logo ADASTRA, s.r.o.

Adastra nabírá nové IT specialisty

Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra očekává oživení IT trhu a chce se na něj dobře připravit - proto nabírá další IT specialisty. Posílit chce zejména v oblasti Data Managementu.

"Krize se projevila mimo jiné tím, že zákazníci zmrazili výdaje na IT. To ale není možné do nekonečna. Potřeby firem se rychle mění a tomu je potřeba přizpůsobit i IT infrastrukturu. Nové technologie navíc mohou být zdrojem poměrně významných provozních úspor. Firmy ale nechtějí jenom šetřit, hledají i nové možnosti jak znovu nastartovat růst a k tomu potřebují mít správné informace. V tom jim můžeme výrazně pomoci," uvedl Ondřej Frydrych, generální ředitel společnosti Adastra.

V Praze se začátkem listopadu konaly dvě akce, na kterých se zájemci o práci v IT mohli seznámit s potenciálními zaměstnavateli a Adastra na nich nechyběla. 9. - 10.11. 2010 se v prostorách Vysoké školy ekonomické konal veletrh pracovních příležitostí s názvem ŠANCE. Tento veletrh, který má již více než desetiletou tradici, je určený pro studenty a absolventy VŠE.

11.11. 2010 pak mohli absolventi studijních oborů Matematika a Informatika navštívit Den firem pro Matematiku a Informatiku. Konal se v prostorách Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Malé Straně.

"O obě akce byl velký zájem, celkem jsme mluvili s desítkami studentů a absolventů. Naším cílem je během příštího roku získat zhruba 30 nových business analytiků, IT specialistů a projektových manažerů. Posílit chceme především v oblasti Data Managementu a technologického a business poradenství, tj. oblasti, o kterou v příštím roce očekáváme největší zájem ze strany zákazníků," dodal Ondřej Frydrych. "Lidé jsou to nejcennější, co máme. K řízení a rozvoji lidských zdrojů jsme vždy přistupovali komplexně a vždy jsme reagovali na potřeby trhu. Důkazem toho je i ocenění Progresivní zaměstnavatel, které jsme získali v roce 2006. Šanci chceme dát i absolventům, a proto se účastníme aktuálních veletrhů práce."

Další články k tématům - krize - rozvoj - ŠANCE - Ondřej Frydrych

Článek ADASTRA, s.r.o. ze dne 18. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od ADASTRA, s.r.o.

Adastra nabírá nové IT specialisty

Nabídka zaměstnání ADASTRA, s.r.o.
Čeká Vás operace? Víte co urychlí hojení?
Komplexní řešení Daňové evidence, Faktur Účetnictví, Mezd, Skladů, DPH, EET, GDPR
Oceněná ochrana počítače. 30-Denní zkušební verze stahuj teď!