logo ALGOTECH, s.r.o.

Lidé z ICT oblasti nejsou lhostejní

V loňském roce založila společnost Algotech Nadační fond Algo, který od doby svého vzniku již pomohl několika potřebným jak z řad individuálních žadatelů, tak institucí jako jsou např. dětské domovy či školky a školy integrující děti s handicapem do dětského kolektivu.

Přestože Nadační fond Algo nedisponuje velkými prostředky, o to více se snaží pomáhat tam, kde je to opravdu potřeba. V letošním roce podpořil také sbírku plastových víček a podařilo se tak dát naději na chození holčičce, jejíž rodina by si nikdy pobyt v léčebném zařízení nemohla dovolit. Do této sbírky se zapojila řada dalších společností a lidí, kterým patří velký dík.

Na Nadační fond Algo se začíná obracet stále více žadatelů a je vidět, že každá pomoc je skutečně vítaná. Všichni lidé pracují v Nadačním fondu zcela zdarma, což znamená, že veškeré prostředky jdou opravdu na pomoc potřebným. Se všemi žadateli je vždy navázán osobní kontakt, což je také zárukou, že prostředky nemohou být zneužity. V řadě případů pomáhá Nadační fond Algo lidem ve složité životní situaci opakovaně.

"Osobně jsem vděčná za tuto zkušenost, že mohu pro nadační fond pracovat a velmi oceňuji založení nadačního fondu společností Algotech. Musím říct, že je to úplně jiná oblast než business. Člověk si srovná hodnoty a je šťastný, když vidí, jakou radost přinášejí pro většinu z nás naprosto samozřejmé věci," říká Martina Koutníková, marketingová manažerka Algotech a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Algo. "Budeme rádi, pokud se k nám přidají další ICT firmy, protože společně dokážeme pomáhat mnohem účinněji," dodává.

O Nadačním fondu Algo

Nestojí za námi žádné významné osobnosti, nedisponujeme ani obrovským majetkem. Cítíme ale potřebu pomáhat, a to zejména těm, kteří si sami pomoci nemůžou. Budeme moc rádi, když se k nám připojíte i Vy. Děkujeme za Váš zájem, i ten je totiž důležitý, protože lidé by neměli být lhostejní.

Další články k tématům - nadace - pomoc - zdarma - Martina Koutníková

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 27. června 2013 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.