logo ALGOTECH, s.r.o.

Generální ředitel společnosti Algotech předal v Karviné ceny Business STARS

Společnost Algotech, úspěšně působící v oblasti ICT a vlastník a provozovatel nejkomplexnějšího Centra sdílených služeb v regionu CEE, je společností, která o společenské odpovědnosti jen nemluví, ale skutečně ji realizuje.

Kromě toho, že společnost Algotech založila vlastní Nadační fond Algo, pomocí kterého pomáhá zcela cíleně těm, kteří pomoc potřebují, a kde za každou pomocí lze najít konkrétní lidský příběh, je Algotech také hlavním partnerem Institutu společenské odpovědnosti, o.p.s. a významným partnerem Nadace společenské odpovědnosti.

Z pozice tohoto partnerství předával generální ředitel společnosti Algotech František Zeman dne 4.1. 2013 na Tříkrálovém nadačním koncertu Nadace společenské odpovědnosti v Městském domě kultury Karviná cenu Business Stars společnostem, které stály u zrodu Nadace společenské odpovědnosti a jako první neváhaly a podpořily její aktivity.

František Zeman říká: "Jsem poctěn, že jsem mohl předat ceny společnostem, kterým není pomoc potřebným lhostejná. Je potřeba si uvědomit, že každá, byť sebemenší pomoc, znamená pro mnoho lidí obrovskou naději. O tom jsem se sám přesvědčil s naším Nadačním fondem Algo. Věřím, že se do těchto záslužných aktivit postupně zapojí ještě více společností."

Další články k tématům - ICT - nadace - ředitel - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 15. ledna 2013 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.