logo SPSS CR, spol. s r.o.

Ocenění pro software SPSS

Statistický software pro sběr dat boduje u zákazníků díky přehledné a maximálně automatizované integraci celého datového procesu.

Software pro sběr dat společnosti SPSS získal ve čtvrtém ročníku průzkumu "Survey of Market Research Professionals" společnosti MarketResearchCareers nejvyšší hodnocení spokojenosti zákazníků mezi poskytovateli softwaru pro sběr dat. Ve srovnání s jinými dodavateli podobného softwaru byl software SPSS úspěšnější ve vícero bodech - od pokročilých možností vytváření dotazníků, přes schopnost kontrolovat dotazované segmenty, až k aplikacím pro řízení kvót.

Mike Carroll, ředitel obchodu a marketingu společnosti MarketResearchCareers, k výsledkům říká : "Gratulujeme společnosti SPSS k top umístění v rámci Survey of Market Research Professionals pro rok 2009. S více než 350 ohodnoceními od profesionálů, kteří pravidelně používají on-line výzkumná softwarová řešení od 25 poskytovatelů, je spokojenost uživatelů SPSS nejvyšší v odvětví."

Software SPSS pro sběr dat podporuje celý výzkumný proces nebo proces zpětné vazby od navržení dotazníku a sběr dat až po analýzu a reportování.

Software nabízí koncovým uživatelům sofistikovaný výzkum skrze všechny komunikační kanály, on-line dotazníky, telefon, osobní rozhovory nebo papírové dotazníky. Poskytuje organizacím komplexní platformu, kterou je možné zachytit postoje, názory a preference bez ohledu na geografickou polohu, použitý jazyk nebo komunikační kanál.

Společnostem, zabývajícím se výzkumem trhu, komerčním, akademickým a statním organizacím slouží software pro sběr dat k lepšímu zachycení názorů zákazníků, studentů nebo občanů. Software se používá pro různé účely jako například měření spokojenosti, hloubkové studie produktů, reklamní výzkum nebo pro hodnotící studie.

Podle slov ředitele a jednatele SPSS CR, Jana Řeháka, je dosažené hodnocení jasnou známkou dalšího zlepšení funkčnosti produktu : "Řada společností je přímo závislá na kvalitě získaných informací a očekává proto od dodavatele kvalitní flexibilní software, který jim zaručí spolehlivé výsledky. Ohodnocení, kterého jsme v průzkumu dosáhli, potvrzuje prvotřídní funkčnost, a je pro nás zároveň důležitou zpětnou vazbou od našich zákazníků, kteří jsou se softwarem SPSS spokojeni. Jsme pyšní na to, že je to znát."

Další články k tématům - dat - sběr - software - SPSS - Mike Carroll

Článek SPSS CR, spol. s r.o. ze dne 9. března 2009 - pondělí

Další články od SPSS CR, spol. s r.o.