logo OvisLink Corp

Router AirLive AC-1200R pro domácí digitální síť

Nové zařízení AC-1200R je víc než jen klasický dual bandový router. Je kompatibilní s technologií 802.11ac a poskytuje 5 provozních módů, díky kterým se hodí pro jakékoliv použití.

802.11ac WiFi technologie, představená v nedávné minulosti posunuje WiFi výkonost o velký kus kupředu. AirLive - světový poskytovatel síťového vybavení, uvádí nový WiFi produkt pro domácnost standardu 802.11ac - AirLive AC-1200R router.

Toto zařízení umožňuje plné využití možností technologie 802.11ac, při zachování kompatibility s již stávajícími zařízeními. Díky tomu můžete poskytovat maximální rychlost jak současným, tak i novým zařízením. Teoretická propustnost WiFi AC standardu je 3x větší než u standardní N technologie - 867 Mbps!

Vysoce výkonná rádia a MIMO technologie poskytují 2x větší pokrytí signálem, než jiné routery.

Domácí digitální síť

Dual radio systém v nových AirLive AC zařízeních je designován pro různé užití v digitální domácnosti. 5 GHz sítě použité v nové generaci WiFi jsou daleko méně náchylné na rušení a to má pozitivní vliv na přenosové rychlosti - až 867 Mbps - to je ideální pro video streaming, on-line hraní her, a IP kamery s vysokým rozlišením.

2,4 GHz rádio poskytne oddělenou síť pro počítače, tablety, telefony a další zařízení. Díky podpoře gigabitových LAN portů bude spojení s vaším domácím úložištěm dat rychlé jako blesk.

Nové AirLive bezdrátové AC zařízení je určeno pro aplikace budoucnosti.

Článek OvisLink Corp ze dne 19. srpna 2015 - středa

Další články od OvisLink Corp

Router AirLive AC-1200R pro domácí digitální síť

tesena fest 2018