logo ALGOTECH, s.r.o.

Vyzkoušejte technologii Text-To-Speech

Text-To-Speech - vyzkoušejte technologickou novinku zdarma a potěšte své známé vánočním či novoročním vzkazem. Tato moderní technologie slouží pro převod textu do hlasové podoby. Pro nekomerční účely budete moci až do 5.1. 2014 využít tento produkt zdarma.

Chcete vyzkoušet technologii Text-To-Speech? Společnost Algotech vám nyní dává jedinečnou možnost zdarma pro nekomerční účely pomocí této technologie poslat vánoční či novoroční vzkaz svým blízkým či přátelům a poznat, co tato moderní technologie dokáže.

Text-To-Speech (TTS) systémy slouží pro převod textu do hlasové podoby. Technologie TTS text přečte a následně jej poskytne jako zvukový soubor. Cílem je algoritmizace poskytovaných textových informací v hlasové podobě.

Systémy TTS poskytované společností Algotech bezchybně zajistí převod psaného textu do mluveného slova, a tak jsou schopné spolehlivě zastoupit např. náročnou práci operátorů. Informace lze snadno poskytovat podle potřeby v mnoha jazykových verzích, případně v několika jazykových mutacích současně.

Použití TTS eliminuje nutnost vytváření audio zpráv pomocí lidského hlasu, což má pozitivní vliv na úsporu provozních nákladů, zvýšení efektivity práce a komfort obsluhy hlasového systému.

Jozef Vondrák, ředitel vývoje společnosti Algotech, k tomu dodává: "Při vývoji aplikace jsme taktéž pamatovali na její provozování v prostředí cloudu, což optimalizuje náklady na pořízení potřebných licencí. Práce se samotnou aplikací je jednoduchá a uživatelsky přívětivé prostředí neklade na uživatele žádné výrazné požadavky."

O technologii Text-to-Speech

Základem TTS je syntéza řeči (generování přirozeně znějící řeči z textu). Algotech nabízí syntézu hlasu pro 46 různých jazyků. Algotech nabízí 2 možnosti využití TTS - jako produkt nebo jako službu.

Pořízením příslušného HW a SW vybavení mohou zákazníci využít z následujících produktů:

Algotech také nabízí převod textu do audio souboru jako kompletní službu, při které je zákazníkem zaslán text a vrátí se mu audio soubor, to vše bez nutnosti zakoupení HW a SW vybavení.

Text-To-Speech (TTS) systémy slouží pro převod textu do hlasové podoby. Technologie TTS text přečte a následně jej poskytne jako zvukový soubor. Cílem je algoritmizace poskytovaných textových informací v hlasové podobě.

Naše systémy bezchybně zajistí převod psaného textu do mluveného slova, a tak jsou schopné spolehlivě zastoupit náročnou práci operátorů. Informace lze snadno poskytovat podle potřeby v mnoha jazykových verzích, případně v několika jazykových mutacích současně.

Použití TTS eliminuje nutnost vytváření audio zpráv pomocí lidského hlasu, což má pozitivní vliv na úsporu provozních nákladů, zvýšení efektivity práce a komfort obsluhy hlasového systému.

Nadstavbové aplikace:

Další články k tématům - audio - cloud - operátor - Text-To-Speech - TTS - vánoce - zdarma - Jozef Vondrák

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 6. prosince 2013 - pátek

Další články od ALGOTECH, s.r.o.