logo ACTIVE 24 s.r.o.

Neomezený prostor pro webhosting

Webhosting s neomezeným prostorem přináší zjednodušení a zpřehlednění správy webových služeb. Odstranění většiny omezení na sdíleném hostingu zbavuje uživatele starostí s hlídáním, rozdělováním a případným navyšováním limitů virtuálních serverů.

Neomezený hosting ACTIVE 24 je k dispozici ve 3 variantách - Komplet, Firma a Expert na OS Linux i MS Windows. Stejně jako jste byli zvyklí dosud, je Komplet určený pro hostování jednoho webu, Firma pro pět a Expert pro 10 webových prezentací. Cena balíčků zůstává na původní úrovni, neomezený balíček Komplet tedy pořídíte stále za 49 Kč / měsíc bez DPH.

Ke každému virtuálnímu serveru je k dispozici i neomezený počet FTP přístupů - ideální využití např. při vývoji nebo správě rozsáhlejšího webového projektu ve vícečlenném týmu lidí. Počet databází, které jsou s webovou prezentací spojené, je u neomezeného hostingu rovněž neomezený.

WordPress - Joomla - Drupal - šifrovaný přenos dat

Stejně jako dosud, i pro webhosting s neomezeným prostorem platí, že si na nich můžete automaticky nainstalovat nejpoptávanější bezplatné redakční systémy jako WordPress, Joomla, Drupal a další. Weby na OS Linux samozřejmě i nadále podporují šifrovaný přenos dat mezi klientem a serverem prostřednictvím protokolu HTTPS a SPDY.

Špičková technická kvalita a zázemí

Vaše weby hostujeme pouze na značkových serverech ve dvou na sobě nezávislých datových centrech v Praze. Provoz serverů je pod nepřetržitou kontrolou zkušených administrátorů ACTIVE 24. Dlouhodobě se podílíme na aktivitách sdružení Bezpečných poskytovatelů, které mají za cíl posilovat bezpečnost českého internetu, tedy i vašich webových projektů.

Článek ACTIVE 24 s.r.o. ze dne 17. května 2016 - úterý

Další články od ACTIVE 24 s.r.o.

Acronis Backup 12.5