logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech je Silver partnerem společnosti AudioCodes

Algotech Česká a Slovenská republika - součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, úspěšně splnil podmínky nutné pro certifikaci a stal se Silver partnerem společnosti AudioCodes.

Společnost Algotech je vyhledávaným expertem zejména v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace, komplexního ICT outsourcingu, přenosu videa a datových služeb. Je jedničkou v oblasti Avaya řešení a Oracle aplikací.

Společnost AudioCodes Ltd. je leaderem v oblasti VoIP technologií. Široké portfolio společnosti obsahuje jak samotné Media Gatewaye, prvky pro zabezpečení hlasové komunikace v síti, tak kombinace VoIP prvků s datovými. Pokročilé produkty a aplikace jsou známé pro úspěšnou integraci multiplatformního komunikačního prostředí zákazníků a vše je navíc podtrženo perfektní kvalitou hlasu díky technologii HD VoIP, za kterou stojí zpracování hlasu speciálně vyvíjené v AudioCodes.

"Díky partnerství se společností AudioCodes propojíme špičkové technologie AVAYA s možnostmi technologií a produktů AudioCodes prvků, což našim současným i potenciálním zákazníkům přinese ještě mnohem větší možnosti flexibility v oblasti uspokojování individuálních potřeb řešení na míru v oblasti telefonie a kontaktních center i v prostředí Cloudu", říká František Zeman, generální ředitel společnosti.

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 6. ledna 2012 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink