logo ALGOTECH, s.r.o.

SugarCRM: špičkové CRM řešení v cloudu

Algotech se stal Gold Partnerem společnosti SugarCRM a rozšiřuje tak svou nabídku o atraktivní řešení CRM (Customer Relationship Management) v cloudu. SugarCRM je jeden z nejlepších komerčních open source CRM systémů na světě a je vhodný pro společnosti všech velikostí.

Zákazníci společnosti Algotech mají další důvod k radosti. Kromě nově budovaného supermoderního Centra sdílených služeb a řady „cloudích“ aplikací, které jsou již k dispozici, přichází nabídka známého a cenami ověnčeného produktu v oblasti informačních systému pro řízení vztahů se zákazníkem - SugarCRM.

Společnost Algotech je jediným Gold Partnerem společnosti SugarCRM v České a Slovenské republice a řešení nabízené v Algocloudu je určené pro všechny zájemce z regionu EMEA. Vzhledem k velkým zkušenostem společnosti Algotech získají zákazníci i řadu doplňkových služeb, jakou jsou konzultace, školení, integrace na další systémy, apod.

Na základě provedené analýzy bylo rozhodnuto o pořízeního produktu SugarCRM i pro vlastní využití ve společnosti Algotech včetně podpory mobilních aplikací.

František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech, k tomu říká: "Jsme opravdu rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout toto řešení, které uspokojí potřeby společností všech typů a velikostí. Navíc - v našem Centru sdílených služeb na bázi cloudu i za rozumnou cenu."

ŠTÍTKY - analýza - cloud - CRM - EMEA

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 2. dubna 2012 - pondělí

Další články od ALGOTECH, s.r.o.