logo ALGOTECH, s.r.o.

VIP summit JD Edwards v Istanbulu s účastí Algotech

Algotech byl pozván na prestižní akci jako jeden z klíčových partnerů Oracle pro řešení JD Edwards. S prezentací nabídky JD Edwards v cloudu zde vystoupil i obchodní ředitel Roman Kopecký.

Akce, která se konala ve dnech 20. - 22.11. 2012 v tureckém Istambulu, se zúčastnilo více než 40 zástupců zejména ze střední a východní Evropy a Blízkého východu. Nosným tématem byl zejména rostoucí rozvoj a expanze JD Edwards aplikace.

Obchodní ředitel společnosti Algotech, Roman Kopecký, zde vystoupil s prezentací na aktuální téma "JD Edwards as a Service", ve které se zaměřil především na nabídku společnosti Algotech - služby nově otevřeného cloudového centra v Libčicích nad Vltavou s akcentem na JD Edwards v cloudu. Součástí jeho vystoupení, které bylo účastníky opravdu pozitivně přijato, bylo také zajímavé shrnutí dosavadních zkušeností zákazníků.

"Domnívám se, že je velmi důležité potkávat se na těchto akcích a vzájemně si předávat zkušenosti, protože to vše nás posouvá dopředu a zákazníkům ve všech zemích přináší další možnosti rozvoje", říká Roman Kopecký.

"Jak jsem mohl vidět na schůzkách, které následovaly po tomto Summitu, zájem o cloud rychle roste a Algotech je se svou nabídkou na špičce. Toto potvrzuje i množství nových obchodních příležitostí, které v současně době řešíme i na mezinárodní úrovni. Jsem moc rád, že mohu být u toho", dodává Roman Kopecký.

Další články k tématům - cloud - Oracle - Roman Kopecký

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 28. listopadu 2012 - středa

Další články od ALGOTECH, s.r.o.