logo ACTIVE 24 s.r.o.

Vyzkoušejte VPS na 14 dní zdarma

Virtuální privátní server je ideální pro uživatele, který vyžaduje rootová admin práva pro plnou kontrolu, chce instalovat specifický software a sám si jej spravovat, potřebuje vyšší výkon a nechce se starat o hardware.

S ACTIVE 24 si pro službu virtuálního privátního serveru (VPS) můžete vybrat z široké palety operačních systémů - Linuxové distribuce CentOS, Debian, Fedora, SUSE, Ubuntu nebo Windows server 2012 R2. K VPS máte vždy vzdálený přístup přes RDP nebo root SSH konzoli. Servery jsou denně zálohovány - veškerá zákaznická data jsou uložena v České republice.

Svůj VPS můžete ovládat také prostřednictvím uživatelského rozhraní Zákaznického centra ACTIVE 24. Můžete tak jednoduše provést základní operace - server restartovat, reinstalovat nebo vypnout. Je zde také dostupná servisní administrátorská konzole s informacemi o objemu přenesených dat.

ACTIVE 24 disponuje dvěma špičkovými nezávislými datovými centry DC Tower (primární) a Casablanca (sekundární). Servery jsou monitorovány 24 hodin denně a zálohování dat je prováděno do geograficky oddělené lokality. Tím je ještě více posíleno jejich zabezpečení a dostupnost.

Jádro operačního systému je společné pro všechny VPS, a tak se nemusíte starat o aktualizace, které zajišťují administrátoři ACTIVE 24.

Výhodou Virtuálních Privátních Serverů je možnost provozovat OpenVPN nebo IPSEC v režimu NETKEY.

VPS pro Linux nebo Windows si můžete u nás vyzkoušet zdarma na dobu 14 dní.

Článek ACTIVE 24 s.r.o. ze dne 19. května 2016 - čtvrtek

Další články od ACTIVE 24 s.r.o.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink