logo ALGOTECH, s.r.o.

Projektovou kancelář Algotech povede Petr Menšík

Ředitel společnosti Algotech František Zeman zřizuje k 1.1. 2014 Projektovou kancelář - jako úsek přímo podřízený generálnímu řediteli. Do funkce ředitele Projektové kanceláře jmenuje k tomuto datu Petra Menšíka.

Projektová kancelář Algotech byla zřízena vzhledem k neustálému růstu společnosti a zvyšujícím se nárokům na organizaci práce v oblasti dodávek velkých projektů.

Petr Menšík vystudoval učitelství na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity, obor matematika a angličtina. V oblasti IT začínal jako obchodní zástupce a následně jako produktový manažer, zejména pro ERP systémy. Od roku 2000 se věnuje projektovému managementu. Pracoval nejprve ve firmě PSJ Novotech jako projektový manažer pro projekt v Saudské Arábii.

Po ukončení práce na tomto projektu nastoupil jako projektový manažer pro strategické projekty telefonního centra služeb v Českém Telekomu. Následně přijal výzvu na pozici System Delivery Manager ve společnosti T-Mobile na projektu zakládání nového mezinárodního kompetenčního centra pro systém billing mediation. Poté se stal vedoucím týmu delivery, kde zodpovídal za řízení týmu projektových manažerů a rozpočtu.

Generální ředitel František Zeman ke svému rozhodnutí dodává: "Velký růst naší společnosti za poslední tři roky a zvyšující se množství projektů u zákazníků a jejich požadavky jednoznačně mé rozhodnutí podporují. Naši zákazníci musí být maximálně spokojeni, a toto není v naší společnosti fráze, ale hodnota, kterou musí respektovat a dodržovat každý zaměstnanec. Petr Menšík jako ředitel Projektové kanceláře je pro mne díky svým znalostem a referencím garancí."

Petr Menšík ke svému působení ve společnosti Algotech říká: "Jsem silně přesvědčen o kvalitě kolegů v Algotechu a těším se, že s nimi upevníme pozici Algotechu na trhu. Mým cílem je dodávka každého projektu dle plánu, v dané kvalitě a s maximální péčí pro každého zákazníka. Chci se také věnovat synchronizaci práce s obchodním oddělením pro posílení plánování realizace a časování projektů."

Petr Menšík je ženatý, má dvě děti. Kromě práce a rodiny se baví četbou sci-fi, sportem (box, kiting, kolo, lyžování) a studiem jazyků.

Další články k tématům - billing - ERP - projekty - Petr Menšík - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 18. prosince 2013 - středa

Další články od ALGOTECH, s.r.o.