logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech trvale roste a dále expanduje

Algotech potvrzuje významný růstový trend a netají se ambicemi na získání dalšího podílu trhu - zejména v oblasti cloud computingu a nově i v oblasti Business Process Outsourcingu.

Společnost Algotech v posledních 3 letech zaznamenala každoroční 25% nárůst obratu a téměř trojnásobný růst počtu zaměstnanců, navzdory propadu a stagnaci hospodářství jak v České republice, tak v zahraničí.

Za tento růst vděčí společnost Algotech zejména správně nastavené strategii, kvalitě produktů, zkušenostem a odbornosti svých zaměstnanců a přístupu k zákazníkům. 
Ve společnosti stále více vedle "ostřílených" zaměstnanců nacházejí uplatnění i absolventi či studenti vysokých škol.

V roce 2012 Algotech dostavěl a uvedl do provozu jedno z nejmodernějších a pohledu aplikací i nejkomplexnějších Center sdílených služeb v regionu CEE. Rozsáhlá nabídka služeb v cloudu již nachází odezvu jak na českém, tak i na zahraničním trhu.

V krátké době Algotech představí další produkt, ve kterém společně s firmou Atoda Telemarketing nabídne zákazníkům novinku v podobě Business Proces Outsourcingu. 
V průběhu 14 dní Algotech podepíše také smlouvu týkající se jeho stěhování do zcela nových reprezentativních prostor.

Generální ředitel František Zeman říká: "Domnívám se, že se nám dařilo a daří naplňovat naše záměry a víme, že nesmíme polevit. Chceme dál růst a rádi bychom si z trhu ukrojili další díl v oblasti nově nabízených produktů, které jsou silně zaměřené na úspory nákladů firem, takže věříme, že naše nabídka osloví a bude pro firmy jistě zajímavá".

Další články k tématům - cloud - outsourcing - zaměstnanci - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 26. září 2013 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.