

logo CCV, s.r.o.
15. srpna 2014 - pátek / 47 dnů

Společnost CCV Informační systémy má za sebou nejúspěšnější fiskální rok své více než dvacetileté historie. Za skončené období fiskálního roku 2013 totiž dosáhla konsolidovaného obratu 101,2 milionu Kč, což představuje meziroční nárůst o více než 35 milionů korun.

Certifikace redakčního systému Drupal pro Jana Polzera z GOPASu

logo GOPAS, a.s.
15. srpna 2014 - pátek / 47 dnů

Lektor Gopasu Jan Polzer získal jako první v ČR oficiální certifikaci redakčního systému Drupal. GOPAS tak vedle širokého portfolia kvalitních kurzů a školení disponuje také špičkovým lektorským sborem.

Životní cyklus e-dokumentu v informačních systémech

logo Exponet s.r.o.
15. srpna 2014 - pátek / 47 dnů

Exponet zve na odborný seminář k problematice životního cyklu e-dokumentů. Akce se koná 9.9. 2014 v Konferenčním centru City - Praha 4, Na Strži 65/1702 a je určena pro vedoucí pracovníky v soukromém sektoru a ve státní správě a samosprávě, analytiky a programátory.

Potenciál informačních SMS stále stoupá

logo Neogenia s.r.o.
14. srpna 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Podle údajů největší české SMS brány neoGate výrazně stoupá počet subjektů, které využívají SMS zprávy v rámci krizové komunikace nebo jako kanál pro interní komunikaci a řízení procesů.

HELIOS Orange pro tři zajímavé obory

logo Asseco Solutions, a.s.
14. srpna 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Tři další zajímavé zákazníky má od jara 2014 IS pro střední firmy HELIOS Orange z produkce Asseco Solutions. Každá z nich je ze zcela jiného oboru, ale jedno mají společné - úspěšné podnikání a růst, které si vyžádaly pořízení komplexního, kvalitního podnikového informačního systému.

Odpínače Eaton P1 a P3 s prodlužovací hřídelí

logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.
14. srpna 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Odpínače P1 a P3 v provedení s krytím IP65 od Eaton Elektrotechnika jsou nově k dispozici ve variantě s kovovými prodlužovacími hřídelemi pro snadnou montáž do elektrických rozváděčů s hloubkou až 600 mm.

Miliardové měsíční platby klientů ČSOB a Era SmartBankingu

logo Československá obchodní banka, a. s.
14. srpna 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Uživatelé ČSOB a Era SmartBankingu v posledních šesti po sobě jdoucích měsících zaplatili pravidelně přes miliardu korun. K nejoblíbenějším funkcím klientů patří sledování pohybů na bankovních účtech, kontrola zůstatků nebo realizace jednorázových plateb.

E LINKX je členem ICT UNIE

logo ICT UNIE o.s.
14. srpna 2014 - čtvrtek / 48 dnů

Členskou základnu ICT UNIE, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, rozšířila k 1.8. 2014 společnost E LINKX, která je součástí skupiny eD’ system Group.

Software jako služba šetří náklady na IT a zvyšuje uživatelský komfort

logo WEBCOM a.s.
13. srpna 2014 - středa / 49 dnů

Trendem dneška je maximálně efektivní činnost s nízkými provozními náklady - to platí i v oblasti IT. Software jako služba včetně provozu ostatní infrastruktury v hostingu významným způsobem šetří náklady společnosti na provoz IT a přináší vysoký uživatelský komfort.