logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech nabízí v oblasti telco stejné produkty, jaké budou využívány na OH Soči 2014

Algotech je Platinum partnerem společnosti Avaya, která byla vybrána jako oficiální dodavatel ICT infrastruktury pro olympijské hry v Soči 2014. Algotech nabízí svým zákazníkům vše, co bude k dispozici na olympijských hrách.

Společnost Algotech je významnou evropskou společností v oblasti poskytování telekomunikačních řešení pro institucionální a podnikovou sféru. Pro zákazníky v této oblasti dodává svá řešení postavená na produktech společnosti Avaya, která byla vybrána jako oficiální dodavatel olympijských her v roce 2014.

"Jsme opravdu hrdí na to, že naši zákazníci mohou od nás získat telekomunikační řešení postavená na produktech společnosti, která byla vybrána v tak velké konkurenci pro tuto mimořádnou událost. Věříme, že je to pro naše současné i potenciální zákazníky jasné poselství, které dokumentuje kvalitu dodávaných produktů", říká Martina Koutníková, Marketing Manager společnosti Algotech.

"Vzhledem k tomu, že na olympijských hrách budou naše firemní barvy zastupovat právě Avaya technologie, které dodáváme našim zákazníkům, a navíc jsou v naší společnosti velcí příznivci sportu, rozhodli jsme se, že vyhlásíme pro naše zákazníky soutěž, jejíž výherce olympijské hry v Soči také navštíví. Doporučujeme sledovat naše webové stránky algotech.cz, kde budou publikována pravidla a podmínky soutěže", doplňuje Martina Koutníková.

Další články k tématům - Avaya - ICT - infrastruktura - soutěž - Martina Koutníková

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 26. července 2013 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.