logo ALGOTECH, s.r.o.

Zájem o cloudové služby Algocloud roste

Algotech - provozovatel Centra sdílených služeb v regionu CEE (Libčice nad Vltavou) uspořádal koncem března 2013 cloudový workshop. Zájem o něj předčil očekávání a potvrdil tak trend stále rostoucího zájmu o cloud.

26.3. 2013 uspořádala společnost Algotech cloudový workshop v zajímavých prostorách restaurace Oblaca v Žižkovské věži. Účastníci semináře se seznámili s technologiemi a produkty Centra sdílených služeb, praktickými ukázkami, bezpečností cloudového centra, diskutována byla mnohá další témata, která účastníky akce zajímala. Na workshopu vystoupili i specialisté společností Oracle a Nice, jejichž aplikace jsou v cloudovém centru také provozovány.

"Už samotný počet účastníků signalizuje, že zájem o cloud se dostává skutečně do centra pozornosti společností, a my jsme hrdí na to, že můžeme být u toho. Potvrzuje se tak správnost strategie naší společnosti, která cloud zařadila před pár lety do svého portfolia a postupně se stala leadrem v této oblasti", říká Martina Koutníková, Marketing Manager společnosti Algotech.

Služby Alogocloudu zajišťuje od 20.9. 2012 Centrum sdílených služeb (CSS) v Libčicích nad Vltavou. Algocloud je souhrn unikátních a komplexních technologií a služeb pro využívání špičkových ICT nástrojů bez velké vstupní investice.

Další články k tématům - cloud - CEE - ICT - Libčice - workshop - Martina Koutníková

Článek ALGOTECH, s.r.o. ze dne 2. dubna 2013 - úterý

Další články od ALGOTECH, s.r.o.