logo ACTIVE 24 s.r.o.

E-mail s velkým prostorem pro zprávy a dokumenty

Se službou Schránka PLUS od ACTIVE 24 získáte nejen větší prostor, ale i další rozšířené funkce, díky kterým budete moci synchronizovat svá data mezi více zařízeními a mít tak vše potřebné stále po ruce.

Schránka PLUS poskytuje funkce srovnatelné s řešením Microsoft Exchange. Podporuje moderní technologii Exchange ActiveSync, která zajišťuje PUSH synchronizaci dat. O nové zprávě nebo události v kalendáři se tak dozvíte ihned. Synchronizuje kompletní obsah schránky, a to až mezi pěti zařízeními. At´jste kdekoliv, dostanete se ke svým zprávám, dohledáte kontakt na své kolegy a nebo zkontrolujete svou denní agendu v kalendáři.

Tato technologie je podporovaná na platformách iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry 10, svá data tak můžete synchronizovat na drtivé většině mobilních zařízení na trhu.

Další užitečná vlastnost, tzv. autodiscover, vám pomůže nastavit schránku PLUS velmi jednoduše do vašeho Outlooku nebo mobilního zařízení. Stačí zadat e-mailovou adresu a heslo ke schránce, ostatní parametry si program stáhne automaticky ze serveru. Přehled mobilních zařízení, která máte synchronizovaná s mailovou schránkou, najdete ve webmailu. 

Máte tak kontrolu nad tím, že k vašim datům nemá přístup nikdo cizí. Při ztrátě mobilu nebo tabletu můžete dokonce přímo z webmailu svůj e-mailový účet vzdáleně odinstalovat nebo mobilní zařízení vrátit do továrního nastavení.

Pokud si aktivujete schránku PLUS, bude se vám ve webmailu zobrazovat navíc také rozhraní pro chat. Díky tomu můžete rychle a efektivně komunikaci s kolegy i přáteli. Tato funkce podporuje veřejný standard XMPP, na chat ve webmailu tak napojíte i profil z Facebook messengeru, IM aplikace Googlu a dalších služeb.
Prověřené řešení, spokojení zákazníci.

Služba ACTIVE 24 E-mail je postavená na spolehlivém řešení Icewarp, které je na trhu již patnáct let a zákazníci ho využívají ve více než padesáti zemích. Mezi spokojené uživatele tohoto řešení patří např. české firmy OKAY elektrospotřebiče, Madeta, Emco a další.

Schránku PLUS objednávejte spolu se základním balíčkem e-mailů. Upgrade vás vyjde na 69 Kč bez DPH měsíčně za každou schránku. Pokud již využíváte řešení ACTIVE 24 E-mail a chcete některé ze svých schránek upgradovat na schránku PLUS, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu.

Článek ACTIVE 24 s.r.o. ze dne 23. května 2016 - pondělí

Další články od ACTIVE 24 s.r.o.

M-Files - Document Management System