logo ALGOTECH, s.r.o.

ALGOTECH účastníkem konference AVAYA Forum 2013

Společnost ALGOTECH se aktivně zúčastnila konference AVAYA Forum 2013, která se konala v Praze dne 10.9. 2013. Společnost patří k tradičním nejvýznamnějším partnerům konference a ani letos tomu nebylo jinak.

Konference AVAYA Forum 2013, jejímž cílem byla zejména prezentace novinek v duchu nejnovějších trendů na trhu telekomunikačních řešení, proběhla minulý týden v  prostorách Konferenčního centra CITY TOWER v Praze.

Za společnost ALGOTECH na konferenci aktivně vystoupil Dušan Macháček na aktuální téma Kontaktní centrum v cloudu, kde představil nejnovější řešení společnosti ALGOTECH postavené na produktu společnosti AVAYA. Toto téma bylo bezesporu žhavým hitem, protože účastníci konference se velmi zajímali právě o řešení kontaktních center a unifikované komunikace v cloudu.

V předsálí pak na stánku společnosti ALGOTECH měli účastníci možnost vidět v živém provozu Avaya Video řešení Scopia, které bylo během celého dne propojeno do videokonferenčního hovoru s dalšími účastníky konference.

"Jako Platinum partner společnosti Avaya nemůžeme samozřejmě na takové akci chybět. Dává nám možnost seznámit účastníky s našimi novinkami, mohou se přesvědčit o jejich kvalitě a o odbornosti a zkušenostech našich zaměstnanců," říká František Zeman, generální ředitel společnosti.

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 19. září 2013 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.