logo Abra Software a.s.

Fórum INSPIRACE podporuje podnikatelské prostředí i kvalitní vzdělávání

Cílem neziskové konference "Fórum INSPIRACE" je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli a také podpora studentů. Akci pořádá ABRA Software ve dnech 10. a 11. 2013 v muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Konference je vhodná zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Z konference si tito lidé odnesou nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání.

Konference Fórum INSPIRACE je platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s.

Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software, moderátor a "otec myšlenky konference" k pořádání letošní konference řekl: "Stejně jako loni všem řečníkům pokládám zásadní otázku - v čem je vaše tajemství; jaká idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za Vaším úspěchem; podělí se tak s námi o své zkušenosti, které budou inspirací pro každý byznys."

Na konferenci bez nároku na honorář vystoupí i letos celá řada špičkových manažerů a podnikatelů, často se světovými úspěchy. O své zkušenosti a pohled na ženy v byznysu se podělí například Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny, o slušnosti v podnikání bude mluvit zakladatel M. C. TRITON Luděk Pfeifer, o prevenci rizik pak pohovoří Jiří Týc z ČEZ Energoservis, divize Temelín, o dlouhé náročné cestě za úspěchem v Africe pohovoří Josef Novák, ředitel společnosti VEBA textilní závody.

Program přednášek a diskuzních panelů je přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým Fórum INSPIRACE nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostanou mezi elitu českého podnikání a budou tak mít šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců.

ABRA Software se dlouhodobě profiluje jako podporovatel podnikatelského prostředí a kvalitního vzdělávání. Patří mezi zakladatele soutěže o nejlepší diplomovou práci "Diplomová práce roku", aktivně se podílí na projektu "Můžeš", který podněcuje podnikatelské myšlení u studentů a podporuje různé konference a projekty bojující za zlepšení kvality vzdělávání a podnikání v České republice a na Slovensku.

Další články k tématům - konference - SMB - soutež - vzdelávání - Jaroslav Řasa

Článek Abra Software a.s. ze dne 22. května 2013 - středa

Další články od Abra Software a.s.