logo AMI Praha a.s.

Nový web Hyundai od AMI Praha

Společnost AMI Praha připravila s využitím korporátní grafiky a šablon centrální řešení webu pro Hyundai Motor Czech s.r.o. Kromě inovovaného konfigurátoru návštěvníci ocení především snadnou použitelnost a intuitivní rozhraní webu.

Web byl navržen tak, aby se uživatel dostal k požadovaným informacím rychle a bez zbytečných překážek. K usnadnění pohybu uživatele na stránkách a zrychlení jeho cesty k požadovanému obsahu slouží funkce vyhledávání i jednoduchá struktura webu.

Nedílnou součástí stránek je i zcela přepracovaný konfigurátor vozu, který přehledně vede zákazníky k požadované výbavě a personalizaci vozu. Zákazník v každém okamžiku vidí cenu i konfiguraci zvoleného auta. Po ukončení výběru, může zvolenou konfiguraci vytisknout, nebo odeslat přímo prodejci značky Hyundai.

Web využívá redakční systém AMIGO, který splňuje vysoké nároky klienta a zároveň je plně flexibilní z hlediska tvorby či následné úpravy vloženého obsahu. Web je napojen na centrálním CRM systém Siebel Analytic, který je v pravidelných intervalech synchronizován a je připraven na integraci s dalšími systémy.

"Nový web byl dodán ve velmi krátkém čase a splňuje veškeré naše požadavky. Návštěvníci mají nyní k dispozici nové a velice přehledné stránky, kde najdou veškeré potřebné informace o nás a které jim usnadní i výběr vozů Hyundai", říká Miloš Adámek PR manažer společnosti Hyundai Motor Czech.

O společnosti Hyundai Motor Co.

Společnost Hyundai Motor Co., založená v roce 1967, je součástí skupiny Hyundai Motor Group, která je od roku 2010 pátým největším výrobcem automobilů na světě a zahrnuje přes dvacet dceřiných společností a přidružených organizací působících v různých oborech automobilového průmyslu.

Společnost Hyundai Motor provozuje devět výrobních závodů mimo Jižní Koreu a v roce 2012 prodala 4,4 milionu vozidel po celém světě. Vozidla značky Hyundai se prodávají ve 186 zemích prostřednictvím 5300 dealerství a showroomů.

V České republice prodeje značky neustále rostou, v roce 2012 bylo v ČR prodáno 15162 osobních automobilů.

Další články k tématům - AMIGO - auto - CRM - Hyundai - konfigurátor - web - Miloš Adámek

Článek AMI Praha a.s. ze dne 5. prosince 2013 - čtvrtek

Další články od AMI Praha a.s.