logo SPSS CR, spol. s r.o.

SPSS Inc. získala ocenění 2009 SAP Pinnacle Award

Společnost SPSS Inc., vedoucí světový poskytovatel řešení a softwaru Predictive Analytics, získala ocenění 2009 SAP Pinnacle Award v kategorii BusinessObjects Software Partner.

Výhody, které přináší spojení Predictive Analytics Software (PASW) s řešením SAP BusinessObjects, ocení především zákazníci, kteří ve své firmě používají business intelligence architekturu. V rámci BI je zákazníkům poskytován lepší přístup k Predictive Analytics a z dataminingového nástroje PASW Modeler (dříve Clementine) se spolu s řešením SAP BusinessObjects™ XI stává jednoduché přístupové místo pro data mining a analýzu dat.

PASW Modeler, jako součást portfólia produktů Predictive Analytics Software, automatizuje a rozšiřuje sílu data miningu mezi běžné uživatele. Predictive Analytics zvyšuje hodnotu platformy business inteligence, ale také v mnohém usnadňuje její využití. Umožňuje tak uživatelům rozhodovat v důležitých otázkách s větší jistotou, protože tato rozhodnutí jsou založená na znalostech dat. To vše pomáhá zvýšit počet loajálních zákazníků, snížit marketingové náklady, identifikovat a následně snížit podvodné chování nebo minimalizovat riziko.

Michael Gibson, viceprezident prodeje v SPSS Inc., řekl : "Jsme poctěni oceněním 2009 SAP Pinnacle Award. Partnerství se společností SAP je opravdovým odrazem hodnoty, kterou naše řešení zákazníkům přináší. Síla Predictive Analytics Software spojená s řešením BusinessObjects umožňuje zákazníkům ještě více zpřístupnit hodnotná data v rámci organizace, což vede k efektivnějšímu porozumění dat například za účelem předvídání budoucího chování zákazníků."

SAP Pinnacle Awards byly uděleny hlavním partnerům SAP, kteří excelovali v obohacování zkušeností zákazníků, se zaměřením na kritické otázky jako jsou urychlení vývoje produktů či zvýšení návratnosti investic. Vítězové byli vybráni z více než 300 nominací partnerů a zaměstnanců SAP, což je dvakrát více než v roce 2008. SPSS získala cenu na speciálním předávacím večeru konaném v předvečer zahájení SAPPHIRE® 2009, mezinárodní uživatelské konference SAP.

"SAP Pinnacle Awards si cení těch partnerů, kteří neustále prokazují vynikající kvalitu v poskytování řešení, která se zaměřují na efektivní tvorbu nákladů. Děkujeme společnosti SPSS za jejich oddanost a vášeň ke spolupráci se společností SAP, která vede ke zvyšování hodnoty systému, který je zaměřen na zákazníky", řekl Zia Yusuf, výkonný viceprezident, Global Ecosystem a Partner Group, SAP.

Další články k tématům - Analytics - Awards - PASW - Pinnacle - Predictive - SAP - Software - SPSS - Michael Gibson - Zia Yusuf

Článek SPSS CR, spol. s r.o. ze dne 17. června 2009 - středa

Další články od SPSS CR, spol. s r.o.