logo Alcatel-Lucent Czech, s.r.o.

VitalQIP Appliance Manager 1200: nová platforma pro management IP adres

Platforma VitalQIP Appliance Manager 1200 od Alcatel-Lucent je určena pro větší firmy, úřady státní správy, poskytovatele služeb. Řešení dokáže za jednu sekundu vyřídit až 100000 DNS požadavků a dynamicky přidělit 12000 IP adres.

Alcatel-Lucent představuje novou platformu VitalQIP Appliance Manager 1200 pro správu IP adres včetně funkcionalit DHCP a DNS služeb. Novinka pomáhá k vyšší efektivitě a tím k úspoře nákladů při správě a administraci počítačových sítí. Je třeba řešit stále rostoucí požadavky zaměstnanců na připojení chytrých mobilních telefonů do firemních sítí. Tím rostou i požadavky na administrátory spojené s přidělováním IP adres pro tato dočasná zařízení.

"V únoru 2011 byl rozdělen poslední blok ze 4,3 miliardy IP adres verze 4 a další již nejsou k dispozici. Vyčerpání IP adres a velký nárůst dalších zařízení, které je nutné do sítě zapojit, zvyšuje význam managementu IP adres (IPAM). VitalQIP Appliance Manager 1200 představuje řešení, které umí firemní počítačovou síť centralizovat, zautomatizovat a zjednodušit její správu," řekl Miloslav Kapeš, manažer prodejních kanálů společnosti Alcatel-Lucent.

Nová platforma VitalQIP Appliance Manager 1200 v současnosti nabízí nejvyšší možný výkon pro správu IP počítačové sítě. Za jednu sekundu dokáže vyřídit až 100000 DNS požadavků a dynamicky přidělit 12000 IP adres. Je vybavena dvojím napájením pro vyšší spolehlivost, integrovaným nástrojem pro vzdálenou správu v případě výpadku a standardní tříletou zárukou s garantovanou podporou u zákazníka.

Nízké pořizovací náklady a vyšší efektivita na straně administrace sítě dělají z VitalQIP Appliance Manager 1200 významného hráče, který dokáže výrazně ovlivnit celý trh s DDI (DNS, DHCP, IP) zařízeními.

Další články k tématům - DDI - DHCP - DNS - IPAM - platforma - VitalQIP - Miloslav Kapeš

Článek Alcatel-Lucent Czech, s.r.o. ze dne 25. května 2011 - středa

Další články od Alcatel-Lucent Czech, s.r.o.