logo ALGOTECH, s.r.o.

Algocloud bude využívat mezinárodní společnost Elcore Distribution

Algotech získal významného zahraničního zákazníka v cloudu - nadnárodní společnost s centrálou ve Švýcarsku s obchodními aktivitami ve východní Evropě, Elcore Distribution. Algotechu se podařilo zvítězit nad dalšími světovými dodavateli významných ERP systémů.

Společnosti Algotech se podařilo díky prezentacím a společným jednáním se společností Oracle prosadit, že Algotech je vnímán se svým produktem AlgoCloud v regionu střední a východní Evropy jako hlavní poskytovatel JD Edwards v cloudu.

Také vzhledem k nesporným kvalitám a komplexní nabídce Centra sdílených služeb společnosti Algotech se podařilo získat významného zahraničního zákazníka Elcore Distribution.

Elcore Distribution bude využívat v cloudu společností Algotech nabízené přednastavené řešení Oracle JD Edwards Accelerate, které zrychlí samotnou implementaci a pokrývá ty nejčastěji používané procesy a jejich optimální řešení.

Obchodní ředitel společnosti Roman Kopecký k tomu říká: "Jsme opravdu rádi, že se nám podařilo zvítězit v takové konkurenci. Z našich zkušeností se již dnes ukazuje, že zvolené řešení byla správná volba. Naši zákazníci si pochvalují, že mají k dispozici vždy včas reálné informace pro správné rozhodování."

Další články k tématům - cloud - ERP - Oracle - Roman Kopecký

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 21. ledna 2013 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.