share itpoint.cz

Accenture Cloud Platform rozšiřuje možnosti webových služeb pro Amazon

Accenture oznamuje expanzi Accenture AWS Business Group, jejímž výsledkem je rozšíření možností její aplikace, která je jedničkou v odvětví, optimalizovanou pro cloud webových služeb společnosti Amazon (AWS).

Od spuštění v minulém roce vyškolila AWS Business Group 2000 technologů společnosti Accenture, získala 500 certifikací AWS a pomohla klientům jako jsou Avalon, Hess Corporation, Mediaset nebo Talen Energy migrovat do cloudu, urychlit inovace a zvýšit flexibilitu díky využití provozních modelů na bázi služeb.

Společnost Accenture je už čtvrtým rokem prémiovým konzultačním partnerem v partnerské síti AWS po celém světě. Dnes má osm předních AWS kompetencí a byla uznána AWS partnerem řízených služeb. Kromě stávajících kompetencí - Migrace, Mobilita, Big data, Vláda aj. - přibyly Finanční služby a IoT (internet věcí).

AWS Business Group společnosti Accenture se v rámci cílů pro příští rok zaměří na rozšíření nabídky o služby pro transformaci aplikací i bezpečnost.

Rozvoj dalších služeb:

  • Transformační služby optimalizované pro AWS - rozšířená sada služeb pro pomoc klientům s rychlým, ekonomickým a bezpečným přesunem stávajících a rozvojem nových aplikací v AWS.
  • Služby analýzy a big data podporované AWS -  Accenture Insights Platform certifikovala společnost Hitrust, a byla rozšířena pro integraci s možnostmi systému AWS v oblasti analýzy a dat, pro lepší správu informací pro zákazníky v silně regulovaných odvětvích.
  • IoT řešení integrovaná s AWS - integruje rozsáhlou znalost internetu věcí pro jednotlivá odvětví, kterou disponuje společnost Accenture, s infrastrukturou AWS cloudu a obchodními službami, které jsou zaměřené na pomoc klientům při získávání hlubších provozních informací a zajišťování efektivity.

Dále, ve snaze ještě podpořit urychlené přijetí AWS ve firmách, integrovala společnost Accenture rozšířené možnosti správy AWS cloudu do Accenture Cloud Platform (ACP), otevřeného a rozšiřitelného řešení pro správu firemního cloudu.

Nové schopnosti AWS cloudové platformy zahrnují:

  • Nákladová politika, rozpočty a kvóty pro celé AWS - nová funkce správy nákladů funguje ve všech regionech a datových střediscích AWS.
  • Nativní podpora pro AWS CloudFormation - podpůrné projekty a správa projektů, která zahrnuje služby AWS PaaS umožňující správu napříč několika datovými středisky, tagování a verze umožňující revoluční přizpůsobování sady aplikací.
  • Centralizovaná správa tagů - dostupná všem uživatelům a poskytovatelům cloudu, umožňuje zákazníkům zobrazovat a hledat chybějící tagy a racionalizovat je napříč datovými středisky a cloudovými platformami.

Další společnou aktivitou Accenture a AWS je například srovnávání různých odvětví s cílem identifikovat odlišnosti při migraci do cloudu a najít nejlepší řešení pro urychlení tohoto procesu.

To zahrnuje vydání Průzkumu o migraci do cloudu společně s IDG, který oslovil 500 výkonných manažerů velkých firem po celém světě.

Článek Accenture Central Europe ze dne 27. ledna 2017 - pátek, čteno 438x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Accenture Central Europe

Jak na vyrovnání platové nerovnosti mezi...

Rozvoj technologií bude hnacím motorem t...

Accenture Cloud Platform rozšiřuje možno...

Digitální věk vyžaduje zahájení revoluce...

Kybernetická bezpečnost z pohledu bezpeč...

Technologie umělé inteligence zkvalitní ...

V digitální ekonomice se investice do za...

Amélia pomáhá firmám v zavádění umělé in...

Inteligentní automatická platforma Accen...

Prohlédněte si před nákupem svůj nový vů...

Nábor specialistů na SAP technologie v Č...

Investice do zaměstnanců v éře digitální...

Nové analytické aplikace Accenture

Mobilní aplikace jsou nezbytné pro růst ...

Konference CIO AGENDA 2015 s podporou Ac...

Klíčová role telekomunikačních operátorů...

Aktuální globální trendy podnikání zítřk...