logo Abra Software a.s.

Konference Fórum INSPIRACE inspirovala podnikatele i studenty

Druhý ročník Fóra INSPIRACE proběhl 10. a 11. října 2013 v nově zrekonstruovaných prostorách Konferenčního centra přímo ve středu Muzea Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Nezisková konference představila platformu pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí.

Řečníci ve svých přednáškách představili svou cestu za podnikatelskými úspěchy. Na inspirativní příběhy navázaly dotazy v panelových diskusích, které mohli klást všichni účastníci konference online prostřednictvím mobilní aplikace speciálně vyvinuté pro tuto příležitost.

Na konferenci letos vystoupily tyto osobnosti českého i světového podnikatelského prostředí:

Všichni návštěvníci konference měli možnost prohlédnout si Škoda auto muzeum a zúčastnit se prohlídky výrobních hal Škoda.

Konference je financovaná pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s. Vhodná je zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem.

Z konference si tito lidé odnesli nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání. Program přednášek a diskuzních panelů byl přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým Fórum INSPIRACE nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostali mezi elitu českého podnikání a měli tak šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců.

Další články k tématům - automatizace - ČEZ - konference - Mladá Boleslav - muzeum - SMB - zaměstnanci

Článek Abra Software a.s. ze dne 15. října 2013 - úterý

Další články od Abra Software a.s.