logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech BSC na konferenci AVAYA Forum 2011

Společnost Algotech BSC - součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se jako Platinum Partner AVAYA aktivně zúčastnila konference AVAYA Forum 2011, která se konala v Praze dne 15.9. 2011.

Konference AVAYA Forum 2011, jejímž cílem byla zejména prezentace novinek společnosti AVAYA a výměna zkušeností zákazníků, proběhla minulý týden v unikátních prostorách Konferenčního centra CITY TOWER v Praze. Algotech BSC patří již k tradičním partnerům konference a vystoupením obchodního ředitele Romana Kopeckého na téma Řízení a reporting multisite kontaktního centra nenechala nikoho na pochybách, že patří ke špičkám ve svém oboru.

Velký a zasloužený zájem vzbudily také 2 produktové novinky společnosti Algotech BSC prezentované společností na konferenčním stánku, a to produkt AlgoSys - monitorující kvalitu, dostupnost a výkon hlasových služeb - a Algocloud jako unikátní a komplexní souhrn technologií a služeb umožňující využívat špičkové ICT nástroje bez velké vstupní investice.

"Této akce se jako jeden z nejvýznamnějších partnerů společnosti AVAYA účastníme pravidelně, naši zákazníci oceňují nejen naše bohaté odborné znalosti a zkušenosti, ale také novinky, které jim každý rok přinášíme", říká Roman Kopecký, obchodní ředitel společnosti.

"Pro letošní ročník stojí za pozornost zejména velmi žádaný produkt AlgoSys, nabídka AVAYA technologií v cloudu a také naše řešení pro reporting resp. Business Intelligence Kontaktního centra. Pro toto řešení navíc platí do konce roku 2011 promo akce se získáním tabletu iPAD zdarma."

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 23. září 2011 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.

Acronis True Image 2019