logo ALGOTECH, s.r.o.

Personální změny ve společnosti Algotech

Generální ředitel Algotech jmenuje ke dni 1.11. 2013 nového obchodního ředitele společnosti a zároveň vzhledem k růstu společnosti a strategickým záměrům vytvoří novou pozici ředitele pro Business Development.

Společnost Algotech již třetím rokem velmi významně roste a jejím strategickým záměrem je získat další část trhu, zejména s produkty v oblasti cloudu a Business Process Outsourcingu. Z tohoto důvodu rozhodl generální ředitel společnosti Algotech o personálních změnách, které záměry společnosti podpoří.

Ke dni  1.11. 2013 s ohledem na dosavadní výborné výsledky a zkušenosti v oblasti Business Development jmenuje do nově vytvořené pozice ředitele pro Business Development dosavadního obchodního ředitele společnosti Romana Kopeckého. K témuž datu nastoupí na pozici obchodního ředitele společnosti Alexandr Pomazal, který přichází ze společnosti Oracle Czech, kde působil jako Senior Sales Manager.

"Věřím, že díky posílení obchodní složky společnosti poroste Algotech ještě rychleji a jsem si jistý, že další produkty, které nabídneme našim současným a budoucím zákazníkům v brzké budoucnosti, pro ně budou významným přínosem, zejména v oblasti snižování nákladů", říká generální ředitel společnosti František Zeman a dodává: "Domnívám se, že personální obsazení obou pozic je také určitou garancí, že dobré vztahy s našimi zákazníky chceme ještě více posílit."

Další články k tématům - cloud - Oracle - ředitel - Alexandr Pomazal - Roman Kopecký - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 26. září 2013 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.