logo ALGOTECH, s.r.o.

Business Process Outsourcing v praxi

Společnosti Algotech a Atoda uvádějí na trh v rámci Business Process Outsourcingu nové produkty BOS a Eldok, které ukončí starosti s nutnými neproduktivními činnostmi a otvírají skutečně firmám dveře k tomu, aby se zbavily náročné a nákladné administrativy.

Společnosti Algotech a Atoda, působící v rámci mezinárodního konsorcia Algotech, uvedly minulý týden na trh novinku z oblasti Business Process Outsourcingu. Obě partnerské firmy se inspirovaly v zahraničí u firem, které již dnes běžně zajištují zadávání, zpracování a uchování dokumentů pro druhé subjekty. V České republice nyní tento koncept nabízejí společnosti Algotech a Atoda pod názvem BOS a Eldok.

Produkty BOS (Back Office Service) a Eldok (Elektronizace dokumentů) jsou dostupné pro všechny, kdo chtějí - ať již komplexně nebo částečně - řešit administrativu bez chybovosti, časových ztrát, vysokých nákladů a rizik plynoucích ze ztráty dokumentů.

Co je možné v rámci nabízené služby získat? Zajištění zejména opakujících se činností spojených s ukládáním dat do informačních systémů, např. zadávání objednávek, vyplňování formulářů, ručně vyplněných smluv, formulářů od obchodních zástupců nebo formulářů k průzkumům trhu, průzkumům spokojenosti atp., zpracování jakékoliv množství informací (objednávek, formulářů, zadání do systémů, archivací) včetně velkých objemů dat a transakcí. Klient získává přístup ke svým datům kdykoli a odkudkoli.

Generální ředitel společnosti Algotech František Zeman říká: "Pro firmy to znamená, že se mohou oprostit od administrativy a věnovat se svému core businessu. Odpadne jim chybovost, nespolehlivost, hledání dokumentů, nekonečné množství papírů, vše samozřejmě s garancí podle přísně nastavených SLA smluv."

Tomáš Kruppa, ředitel společnosti Atoda, dodává: "Máme vytvořené odpovídající zázemí, nastavené procesy, dokumenty uchováváme v datových archivech s časovými razítky a navíc ve vlastním vysoce zabezpečeném cloudovém centru, které patří z pohledu aplikací k nejkomplexnějším v regionu CEE."

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 13. listopadu 2013 - středa

Další články od ALGOTECH, s.r.o.