logo SPSS CR, spol. s r.o.

SPSS rebranduje kompletní produktové portfolio

Predictive Analytics Software (PASW), je nové jméno pro kompletní portfolio produktů společnosti SPSS. Toto nové pojmenování sjednocuje produktové rodiny pod označení, které lépe popisuje a reflektuje funkcionality a hladkou integraci v rámci všech produktů společnosti SPSS.

Jméno PASW ponese celé portfolio produktů SPSS. Přejmenování se postupně dotkne všech dílčích produktových skupin, vždy spolu s vydáním nové verze. Vzniknou tak nová jména jako PASW Statistics (dříve SPSS Statistics), PASW Modeler (dříve Clementine), PASW Data Collection (dříve Dimensions) a PASW Collaboration Services (dříve Predictive Enterprise Services). Jako první byl na trh uveden PASW Modeler 13.0 a PASW Statistics 17.0.2. Další produktovou novinku softwaru PASW představí SPSS na své celoevropské konferenci Directions 2009, která se koná ve dnech 11. - 14. května 2009 v Praze.

Jan Řehák, ředitel a jednatel SPSS CR, říká : "Společnost SPSS poskytuje jako jediná Predictive Analytics Software, software, který díky své široké nabídce pokročilých funkcí dokáže zachytit zpětnou vazbu zákazníků, předvídat jejich chování a rychle reagovat. V takto nastavených obchodních procesech vidíme budoucnost, proto tomu nový název také podřizujeme. Troufám si říct, že predikce, nebo-li analýza rozhodování, představuje klíčový prvek pro všechny oblasti podnikání."

Nová jména pro produkty společnosti SPSS, které se opírají o 40 let inovací, výkonnosti a robustních aplikačních možností v oboru Predictive Analytics, vznikla na základě zpětné vazby od zákazníků, kteří software ve svém podnikání dennodenně využívají.

Další články k tématům - Analytics - dříve - PASW - portfolio - Predictive - software - SPSS - Jan Řehák

Článek SPSS CR, spol. s r.o. ze dne 30. března 2009 - pondělí

Další články od SPSS CR, spol. s r.o.