logo AC Jobs, s.r.o.

AC Jobs, s.r.o.

AC JOBS je největší česká personální agentura v oblasti Recruitmentu. Na trhu působí již od roku 2002, síť poboček má po celé ČR. AC JOBS zajišťuje komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, poradenství v otázkách náboru a hodnocení nových či stávajících zaměstnanců. Mezi její oborově orientované divize, které se specializují na vyhledávání odborníků a obsazování jejich pracovních pozic, patří Engineering (strojírenství, stavebnictví, technické obory), ICT (počítače a informační technologie), Sales & Logistics (obchod a logistika), Finance (ekonomika a bankovnictví), Healthcare & Chemistry (farmacie/zdravotnictví) a Electro & Energo (elektro a energie).

AC Jobs, s.r.o. ročně pomůže najít zaměstnání více než 2600 lidem. Nabídku ověřených pracovních pozic naleznou uchazeči na webovém portálu acjobs.cz a také na itprace.cz, který se zaměřuje na oblast informačních technologií. Zájemce zde každý den osloví více než 1400 pracovních nabídek, které jsou denně aktualizovány.

AC JOBS získalo řadu ocenění - patří mezi 100 nejlepších českých firem, majitelka společnosti Olga Hyklová obdržela Ocenění českých podnikatelek a zařadila se tím mezi nejúspěšnější podnikatelky v ČR, agentura se stala vítězem soutěže Odpovědná firma 2015 a získala ocenění Stejná šance - Zaměstnavatel 2014.

Aktuální články od AC Jobs, s.r.o.

HackerFest 2018 - největší IT Security událost v ČR