logo ALGOTECH, s.r.o.

JD Edwards slaví 21 let na českém trhu

Dne 17.10. 2013 proběhl v prostorách restaurantu Danube House společenský večer pořádaný společností Algotech k 21. výročí vstupu produktu JD Edwards společnosti Oracle do Čech. Akce se zúčastnil i Bedřich Čámský, který systém používaný dnes v řadě významných společností, do Čech přivezl.

Oracle JD Edwards je moderní, integrované a otevřené řešení, které funkčně pokrývá všechny potřeby hlavních podnikových procesů, jako jsou výroba, logistika a finance. Produkt postupně našel uplatnění v řadě významných společností i v českém prostředí a stal se synonymem kvality a spolehlivosti.

Společnost Algotech, která je dodavatelem a implementátorem systému a první a jedinou společností v Čechách, která získala jako první z implementačních partnerů Oracle JD Edwards v České republice prestižní status Oracle Specialized Partner v oblasti řešení a implementace ERP Oracle JD Edwards EnterpriseOne a JD Edwards EnterpriseOne Financials, zorganizovala společenský večer pro partnery, společnosti používající tento systém a pro jeho příznivce.

Roman Kopecký, jeden z průkopníků tohoto systému a obchodní ředitel společnosti Algotech k tomu říká: "Věřím, že společenský večer, který naše společnost uspořádala, byl důstojnou oslavou tohoto významného produktu a jak potvrdili účastníci akce ze společnosti Oracle, rozhodně se tento produkt do nějakého důchodu nechystá ani náhodou, právě naopak, jeho rozvoj je nyní připraven až do roku 2026."

Večer proběhl za účasti Bedřicha Čámského, který produkt před 21 lety do Čech přivezl.

Další články k tématům - EnterpriseOne - ERP - JD Edwards - Oracle - Bedřich Čámský - Roman Kopecký

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 22. října 2013 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.