logo Abra Software a.s.

Podnikatelská konference Fórum INSPIRACE

ABRA Software pořádá druhý ročník neziskové konference Fórum INSPIRACE, jejímž cílem je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli a také podpora studentů. Akce proběhne ve dnech 10. a 11.10. 2013 v muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Konference Fórum INSPIRACE je platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s.

Druhý ročník neziskové konference proběhne 10. a 11.10. 2013 v nově zrekonstruovaných prostorách Konferenčního centra přímo ve středu Muzea Škoda Auto v Mladé Boleslavi. I letos budou přednášet výjimečné osobnosti českého i světového podnikatelského prostředí, které se na konferenci podělí o své metody a know-how, nabídnou řešení a poukáží i na problematické oblasti fungování firem, to vše ve funkčních, prakticky uchopitelných celcích.

Všem účastníkům bude na konferenci položena otázka: Jaká idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za úspěchem výjimečných podnikatelů?

V rámci konference vystoupí:

Program přednášek a diskuzních panelů je přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým Fórum INSPIRACE nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostanou mezi elitu českého podnikání a budou tak mít šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců.

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Z konference si tito lidé odnesou nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání.

Připraven je také doplňkový program včetně prohlídek Škoda auto muzea a výrobních hal Škoda.

Další články k tématům - konference - SMB - Škoda - zaměstnanci

Článek Abra Software a.s. ze dne 17. září 2013 - úterý

Další články od Abra Software a.s.