logo ACREA CR, spol. s r.o.

ACREA CR je Advanced Business Partnerem IBM

Společnost ACREA CR se stala Advanced Business Partnerem IBM a prokazuje tak schopnost plnění náročných požadavků IBM na znalosti a know-how statistických a dataminingových postupů a úloh aplikovaných pomocí softwaru IBM SPSS.

ACREA CR současně získala i ocenění IBM Business Partner Award za mimořádný přínos a výkon v oblasti business analytics partnerů IBM v roce 2011.

Označení Advanced Business Partner představuje jeden z pokročilých stupňů partnerství se společností IBM. Tyto stupně obecně vyjadřují, do jaké míry hodnocená firma sdílí hlavní myšlenku IBM o přínosu chytřejších technologických a inovativních řešení do světa businessu.

"Pro rok 2012 jsme si stanovili několik cílů, které spojuje vize stát se po odborné stránce špičkou v oboru zpracování a analýzy dat. K této vizi významně přispívá naše úspěšně navázané partnerství se společností IBM. Jeho úspěšnost potvrzuje i fakt, že jsme obdrželi ocenění EMEA Predictive Analytics Achievement Award za rok 2011. Ocenění je pro nás velkým závazkem do budoucna a zároveň důkazem orientace naší společnosti na vytyčené cíle", popisuje nedávné úspěchy firmy vedoucí obchodního oddělení Aneta Živná Kavalierová.

Obě výše popisované změny zvýrazňují to, že ACREA CR se stává více kvalifikovanou, dynamicky se rozvíjející a úspěšnou společností v oblasti statistiky a data miningu. Bohaté a stále přibývající zkušenosti předává svým zákazníkům ve formě profesionálních konzultačních služeb a odborných kurzů statistické analýzy, marketingu, data miningu a softwaru IBM SPSS.

Společnost ACREA CR vznikla v roce 1998 pod názvem SPSS CR. Od té doby je ACREA CR jediným autorizovaným poskytovatelem softwaru a technické podpory pro software IBM SPSS, dále pak poskytovatelem statistických a dataminingových služeb a kurzů v České a Slovenské republice.

Další články k tématům - analýza - EMEA - kurzy - mining - ocenění

Článek ACREA CR, spol. s r.o. ze dne 7. února 2012 - úterý

Další články od ACREA CR, spol. s r.o.

ACREA CR je Advanced Business Partnerem IBM