logo Abra Software a.s.

ABRA iGATE uspěl v soutěži IT produkt roku 2012

ABRA iGATE se stal IT produktem roku 2012 v letošním ročníku soutěže, který vyhlašuje redakce časopisu Computerworld. iGATE se stal finalistou v kategorii Podnikový software, ve které získal ocenění IT produkt ROKU 2012.

ABRA iGATE je plně definovatelný manažerský portál, který zpřístupňuje manažerům data o fungování firmy. Je to nástroj pro podporu obchodního a manažerského rozhodování, který je dostupný kdykoliv a odkudkoliv, kde je k dispozici internet.

Prezentuje výsledky firem, jednotlivých oddělení či samotných pracovníků, zobrazuje grafy, tabulky či ukazatele KPI ze všech údajů, které jsou podstatné pro konkrétní typ podnikání. Integruje data získaná z mnoha databází či různých informačních systémů, z prostých souborů či z internetu.

ABRA iGATE zpřístupňuje manažerům data o fungování firmy, je branou k zobrazení dat uložených v informačním systému.

Hlavní funkce a vlastnosti iGATE:

Soutež IT produkt roku každoročně vyhlašuje redakce časopisu Computerworld. Jejím cílem je vyzdvihnout produkty s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak i o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba i o výjimečně příznivou cenu.

Další články k tématům - databáze - ERP - iGATE - IS - soutěž

Článek Abra Software a.s. ze dne 10. prosince 2012 - pondělí

Další články od Abra Software a.s.