logo ABRA Software a.s.

Komplexní ERP systém v aplikaci pro SmartWatch

Data z ERP systému ABRA G4 v aplikaci pro SmartWatch - máte tak vždy po ruce přehled o firemních datech, notifikace nových událostí s možností schvalování dokumentů a podnikových procesů. To vše v ciferníku chytrých hodinek!

Vývojový tým ABRA Software představil na veletrhu AMPER novou aplikaci pro SmartWatch, která je provázaná s firemním softwarem. K dispozici je zatím pro hodinky a telefony s operačním systémem Android, v řádu měsíců bude dostupná i pro iOs. Hlavním přínosem tohoto řešení je okamžitý přístup k číslům z firemního systému ABRA G4, který se zobrazuje formou grafů s nastavením podle uživatelských preferencí.

"Manažeři tak mají v reálném čase přehled o podstatných věcech, které se dějí ve firmě, i když se nachází mimo kancelář - stačí se jen podívat na hodinky. Podnikové aplikace, cloudové řešení a analýza prostřednictvím nástrojů Business Intelligence patří v oblasti ERP systémů k současným trendům," říká Martin Jirmann, generální ředitel ABRA Software, který s nápadem na aplikaci pro chytré hodinky přišel.

Co všechno aplikace pro SmartWatch umí:

Článek ABRA Software a.s. ze dne 16. března 2016 - středa

Další články od ABRA Software a.s.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink