share itpoint.cz

Nová generace osobního zálohování dat pro celou rodinu

Acronis True Image 2017 New Generation je nová verze softwaru pro osobní a rodinné zálohování, která integruje ochranu proti ransomwaru v reálném čase a technologii blockchain. Zálohovat můžete i svá data na facebookových účtech a vytvářet či certifikovat dokumenty se zabezpečeným a veřejně auditovatelným podpisem.

Acronis True Image je nejrychlejší a nejucelenější řešení pro osobní zálohování, které svou rychlostí překonává své konkurenty více než dvojnásobně a chrání data jak na PC, na počítačích Mac, na iOS zařízeních a mobilních zařízeních Android, i na facebookových účtech.

Nový Acronis True Image je první a jediné zálohovací řešení na trhu, které obsahuje funkci aktivní ochrany k detekci a prevenci před ransomwarovými útoky v reálném čase, dále pak automatickou obnovu všech dat a ochranu vlastní zálohovací aplikace.

Acronis True Image nabízí kompletní ochranu dat pro osobní a rodinné použití s využitím šifrování AES 256 a úložišti na nejrůznějších lokalitách včetně externích disků, NAS zařízení, síťových sdíleních a zabezpečeném úložišti Acronis Cloud.

Podporované operační systémy:

 • Windows 10
 • Windows 8.1 - všechny edice
 • Windows 8 - všechny edice
 • Windows 7 SP1 - všechny edice
 • Windows XP SP3 32-bit
 • Windows Home Server
 • OS X 10.11.5+
 • OS X 10.10.2+
 • OS X 10.9.5+
 • iOS 8.x a novější
 • Android 4.1 a novější

Acronis True Image ve verzi 2017 New Generation - novinky:

 • Acronis Active Protection - pro aktivní ochranu před ransomwarem v reálném čase. Acronis Active Protection identifikuje neobvyklou aktivitu na počítačích a zabraňuje škodlivým aplikacím poškozovat uživatelská data, zálohy a zálohovací software. Špičková behaviorální heuristika detekuje nové i známé ransomwarové útoky a brání před nimi, přičemž integrované zálohovací funkčnosti umožňují obnovit neomezený počet souborů jakékoliv velikosti.
 • Acronis Notary - pro autentizaci dat na bázi blockchain. Acronis Notary nabízí certifikaci obsahu jakéhokoliv souboru a verifikaci obsahových modifikací v porovnání s původní verzí. Jedinečný "otisk digitálního souboru" je uložen a v distribuované, nezměnitelné databázi postavené na technologii blockchain, která umožňuje uživatelům kdykoliv verifikovat autentičnost informací. To je důležité zejména v případě cenných dokumentů, jako jsou smlouvy, mediální záznamy a finanční dokumenty.
 • Acronis ASign - pro certifikaci dokumentů chráněných technologií blockchain. Acronis ASign dovoluje více stranám vytvářet a certifikovat dokumenty se zabezpečeným a veřejně auditovatelným podpisem. Uživatelé mohou chránit své zálohované dokumenty, které jsou verifikovány s pomocí Acronis Notary a elektronicky podepsány - vše v rámci jednoho spolehlivého zálohovacího řešení.

"S více než 5 miliony lidí využívajících Acronis True Image máme přesnou představu o tom, jak chránit osobní a rodinná data po celém světě. S funkcí Acronis Active Protection je verze Acronis True Image 2017 New Generation uceleným řešením ochrany dat proti kybernetickým útokům a důležitým doplňkem antivirového softwaru, zejména pak volně dostupných antivirů. Podle FBI přesáhly škody způsobené ransomwarem v roce 2016 hranici 1 miliardy dolarů a rostou alarmujícím tempem, přičemž každý den útoky zasahují tisíce lidí. V letošním roce budou kybernetické útoky hrozit takřka každému osobnímu počítači, a proto se Acronis rozhodl reagovat v rámci svého zálohovacího řešení," říká Serguei Beloussov, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Acronis.

Vedle nových, jedinečných funkčností představuje Acronis True Image 2017 New Generation řadu dalších inovací, které upevňují pozici vedoucího, nejrychlejšího a nejinovativnějšího poskytovatele řešení pro osobní zálohování.

Acronis True Image ve verzi 2017 New Generation - inovace:

  Zálohování a obnova účtů na Facebooku - možnosti prohledávání a obnovy dat Facebookového účtu na existující či nové účty s daty zašifrovanými a uloženými v Acronis Cloud.
 • Nové funkce pro uživatele počítačů Mac - bezkonkurenční podpora NAS pro zálohovací zdroje a úložiště, bezdrátové zálohování mobilních zařízení na počítače Mac s možností prohledávání lokálních dat, autentizace a elektronického podepisování souborů s využitím funkcí Acronis Notary a Acronis ASign, a podpora operačního sytému Mac OS X Sierra.
 • Snadno ovladatelné moderní rozhraní - přívětivé rozhraní pro všechna zařízení s přehledným webovým prostředím pro vzdálený přístup a správu dat.
 • Ucelené mobilní zálohování - šifrování dat AES 256, prohlížení a obnova souborů, možnost prohledávání všech cloudových záloh z mobilního zařízení.

Cena a dostupnost

Acronis True Image Premium Subscription:

 • licence pro 1 počítač + 1 TB Acronis Cloud Storage - roční předplatné 2800 Kč
 • licence pro 3 počítače + 1 TB Acronis Cloud Storage - roční předplatné 4200 Kč
 • licence pro 5 počítačů + 1 TB Acronis Cloud Storage - roční předplatné 4800 Kč

Acronis True Image 2017 New Generation je okamžitě dostupný pod názvem Premium Subscription.

Článek Acronis ze dne 26. ledna 2017 - čtvrtek, čteno 489x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články Acronis

Kompletní zálohování a ochrana všech dat...

Selhání techniky, lidský faktor a ransom...

Pozor na nový ransomware Osiris

Nová generace osobního zálohování dat pr...

Nejlepší partneři Acronis roku 2016

Jak nepředvídatelně přijít o svá data

Sdílení a přístup k citlivým datům u čes...

Technologie sdílení souborů od Acronic u...

Náklady a rychlost obnovy jsou klíčovými...

Acronis Storage - první úložiště s auten...

České firmy se zajímají o zálohování pod...

Nejnovější řešení ochrany dat na Acronis...

Mike Chadwick je nový viceprezident pro ...

Acronis Backup Cloud s integrací LabTech...

Nejrychlejší a nejjednodušší software pr...

Pokročilá zálohovací řešení pro SMB firm...

Nárůst mobility přináší rizika nekontrol...

Ochrana dat a aplikací v prostředích Mic...

Ochrana podnikových dat v hybridních clo...

Ochrana firemních dat s pomocí technolog...

Bezpečná synchronizace a sdílení firemní...

Návrat investice do zálohování dat přich...

Obnova, rychlost a objem jsou rozhodujíc...

Zálohujte pravidelně klíčová data všech ...

Nové verze Acronis Backup

Zálohování a obnovu kritických dat pro A...