logo ABRA Software a.s.

ABRA Gen - ideální ERP systém pro střední a velké firmy

Společnost ABRA Software spojila informační systémy ABRA G3 a ABRA G4 do nového produktu ABRA Gen, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem.

"Provedli jsme významný krok ve vývoji našeho softwaru. Informační systémy ABRA G3 a ABRA G4 jsme spojili do jednoho produktu s názvem ABRA Gen. Ten již v základu obsahuje důležité nástroje moderního ERP systému pro zvýšení produktivity práce. Uživatelé ABRA G4 s přechodem na ABRA Gen mají automaticky k dispozici rozhraní API. Všichni stávající zákazníci pak v rámci novinky získají bez dalších poplatků nástroje Automatizační server, Webové služby a agendy Schvalování dokladů a E-maily a interní vzkazy. Připravili jsme tak pro naše zákazníky benefity v celkové hodnotě až 100000 Kč," komentuje změny Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software.

Součástí ERP ABRA Gen je nové programátorské rozhraní API a došlo i ke změně licencování, která potěší firmy, které doposud váhaly s nasazením některých modulů. Nově totiž uživatelé ABRA získají některé moduly z oblasti automatizace firemních procesů zdarma. Jde například o moduly Automatizační server nebo Schvalování dokladů obsahující nástroje, které vedou k velké úspoře lidské práce.

Programátorské rozhraní API v systému ABRA Gen jej umožňuje integrovat s jinými aplikacemi, které spolu mohou vzájemně komunikovat a to zcela bez nutnosti lidské práce. Manažeři ocení také nové funkce nástroje ABRA Business Intelligence, který se v budoucnu stane součástí ABRA Gen.

Jde o grafické výstupy reagující na změnu dat v reálném čase a dostupné v prakticky každé agendě informačního systému, navíc s možností propojení s dalšími zdroji dat. Lze zpracovat informace z různých interních systémů včetně excelovských tabulek a Google dokumentů.

Hlavní přednosti ABRA Gen:

Další články k tématům - administrativa - agenda - automatizace - CRM - ERP - Excel - Google - legislativa - server - servis - zdarma - Jaroslav Řasa

Článek ABRA Software a.s. ze dne 18. listopadu 2016 - pátek

Další články od ABRA Software a.s.