logo ALGOTECH, s.r.o.

Algocloud na Oracle Day 2012

Společnost Algotech byla Gold partnerem konference Oracle Day 2012, která se konala v Praze dne 6.11. 2012. Algotech zde prezentoval své cloudové řešení, které je nejkomplexnějším nabízeným řešením z pohledu aplikačního řešení v celém regionu CEE.

Konference Oracle Day 2012, která proběhla v  prostorách hotelu Clarion v Praze, byla rozdělena do 4 hlavních sekcí, kde byly představeny nové trendy týkající se inovací v analytice, optimalizovaných datových center, cloudu a inovací v podnikových aplikacích. Konference se zúčastnilo více jak 400 osob z řad zákazníků a  partnerů Oracle a odborné veřejnosti.

Společnost Algotech byla v letošním roce opět Gold partnerem konference a příspěvek generálního ředitele společnosti Františka Zemana na téma "Pojďme dělat věci cloudně" zaslouženě vzbudil velký zájem.

V prezentaci bylo představeno nejen nově otevřené Centrum sdílených služeb společnosti Algotech, ale i zcela konkrétní aplikace, které centrum svým zákazníkům nabízí, ať jde již o ERP, BI, CRM, DMS nebo aplikace pro kontaktní centra a unifikovanou komunikaci.

"Je vidět, že téma cloudu hýbe světem a jsem rád, že naše společnosti stála u počátku zrodu cloudových aktivit v České republice. Právě díky tomu dnes můžeme nabízet komplexně služby v cloudu s obrovskou konkurenční výhodou, a tou je aplikační zaměření. Věřím, že naši současní i budoucí zákazníci budou spokojeni a z naší bohaté nabídky, která bude průběžně doplňována, si vyberou“, řekl František Zeman, generální ředitel Algotech po skončení konference.

Další články k tématům - BI - cloud - CRM - DMS - ERP - konference - Oracle - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 8. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.