logo Alcatel-Lucent Czech, s.r.o.

Zdeněk Katina, nový Key Account Manager pro Alcatel-Lucent

Na pozici Key Account Manager Alcatel-Lucent byl jmenován Zdeněk Katina. Nový člen managementu převezme zodpovědnost za prodej a budování vztahů se společností Telefónica O2 Czech Republic a Telefónica O2 Slovakia.

Zdeněk Katina má řadu zkušeností v oblasti telekomunikačních technologií a telekomunikačních služeb. Profesní kariéru odstartoval ve společnosti Nokia na pozici technického specialisty sytému IN (Intelligent Network). V posledních třech letech byl ve společnosti Nokia Siemens Networks zodpovědný za řízení týmu projektových managerů a za řízení obchodních aktivit z pozice Account Manager.

David Grundel, generální ředitel Alcatel-Lucent Czech, k novému jmenování dodává : "Společně s příchodem Zdeňka Katiny získává naše společnost bohaté zkušenosti profesionála ve svém oboru, člena týmu s obchodním duchem a perfetními dovednostmi v oblasti obchodní komunikace."

"Mým cílem je rozvíjení pozice společnosti Alcatel-Lucent v roli spolehlivého dodavatele telekomunikačních řešení. Nabízet spolupráci a partnerství v nově se rozvíjejích službách,"
doplňuje Key Account Manager Alcatel-Lucent Czech Zdeněk Katina a dodává : "Mimořádnou pozornost chci věnovat použitelnosti, uživatelské ergonomii a celkové smysluplnosti nových služeb a řešení. Častou chybou v této profesi je podcenění psychologických aspektu jednání, respektive konkrétních potřeb koncových uživatelů. Právě těm však budu věnovat mimořádnou pozornost.

Relaxaci a zábavu nachází Zdeněk v golfu, sjezdovém lyžování nebo sjíždění divokých řek. Pokud zatouží po klidnějších chvílích, věnuje se procházkám se svým labradorským retrívrem.

Zdeněk Katina - Alcatel-Lucent
Zdeněk Katina

Další články k tématům - Zdeněk Katina - David Grundel

Článek Alcatel-Lucent Czech, s.r.o. ze dne 29. června 2010 - úterý

Další články od Alcatel-Lucent Czech, s.r.o.