logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech na Avaya ASA summitu

Společnost Algotech se jako jediný Avaya Business Partner z regionu střední a východní Evropy zúčastnil koncem února 2013 ve Frankfurtu nad Mohanem AVAYA ASA (Advanced Solution Architect) summitu.

Avaya ASA summit je událost, kdy se setkávají architekti systémů pobočkových ústředen (PBX systémů) z regionu EMEA a APAC a v rámci tohoto setkání diskutují nejnovější trendy oboru. Zároveň probíhá představení novinek Avaya, ukázky modelových architektur systémů a "best practices" přístupy k návrhu a konfiguraci PBX systémů.

Naposledy proběhl tento 5 dní trvající summit minulý týden ve Frankfurtu nad Mohanem. Účastnilo se ho přes 60 významných profesionálů z oboru, mezi nimi i zástupci společnosti Algotech.

Produktový manager společnosti Algotech a účastník summitu, Josef Čech, říká: "Blízká spolupráce s Avaya a neustálé rozšiřování naší znalosti PBX systémů nám umožňuje nabízet zákazníkům nejlepší možná řešení a zároveň navrhovat architekturu systémů tak, aby byla připravena na nové přístupy a technologie do budoucna. Tím pomáháme zákazníkovi chránit jeho investici do PBX systému a jeho spokojenost se odráží v důvěryhodnosti značky, kterou Algotech bezesporu je."

Další články k tématům - Avaya - EMEA - PBX - Josef Čech

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 8. března 2013 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.