logo Abra Software a.s.

KOŘAN NÁBYTEK sleduje výrobní procesy v ERP ABRA G3

Plzeňská společnost KOŘAN NÁBYTEK pro evidenci svých zakázek využívá informační systém ABRA G3. Zavedením nového IS společnost vyřešila sledování jednotlivých kroků procesu zakázky, což vyžadoval zavedený systém jakosti ISO 9001.

Evidence procesů v ERP ABRA G3 nyní probíhá zejména v modulech CRM a Projektové řízení, využívány jsou také automatické úlohy integrované v systému ABRA G3 a elektronické ukládání dokladů výrobních zakázek do agendy Dokumentů.

Rodinná firma byla založena v roce 1990 a při rychlém vývoji prošla zásadní transformací. Předmětem činnosti ryze české firmy je výroba kancelářského, kuchyňského a bytového nábytku a kompletní vybavování interiérů. Výrobky firmy prodávají renomovaní prodejci v České i Slovenské republice.

Veškerý sortiment firmy KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. je certifikován z hlediska hygienické nezávadnosti a mechanické odolnosti Zkušebním ústavem lehkého průmyslu, s.p. v Českých Budějovicích. V roce 2004 společnost zavedla Systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a byla jí propůjčena ochranná známka Ekologicky šetrný výrobek. V roce 2005 zavedla Systém environmentálního managementu, který odpovídá ČSN EN ISO 14001:2005.

Další články k tématům - CRM - ČSN - ERP - G3 - IS - ISO - KOŘAN NÁBYTEK - výrobní

Článek Abra Software a.s. ze dne 25. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od Abra Software a.s.