logo ALGOTECH, s.r.o.

Algotech od prosince 2013 v novém sídle Business Park Futurama

Společnost Algotech mění dnem 16.12. 2013 svou adresu a stěhuje se do nově budovaných reprezentativních prostor, které budou odpovídat záměrům společnosti i potřebám a požadavkům zákazníků.

Společnosti Algotech podepsala v úterý 29.10. 2013 smlouvu o pronájmu nově budovaných prostor, které se nacházejí v komplexu Business Parku Futurama na pražské Invalidovně. Futurama je součástí rozvoje městské části Prahy 8 - Karlín, která se stala vyhledávanou destinací mezinárodních společností i dynamických českých firem.

Společnost Algotech si ji vybrala za své sídlo i z toho důvodu, že jako společensky odpovědná firma se vztahem k životnímu prostředí ocenila, že projekt Futurama je první stavbou v České republice, jež získala unikátní mezinárodní certifikaci BREEAM.

V rámci této certifikace jsou posuzovány aspekty jako ekologicky šetrná výstavba, hospodárný a úsporný provoz budov, ohleduplné využití území, použité materiály a další environmentální aspekty.

"Věřím, že nové prostory plně uspokojí potřeby naší stále rostoucí firmy a poskytnou dostatečný komfort jak našim zaměstnancům, tak zákazníkům. Budeme se těšit na setkání v našem novém sídle," říká František Zeman, generální ředitel Algotech.

Další články k tématům - Futurama - Invalidovna - rozvoj - sídlo - zákazníci - zaměstnanci - František Zeman

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 7. listopadu 2013 - čtvrtek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.