logo ACTIVE 24 s.r.o.

Založit si e-shop není žádná věda

E-shop od ACTIVE 24 zvládnete sestavit a provozovat sami a nikoho k tomu nebudete potřebovat. Své zboží pak můžete nabídnout uživatelům po celé republice - a nejen tam. Vyzkoušejte si testovací verzi internetového obchodu na 14 dní zdarma!

Připravili jsme pro vás nezávaznou testovací verzi e-shopu na 14 dní zdarma. Vyzkoušejte si sami jak se internetový obchod vytváří a spravuje. Pokud se do 14 dnů od založení zkušební verze rozhodnete pro plnou verzi, budou data ze zkušební verze přenesena do vašeho e-shopu.

Svůj internetový obchod si založíte a spravujete online, na počítač nemusíte nic instalovat. Vyberete si jednu z grafických šablon a obchod pak jen naplníte zbožím a můžete začít svůj online byznys.

Ceny plné verze redakčního systému pro e-shop se pohybují od 299 Kč měsíčně bez DPH.

Internetový obchod budete spravovat sami po všech stránkách - objednávky, zákazníci, marketing, účetní nástroje a jiné. Do nabídky prodeje můžete vložit až 15000 položek zboží, které můžete filtrovat, třídit i kategorizovat. Zákazník bude mít přehled o svých objednávkách a bude dostávat aktuální informace o změnách stavu své objednávky.

Pro podporu prodeje můžete kromě exportu na srovnávače cen zboží (XML Feed pro Heureka.cz, Zbozi.cz apod.) využít i další nástroje, jako např. hlídací pes, množstevní slevy, odběratelé novinek, tlačítka pro sociální média Facebook a Google plus.

Svůj e-shop snadno propojíte s účetním systémem Pohoda, MoneyS3 a Vario, což usnadní správu účetnictví - faktury a další  doklad.

Další články k tématům - byznys - eshop - Facebook - Google - marketing - objednávky - účetnictví - XML - zboží - zdarma

Článek ACTIVE 24 s.r.o. ze dne 13. května 2016 - pátek

Další články od ACTIVE 24 s.r.o.

Acronis True Image 2019