logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech na konferenci Oracle Day nastínil důvody pro přechod firem do cloudu

V úterý 12.11. 2013 proběhla v Clarion Congres hotelu konference Oracle Day, jejímž tradičním partnerem byla i společnost Algotech. Akce byla zaměřena na využití průlomových technologií jako jsou cloud, mobilní technologie, sociální sítě, big data a analytika.

Algotech se představil jako partner sekce Empowering Modern Business Track. Zde vystoupil za společnost Algotech její nový obchodní ředitel Alexandr Pomazal s prezentací na téma "Oracle aplikace v cloudu - rychlé, levné a spolehlivé řešení pro podniky".

Ve své prezentaci také zmínil zkušenosti s přechodem do cloudu jednoho z významných zákazníků Algotech - společnosti Elcore Group, jejíž mateřská firma sídlí ve Švýcarsku.

Alexandr Pomazal uvedl na konferenci jako důvody na přechod do cloudu mimo jiné: "Určitě bych doporučil firmám zvážit přechod do cloudu v okamžiku, kdy plánují nutný upgrade systému, ať již se jedná o HW nebo SW, dále v případě, že očekávají zlepšení servisu a podpory, protože např. u nás v Algocloudu mohou očekávat péči 365 x 7 x 24. Dalším důvodem přechodu může být i to, pokud jsou pod tlakem snížení provozních nákladů, potřebují zvýšit bezpečnost a zálohování svých řešení anebo chtějí dosáhnout na komplexní mobilní řešení."

Další články k tématům - Algocloud - analytika - cloud - ICT - investice - konference - Oracle - zálohování - Alexandr Pomazal

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 26. listopadu 2013 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.